Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilka1221312

czy waszym zdaniem figura gruszki to wada?

Polecane posty

Gość emilka1221312

bo ja taką mam ewidentnie... tzn moje wymiary sa takie: biust:85 ,pod biustem 70, talia 61, biodra 93 ... cala jestem szczupła ,ale ,, dół" mam troche wiekszy od góry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtyyy
ja mam figure petit i chyba zadna nie jest doskonala, kazda ma swoje wady wykreowane przez facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielką zaletą to nie jest. Ja mam figurę klepsydry i też ciągle słyszę, że jestem za gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjete jest
ze gruszka to najgorsza figura a klepsydra najlepsza, jednak kazda ma w sobie cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka1221312
a i mam 163 cm wzrostu i waze 48 kg... nie chciałabym byc chudsza bo i tak mieszcze sie w tej dolnej granicy ,, normalnej wagi " wg BMI ,ale troche mam kompleksy na punkcie szerszych bioder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love like blood
moim zdaniem tak, ale sama taką posiadam i czuję się z tym tragicznie to nie jestem obiektywna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem slonce czasem deszcz...
Też mam figurę gruszki :( Góra rozmiar 36 a dół 38 :O Ubiorem można to zatuszować, najgorzej w lato, gdy wbijam się w strój kąpielowy wtedy tę nieproporcjonalną figurę widać gołym okiem... echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadow on the wall
szczerze to wolałabym być gruszką niż jabłkiem którym jestem, brzydzę się swojej figury i zazdroszczę każdej dziewczynie, która jest gruchą, klepsydrą, czymkolwiek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką gruszkową i staram sie nie wazyć zbyt dużo, bo wtedy jest masakra . Jak ktoś do tego jest niski, to jest najgorsza z możliwych sylwetek, dlatego, że gruba dupa sprawia wrażenie, że jest sie jeszcze niższą niż faktycznie sie jest. Nogi wydają sie krótsze, zwykle też uda są cieżkie. W ogóle masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdqwiudhqwuidqd
zaleta .taka figura jest kobieca , najgorsze co może być to brak talii , bioder i piersi u kobiety ,a to nie zalezy od wagi tylko od figury ,można być szczuplutka i miec kobiecą sylwetkę. Najbrzydsza jest chłopięca sylwetka u dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdqwiudhqwuidqd
albo jak kobieta ma szerokie ramiona i waskie ramiona ..okropnie to wygląda. Kobiety są tak zbudowane ,że mają szersze kości na biodrach żeby mogły rodzić dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdqwiudhqwuidqd
i ,, waskie biodra" miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie luibie niskich
pytasz czy wielka dupa to wada? to istnieje jakas inna możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka1221312
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam figurę gruszki i dla mnie to masakra. Góra jeszcze ujdzie, ale dół... tragedia. Nie mogę ubierać krótkich spódnic i sukienek bez grubych czarnych rajstop, bo wyglądam koszmarnie! Wszystko za kolanko. :( Jeszcze do tego mam duży cellulit i to jest już całkiem tragedia. A tak marzę o miniówach na gołe nogi - mogę tym zapomnieć! Jeszcze do tego jestem dość niewysoka - 166 i wielka dupa. Nie mam nadwagi, ale wyglądam przez to po prostu grubo. Góra i dół jakby od dwóch różnych osób. Grube laski miewają nogi chudsze od moich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka1221312
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wada o tyle, że jak się tyje to wszystko idzie w tyłek i bardzo to widać...ale u szczupłej osoby to żadna wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iddddds
dziewczyny???? Ale ja nie rozumiem was.... ja mam figurę gruszki i czuję się w niej świetnie!!! I wcale nie jestem gruba waże 55kg i jestem szczuplą dziewczyna!! Więc dlaczego wy macie z tym problem??? Może pomyliłyście typy figur ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troenna - dokładnie! Moja matka ma 20 kilo nadwagi a ma lepsze nogi niż ja. A ważę 55 kilo przy 164, nie mam cellulitu, ale te nogi są po prostu grube i ten zad taki wielki. Nawet jako bardzo młoda dziewczynka miałam grube nogi, a ważyłam 44 kilo przy 160. Taka uroda gruszek i klepsydr, duży tyłek i masywne uda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinak33
Oczywiście ze nie - szerokie biodra są bardzo kobiece :) ja jestem typowym przykładem figury jabłka. ale zamierzam trochę schudnąć i poćwiczyć talię. Tutaj znalazłam fajne kalkulatory pomocne przy diecie http://www.mojanowafigura.pl/kalkulatory/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iddddds
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fjo - nie zgadzam się. Ja niby mam figurę klepsydry (ja jej nie widzę, ale niby mam) i nie mam grubych ud czy wielkiej dupy...przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka1221312
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iddddds
Taka uroda gruszek i klepsydr, duży tyłek i masywne uda :/ no chyba nie??? Jestem gruszką i mam szczupłe nogi i zgrabne, proporcjonalne do reszty ciała ;) więc przykro mi bardzo ale to już nie moja wina, że masz takie geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dieta guzik pomoże, i tak już mało waże (granica BMI lub czasem lekko poniżej). Co najwyżej ćwiczenia, żeby tłuszcz spalać a wyrabiać mięśnie, które są optycznie mniejsze... Ostatnia deska ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram Ślimaki, nie piszę, że nisko, ale że niewysoka. :P Jestem generalnie bardzo niezadowolona, może gdybym była chudsza o 10kg to lepiej by to wyglądało, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland - no to nie wiem co to za klepsydra, albo jak bardzo jesteś chuda. Bo ja ważę 55 kilo, mam 93 w biuście, 60 w talii, 92 w biodrach i 54 cm w udzie - to jest wielka dupa i grube uda. Może po prostu dla lepszego samopoczucia wmawiasz sobie coś innego. Albo masz 10 kilo niedowagi i 175 wzrostu. Wtedy to wygląda inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruchamkjhkgb
mam figurę gruszki, ważę 49 kg przy wzroście 158 cm, więc sobie wyobraźcie jak jest tragicznie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguygujyfuyf
figura gruszki mi się nawet podoba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×