Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość principessina

czy wasi faceci robia wam niespodzianki?

Polecane posty

Gość principessina

jak w temacie :) chodzi mi tez o takie drobiazgi, ze np niespodziewanie cie odbierze z pracy, albo jesli masz przyjechac do niego to wyjdzie na przystanek bez wczesniejszego powiadomienia, albo kwiaty bez okazji itp. i czy to lubicie? takie mile zaskoczenie, gdy niczego nie oczekujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z brzeszczy
ja dostałam z liscia za to ze byłam na imprezce w sobote - moge to podciagnac pod NIESPODZIANKE /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli liść był sprezentowany beż ostrzeżenia tj. z zaskoczenia to tak była to niespodzianka i to taka która odbiła się echem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessina
nie, tylko pozytywne. chodzi mi o to czy wasi faceci wykazuja sie jakas inwencja i wyobraznia i pokazuja wam, nie tylko slownie, ze im na was zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z brzeszczy
pozytywne było to ze juz drugiego nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessina
pytam powaznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola rutowisz
ja miała miłą niespodzianke, dostałam bmw3 ale tylko tylnie siedzenie do popatrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ostatnio kupił mi róże bez okazji, drugi raz podczas 6 miesiecznego związku- pierwszy raz na pierwszym spotkaniu. Także to była niespodzianka:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana.pl
facet i niespodzianki o co CI chodzi, jak mój nie zapomni o walentynkach to bedzie juz dla mnie niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że zapomni o walentynkach to nie będzie niespodzianka, to będzie TRADYCJA ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessina
ja mojemu zrobilam niedawno niespodzianke. mial sesje i w odpowiedzi na mojego smsa co robi, odpowiedzial, ze jest w bibliotece od samego rana i juz mu sie jedzenie skonczylo i jak zglodnieje to pojdzie do domu. ubralam sie natychmiast, pojecialam do sklepu (ktory byl zamkniety i musialam biec 15 minut do innego), zeby kupic czekolade. pozniej go znalazlam w bibliotece i cicho usiadlam za biurkiem, ktore bylo za mna i napisalam mu smsa: odwroc sie. byl w niezlym szoku i widzialam, ze mu sie podobalo :) szkoda, ze faceci nie maja takich pomyslow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio dostałam kwiatka
ja ostatnio dostałam kwiatka- więc pytam co przeskrobał( tak dla żartu( a on że mandat dostał 400 zł) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio dostałam kwiatka
wrrrrrrrrrrrr a w promocji 10 pkt karnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jak jest w skelpie kupuje mi czekoladki albo batoniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaa.
taaa moj mnie zostawił po 4 latach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestey nieee
zycie jest szare i nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój sie tylko pyta czy jest w domu jakis batonik i to najlepiej w czekoladzie ..taki łobuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez tyle lat znajomosci nigdy nie dostalam kwiatka:( ost mu powiedzialam, ze nie sa dla mnie wazne te ubrania i kosmetyki ktore mi kupuje, ale chcialabym zeby raz przychodzac z pracy mial dla mnie jakiegos kwiatuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessina
fajnie, moj wie, ze uwielbiam czekolade, ale jak na razie nie dostalam zadnej. jak bylismy w sklepie to sie mnie zapytal czy lubie ferrero roche, domyslam sie, ze dostane je na walentynki haha podciagam pod niespodzianke to, ze on wie, ze lubie muffinki. w weekend mialam spac o niego i na sniadanie wlasnie dostalam muffinke z jagodami :) i nawet mleko sojowe kupil, bo wie, ze krowiego nie pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 29
Robi :) Ostatnio pod poduszką znalazłam Bombonierke moich ulubionych cukierków MonCheri :):):) W moje urodziny zawiozl mnie do pracy po czym godzine pozniej sie pojawił z wielkim bukitem róż :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessina
milo bardzo mezatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez tak powiedziałam swojemu i myslałam ze zrozumiał a ten mi przyniósł po jakims czasie kwiatka a jak ale duzego fikusa benjamina na balkon i teraz musze go podlewac i o niego dbac..ale jak co powiedzialam to mowi ze przeciez dał mi kwiatka ...ach ale mnie zaskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessina
ja tez bym chciala dostac fikusa :) moze jeszcze jest za wczesnie na niespodzianki bo jestesmy razem raptem miesiac?... ale w sumie ja sie staram i robie takie male rzeczy dla niego, a on tylko mowi jaka to jestem cudowna i jak wspaniale jest byc ze mna. a gestow zadnych. ehhh moze za duzo wymagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 29
Czasem udaje mu sie mnie zaskoczyc :) Teraz w sumie mniej przywiązuje wage do tego typu rzeczy, bo robi dla mnie wiele rzeczy. Dzis np siedział od rana przy moim samochodzie i naprawiał rózne usterki :) Chociaz ma urlop to i tak pracuje :) Niekiedy nie chce mi sie zejść na dół domu, zeby sobie przygotowac sniadanie do pracy. Rano zaglądam do kuchni zeby zrobic sobie kanapke - a tu niespodzianka - Mąż juz wczesniej przygotował ;) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 29
Jak tylko wyjezdza w jakąś trase np ostatnio na chwile do Niemiec, albo nawet w Polsce do innego miasta, zawsze przywiezie mi jakis drobiazg :) Ostatnio przywiozl jogurcik, czekolade i serek Philadelphia z Niemiec :) Dobra, wiecej nie zdradze bo zapesze ;););) . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×