Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wasze dzieci są ładne

Polecane posty

Gość gość

Wiadomo, że dla każdej matki jej dziecko jest najpiękniejsze, ale podchodzicie do tego czasami bardziej krytycznie? Czy obiektywnie rzecz biorąc, wasze dzieci są ładne? Nie spotkałam jeszcze ładnego dziecka, same przeciętnie wyglądające, co nie znaczy wcale brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje są bardzo ładne. Młodszej to nawet neonatolog chciał dać 11ptk bo ten jeden jeszcze ze taka śliczna. I dookoła mówią ze mam śliczne córeczki. Nawet koleżanka chciała żebym jej urodziła bo takie ładne rodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję :) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za głupie pytanie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jest głupie. Większość mam myśli, że ich dzieci są śliczne, a w najlepszym wypadku są tylko przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje urodziło się brzydkie dlatego oddałam je do okna życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla każdej matki jej dziecko jest naj...najpiękniejsze,najmądrzejsze ..tak jak zakochana kobieta nie widzi wad w ukochanym,tak samo matka nie dostrzegawad we własnym dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moja córa sie urodziła to uwazalam ze jest najpiękniejszą na świecie. Gdy po pól roku spojrzalam na jej zdjecia z tego okresu to sie za glowe lapalam jak moglam tak sadzic :P wiec punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpiękniejsze na świecie~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak moja córa sie urodziła w 8 m-cu ciąży była straszliwie brzydka-sina,pomarszczona ,nawet zdjęc jej nie zrobiłam z tego powodu...dopiero po jakichś 2 m-cach zaczęła wyglądać normalnie...teraz wyrosła na piękną pannicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że moje dziecko nie jest brzydkie. Jedyny mankament - zadarty nosek. Może kiedyś okaże się atutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydkie dziecko nie ma prawa do bycia kochanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś brzydkie dziecko nie ma prawa do bycia kochanym x x widać ze cię matka nie kochała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat głupi jak autorka. W jakim celu go założyłaś? Co on wnosi? I zaraz zleci sie stado zakochanych w swoich dzieciakach mamusiek, które powiedzą, ze obiektywnie mogą powiedzieć, ze ich dzieci to cuda natury :D A na potwierdzenie przytoczą słowa babci i sąsiadki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę się wypowiadała co ja uważam, bo jestem nieobiektywna. Obcy ludzie często nas zaczepiają i mówią "jaka śliczna dziewczynka" na co ja odpowiadam "to chłopiec!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w ciązy i zaczęłam przyglądać się dzieciom, naprawdę mało które jest ładne... Moja koleżanka niedawno urodziła i się zachwyca swoim dzieckiem a ono naprawdę jest całkiem przeciętne lub nawet poniżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napiszę co słyszę od innych na temat córki. A słyszę, że jest ładna ponieważ ma duże, lazurowe oczy z bardzo długimi, ciemnymi rzesami. Ma delikatne rysy twarzy i mały nos. Pediatra również przy każdej wizycie powtarza, że córka jest bardzo ładna. Jednak ja nie powtarzam, że jest najpiękniejsza itd. W decydowania wole chwalić ja za umiejętności. Wole budować jej poczucie wartości w oparciu o intelekt a nie tylko powierzchowna urodę. Wygląd jest ważny ale co po ładnej buzi kiedy w głowie niewiele. Tak swoją drogą urodę córki doceniła ogólnopolska agencja fotomodeli jednak nie zdecydowałam się na współpracę ponieważ uważam, że dziecko jest za małe i nie chce jej od maleńkosci wciągać w taki świat. Syn uważam ze brzydki nie jest jednak do modeli nie należy ;) atutem jego są bardzo długie, ciemne rzęsy, mały nos i pieprzyk nad ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napiszę co słyszę od innych na temat córki. A słyszę, że jest ładna ponieważ ma duże, lazurowe oczy z bardzo długimi, ciemnymi rzesami. Ma delikatne rysy twarzy i mały nos. Pediatra również przy każdej wizycie powtarza, że córka jest bardzo ładna. Jednak ja nie