Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestę studentę

czy Wasze dzieci mają mundurki szkolne?

Polecane posty

I czy jesteście z nich zadowolone? Bo moja siostrzenica jest w pierwszej klasie podstawówki i ma tak okropny mundurek, że szkoda gadać. Okropny kolor, jakiś zgniło zielony, sraczkowaty, nie wiem jak to opisać, jest po prostu brzydki, materiał koszulki jak od chinola, polar to samo, a cena z kosmosu... prawie 100zł... masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam jeszcze w gimnazjum, a wcześniej pod koniec pdstawówki , teraz już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałaś jakiś normalny czy też takie szmaty z ceną jak za zboże? Mnie to ominęło, skończyłam gimnazjum akurat jak to wymyślali, w ogóle u mnie w gimnazjum tylko rok nosili mundurki, bo potem to znieśli, ale mieli tylko granatowe kamizelki, a nie koszulki i polary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspominam z lezka w oku czas, kiedy dzieci za granica chodzily do "mundurkowej" szkoly. Nie byly zczególnie piekne za to wszem, bardzo drogie. ALE Swięty spokoj i co dzien wiadomo, co wlozyc. po powrocie do Polski nieszczescie, bo sie zaczela rewia mody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie te kamizelki w gimnazjum też takie do zniesienia były, a to co dzisiaj zobaczyłam na mojej siostrzenicy to porażka na całej lini, za tą cenę mogli wymyślić coś porządniejszego... najgorsze jest to, że jakościowo jest to szmata, już pomijając ten wstętny kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie były takie złe szczerze mówiąc. Może powinni zmienić wygląd mundurka. Co na to rodzice?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje noszą , kolor burgund, marynarka krawat biala koszula czarne spodnie , eleganckie skórzane buty. Jestem zadowolona , jeden wydatek i cały rok spokój a nie rewia mody jak w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra zadowolona nie jest, jak reszta rodziców to nie wiem... żeby chociaż ten kolor miały inny... chociaż za tą cenę to i jakościowo powinny być lepsze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×