Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto zwiedzić Gierłoż i Kętrzyn?

Polecane posty

Gość gość

Cześć, zwiedzał ktoś z Was zamek w Kętrzynie oraz Mazurolandię i kwaterę Hitlera w Gierłoży? Warto się tam wybrać? Myślę by wyskoczyć tam jednego dnia weekendu majowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie był? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same ruiny zarosniete zielskiem. To glupota tam jechac i placic wstep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy byłeś/łaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem tam z goscmi z Niemiec kilka razy, pomimo ze ich odradzalem. Ale chcieli to zobaczyc, potem byli zawiedzeni. To tylko dla historykow i faszystow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zwiedz w poblizu Sw. Lipke, Sanktuarium NMP i wspanialy koncert organowy co godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz lasy państwowe odzyskaly teren wilczego szanca i wreszcie tam sie dzieje. Bo wczesniej mial to prywaciarz i nic nie inwestowal a kase za wstep bral. A teraz tam będzie fajnie wiem bo mieszkam niedaleko. W ketrzynie niewiele co jest. Niedaleko jest Reszel duzo ciekawszy. Ryn tez fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Reszlu i Św. Lipce. Akurat na mnie to sanktuarium nie wywarło jakiegoś szczególnego wrażenia. Zastanowię się w takim razie nad Kętrzynem. A zamek zwiedziłeś i tę Mazurolandię? Też nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mazurolandii nie bylam. Sw lipka troche przesadzona ale przy Licheniu to stodola. Ale warto tam byc. Tylko lepiej za wczasu sie zalatwic bo wc 2.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×