powtarzam, że jest najpiękniejsza itd. W decydowania wole chwalić ja za umiejętności. Wole budować jej poczucie wartości w oparciu o intelekt a nie tylko powierzchowna urodę. Wygląd jest ważny ale co po ładnej buzi kiedy w głowie niewiele. Tak swoją drogą urodę córki doceniła ogólnopolska agencja fotomodeli jednak nie zdecydowałam się na współpracę ponieważ uważam, że dziecko jest za małe i nie chce jej od maleńkosci wciągać w taki świat. Syn uważam ze brzydki nie jest jednak do modeli nie należy ;) atutem jego są bardzo długie, ciemne rzęsy, mały nos i pieprzyk nad ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie jestem obiektywna. Wydaje mi się, że synek jest śliczny. Ogromne błękitne oczy, maleńki nosek, pełne malinowe usta, proste, białe ząbki, oliwkowa cera i gęste dłuższe włosy. nie wiem po kim, ja i mąż jesteśmy przeciętni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jednego średniej urody dzieciaka, który współpracuje z agencją modeli więc nie masz się czym podniecać :D Przestańcie się też jarać tym, ze ktoś powie, ze Wasze dziecko jest ładne. Mi też tak mówią ale diabli widzą czy nie ze zwykłej życzliwości. Ludzie plotą różne rzeczy. Widzę nowy sposób chwalenia się dziećmi "Ja może nie jestem obiektywna ale pani krysia powiedziała...". Zenada. A pieprzyk nad ustami wcale nie jest fajny. Zwłaszcza u chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde dziecko jest piękne w oczach swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem mama synka, ktory jest jeszcze w wieku bobaskowym i czesto nam mowia, ale ladna dziewczynka :-) synek od urodzenia byl ladny, urodzil sie przez cc, wiec nie byl pognieciony w ogole. Chyba faktycznie jest ladny, bo pomijajac te zachwyty kobit wszelakiej masci, zarowno moj maz jak i tata nie moga przez tyle miesiecy wyjsc z podziwu, ze chlopiec taki ladny moze byc. Ja tam im mowie, ze co sie dziwic, z ladnych rodzicow, to i ladne dziecko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ze skromnych rodziców mądre dziecko. Z takich zadufanych w sobie zaś nic dobrego nie wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie-zdaniem gościa sensu nie mają internetowe przechwałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam bardzo ladna corke. musze to przyznac. z checia pokazalabym ja wam. jest ladniejsza ode mnie i od meza :) wysoka,szczupla i ma piekna buzie. czasem zartuje i mowie, ze jak jej w zyciu nie wyjdzie, to nadrobi uroda :) tak, jest piekna! zaczela dopiero co szkole, mam nadzieje,ze bedzie tez madra. jest, ale martwie sie o szkole,bo to taki maly rozstrzepaniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka jak miała 3-8 lat była śliczna, teraz jest dorosła i jest całkiem przeciętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widziałam jeszcze brzydkiego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TaWredna "Tak swoją drogą urodę córki doceniła ogólnopolska agencja fotomodeli jednak " A jednak nie omieszkałaś się pochwalić:O Swoją drogą ciekawe skąd ta agencja miała zdjęcie twojego dzieciaka?Pewnie mamusia wysłała bo chciała zrobić z Fiony gwiazdę a tamci nawet na nią nie spojrzeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne dzieci najczęściej wyrastają na przeciętniaków, brzydkie albo na brzydkie, albo na zjawiskowo piękne. Wszystko jest kwestią proporcji w rysach twarzy. Piękna osoba ma te proporcje charakterystyczne, wyróżniające ją z tłumu, ale jako dziecko może to wyglądać dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie corka nie byla najpiekniejsza, jako lysy niemowlak z pryszczami (tradzik niemowlecy) wrecz straszyla na zdjeciach;) tak wiec nie kazda matka uwaza ze jej dziecko to osmy cud swiata. teraz jest trzylatka, ma szaroniebieskie oczy i jasnoblond wlosy. Jak np bylismy na wakacjach we Wloszech to slyszelismy pelno zachwytow, glownie dlatego ze tak jasna blondynka jest rzadko spotykana, zwlaszcza tam. Obiektywnie moge powiedziec ze jest ladna ale widuje tez ladniejsze dzieci, np corka mojej kolezanki jest przesliczna - ma ciemna, poludniowa cere, geste, czarne krecone wlosy, duze czarne oczy, piekny usmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×