Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wasze matki i babcie sa szczuple zdrowe i wygladaja 10 lat mlodziej niz maja

Polecane posty

Gość gość

Jesli nie to jak mozna je kochać i nie brzydzic sie ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwlaszcza wiesniaczki to ruina czlowieka sa odrazajacymi spasionymi wielorodkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama ma 51 lat, wygląda na swój wiek, jest szczupła - 45kg przy 164cm wzrostu, urodziła tylko mnie. mieszka na wsi, ale ta wieś to prawie jak miasto - krowy tam nie ujrzycie. kocham ją bez względu na wygląd, bo to moja mama i nie ważne jak by nie wyglądała to będę ją kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszenie dzieci i wnukow pomarszczonymi ryjami i sadłem to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ma 42 lata, babcia 60. Obydwie są szczupłe a babcia nawet szczuplejsza od mamy. Oprócz tego babcia dobrze wygląda jak na swój wiek np nie ma pomarszczonego dekoltu i tak dużo zmarszczek jak inne kobiety w jej wieku. Ale nawet gdyby wyglądała staro to ja nie widzę nic obrzydliwego w starym wyglądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durny topik - ale ok, odpowiem, moja babcia zmarla w wieku lat 94, byla to super madra osoba, oczytana, zorientowana w sparwach biezacych. Byla gruba, dzięki czemu kompletnie nie miala zmarszczek i wygladała duzo mlodziej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc bab kocha opalanie i przez to starzeja sie w przyspieszonym tempie i maja dekolty przebarwione pomarszczon e-ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama i babcia .Wiek 54 lata .Wzrost 165 .Waga 51 kg .Chodze na silownie i na aqa gimnastyke .Zmarszki mam .Odzywiam sie w miare zdrowo :) .Kocham jesc .Mam chyba takie podejscie ,ze guzik mnie obchodzą oceny innych ,Dbam o siebie ,ale bez katowania .Mlodsza nie bede .Nie zatrzymam czasu .Ani botoksem ,ani operacjami . Pogodzona z soba ciesze sie zyciem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowa kobieta cuchnie gównem potem moczem a na wsi gnojem i zwierzetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się co do tego opalania. Opalają się na potęgę i potem ich skóra wygląda strasznie. Widzę dużą różnice między tymi opalajacymi się a tymi unikającymi słońca. Dlatego ja unikam opalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ma 50 lat, z twarzy oczywiscie widac jej wiek, ale figure ma taka, ze sama jej zazdroszcze-piersi takie, ze nie musi stanika nosic do sukienek a nogi boskie-zgrabne, szczuple i ani grama cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie są szczupłe, ale trzymają się. Obie babcie wyglądają na mniej niż mają, mama też nienajgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz w PRL u tuczniki sie opalaly i teraz maja efekty -ohydna skora i stary wyglad ich dzieci i wnuki powiinny ich sie wstydzic i brzydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie autorze polecam wizytę u psychologa albo od razu u psychiatry. Masz jakiś uraz do starszych kobiet bo ileż można zakładać takich chorych tematów. Terapia na pewno ci się przyda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jest prawda o kobietach od 40 tki wzwyz sa ohydnymi smierdzacymi siwymi tucznikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same sobie zniszczyly wyglad i mlodosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i sa ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadlo je zalewa i cuchna potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty cuchniesz nie potem..ale też PRZEDTEM ....chory bezmózgowcu .wiek 49 ..wyglądam na tyle...mama , ale nie babcia jeszcze....i głęboko mam gdzieś opinie takich bezmózgowców jak autor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie wszystkie baby od 40 tki wzwyz to ohydne cuchnące tuczniki sadlo siekołysze non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja matka stanowczo nie jest szczupla, zdrowa niestety tez nie, ale wyglada 10 lat mlodziej niz ma i tak, wlosy tez jej nie siwieja specjalnie. Mam to po niej, jak i sklonnosci do nadwagi (badz nawyki zywieniowe, jak zwal tak zwal) wiec wiem, na co musze uwazac. Nie wstydze sie, choc oczywiscie wolalabym, by byla zdrowa i sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety od 40 tki wzwyz sa tak spasione ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa wyjątkowo ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99 % kobiet po 40 tce to dno spasione zniszczone pomarszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dzieci i wnuki mogą je kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama zmarła 3 lata temu. Była szczupła - nawet bardzo szczupła, wcale nie wyglądała przez to ładnie ani zdrowo. Babcia została mi jedna - to właściwie druga żona mojego dziadka - jest szczupła, zadbana, wyglądana 10 lat mniej. ALe ona nie ma dzieci, ożeniła się z dziadkiem kiedy mama była już dorosła. Dziadek jest bardzo dobrze sytuowany. Teraz babcia ma ciężko bo dziadek ma 86 lat i wymaga dużo opieki. Ale większość życia babcia poświęcała na siebie - miała czas i pieniądze żeby o siebie dbać. Nie chce nic umniejszać ani dodawać żadnej z nich. Ale rozumiem dlaczego mama ze swoja renta 600 zł, cukrzycą i postępująca utrata wzroku - była bardziej zaniedbana niż babcia. Obie kocham - bo rodzinę kocha się nie za coś ale mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe Polki to dno -grube cuchnące i ryje zniszczone od picia palenia opalania i zlego odzywiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz może powiesz coś na temat typowych POLAKÓW-tak zwanych meżczyzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy Polak jest gruby smierdzący ma fatalne zeby i cuchnacy oddech jak ogr, ma cere ziemista zanieczyszczona i zniszczona od trądziku i opalania ma brzuch jak bania i wyglada jak swoj ojciec i dziadek swych dzieci - ma tluste niemyte wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a typowe Polki to ohydne zniszczone spasione staro wygladajace maciory -wystarczy spojrzec na zdjecia filmy i seriale z okresu PRL u -co za ohydne baby wtedy byly -prawie wszystkie to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×