Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY WIDZIELISCIE NA ŻYWO JAKĄŚ SŁAWNĄ KOBIETE Z TELEWIZJI I MEDIÓW??

Polecane posty

Gość gość

jak wygladaja na zywo >? czy tak slicznie jak w tv? bo dodzia jest chuda jak szkapa na zywo i niska,a w tv gruba i wysoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo telewizja kłamie przecież :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chichot lossssu
Widziałam na peronie Magdalenę Różdżkę, wyglądała ładnie, ale przeciętnie, niczym nie wyróżniała się z tłumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I owszem widziałem i to dość blisko słynną Panią Dodę :D Nie chcecie wiedzieć jak wygląda ta młoda bo lat 29 "piękność" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kobiet nie znam, ale jednen gosciu ze znanego kabaretu jest czlonkiem mojej rodziny :P Z neonowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jak wygląda ta slynna doda ktora uważa się za pieknosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak napisałem "pięknie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt,doda wyglada lepiej niz w tv, telewizja dziala na niekorzysc doda jest chuda i niska ale na buzi wyglada naturalnie i slodko a nie tak jak w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia--999w
ja widziałam Annę Dymną (niziutka okrąglutka, ładna kobietka :) ), Anite LIpnicką (ładna, taka zwiewna i delikatna choc bardzo wysoka) i Jolę Rutowicz (wiadomo jak wyglądała :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam maryle rorowicz.welman.prokopa mandaryne mlynarska.ewe krawczyk/ewa na zdjeciach wygladala ladnie/ chudzinsak zapomialam nazwiska ' zespol 'bajm' naturalnie wygladala welman.krawczyk.chudzinska i mandaryna miala fajne takie kozaczki na golych nogach bylo lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam maryle rorowicz.welman.prokopa mandaryne mlynarska.ewe krawczyk/ewa na zdjeciach wygladala ladnie/ chudzinsak zapomialam nazwiska ' zespol 'bajm' naturalnie wygladala welman.krawczyk.chudzinska i mandaryna miala fajne takie kozaczki na golych nogach bylo lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na stacji shella widziałam Joanne Liszowską w towarzystwie świeżo poślubionego męża. Jechali autostrada w stronę Gdańska ze znajomymi korowodem 5 porshaków. Każdy inny i od koloru do wyboruuuu :) Sama Lisza taka sobie szału nie robiła. Krągła przeciętna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałem na żywo słynną kafeterianke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam wielu sławnych m. in. na koncertach, ale w zeszłym roku w Londynie miałam szczęście zobaczyć Kristen Stewart z Robertem. Kristen taka szara myszka, podobnie zresztą jak w telewizji, ale wyglądała na bardzo szczęśliwą, dużo się uśmiechała co mnie zaskoczyło, bo w TV wygląda zawsze ponuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja magde walach nawett mam grafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleksandre niespielak,jak ktos nie kojarzy,to ostatnio dostala rolke w pierwsza milosc,jako agentka roberta w modelingu.Moja kolezanka poprosila ja o autograf,a ta ja zmyla i cos nieprzyjemnego jej powiedziala.Byla b.niemíla.Kilu moich znajomych ja zna,bo chodzila z nimi do szkoly-podobno czesc nikomu nie mowi i udaje,ze nie zna.Wielka swiatowa paniusia!Naprawde,to wredna baba. Znajomy chodzil z Mariolka z Kiepskich do szkoly-zarozumiala p***a. Inny znajomy,to byly sasiad Waldka z Kiepskich.Calkiem mily chlopak,ale zaczepiany przez wroclawskich zuli,by dal na piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze widziałam Glace ze Sweet Noise (teraz My Riot), dał mi autograf, wyglądał tak jak w tv. No koncertach to co innego, bo to zawsze też jest show, a w takich codziennych sytuacjach jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już śp. Danutę Rinn, piosenkarkę, powiedziałam kiedyś we Wrocławiu w przejściu świdnickim na schodach: "dzień dobry", odpowiedziała też: "dzień dobry", uśmiechnęła się i poszła, widać było , że była mile zaskoczona, że ktoś Ją rozpoznał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zderr
Ja widziałam Makłowicza - sympatyczny, niziutki i pulchniutki, czyli dokładnie taki jak w telewizji :D ale naprawdę jest niski, myślę że ma najwyżej koło 1,70 bo był mniej więcej taki jak ja Młynkovą widziałam ale dawno jak był taki szał na brathanki, nie chciała rozdawać autografów Anna Dymna - fajna, ciepła :) dość niska i ma piękne włosy:) Stachursky - ten jest dopiero niski :D na pewno nie ma więcej niż 165 A pamiętacie Gabrysia Fleszara? Jak był popularny to dorwałyśmy z kuzynką go przed koncertem - na żywo okazał się baardzo szczupły, ukrywał się pod kapturem i bardzo dużo palił (w trakcie koncertu też) Cejrowski - podpisywał książki na Targach w Krakowie - oczywiście na boso, w hawajskiej koszuli i ze swoją mate w ręce. Opierdzielił mnie że daję mu jakiś świstek zamiast książki i nie podpisał mi się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkeee
a co? jakąś szmate miał podpisywac? z czym do ludzi startujesz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fionkeee, mówisz o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Annę Przybylską z Katarzyną Bujakiewicz u mnie w Tesco parę lat temu :D wyglądały tak jak w tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Krystynę Feldman minęłam na schodach pewnego kościoła, powiedziałam "dzień dobry' i odpowiedziała mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spotkałam w hotelu w którym pracuję Marcina Dańca. bardzo niesympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nizina mazowiecka pisalam ale mi sie przypomialo pani olga bonczyk.i elzbieta zajacowna staly przed hotelem dawnym starex.nieopodal zbigniew gorny.zachowanie pan naganne smialy sie w zywe oczy z przechodzacego mezczyzny. wygladaly jak kazda z nas jeszcze bez tapety.tak sie sklada ze obywdu nie lubilam.i nie polubie. ibisza.nowickiego.wodeckiego krawczyka/otatni podobal mi sie najbardziej. rowniez 'pania stenie' z klanu anna korcz z nimi bardzo mila i ciepla osoba. uwazam ze nie powinny tak sie zachowywac bardzo mnie to zabolalo poniewaz szlam za tym czlowiekiem i widzialam.nienawidze takich zachowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie ludzie mediów są chudziudcy i niewielkiego wzrostu. Wg mnie to żadne ślicznotki i ciacha. Gdyby byli anonimowi ładne babki nawet by na nie niich nie splunęły. Ale wiadomo magia TV dodaje wzrostu, mięśni i urody. Przykładowo widziałem z polskich: Omenaa Mensah - chuda wręcz patykowata (strach myślec jak rubik na żywo wygląda), przeciętna z twarzy Olivier Janiak - chudziutki Karolina Malinowska - lepsza niż Omenaa, ale też chudziutka z zagranicznych: Bryan Adams - niski, chudy, od tyłu wygląda jak chłopak z podstawówki Jon Bon Jovi - ponizej 180cm ewidentnie, ale w miarę zbudowany wiec chudo nie wygląda Tina Turner - niska, ale zakonserwowana na swój wiek. Wygląda normalnie, szczupło (tu wlasnie różnica z chudziutkimi gwiazdami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani korcz wystepowala z nowickim i ta pania stenia. pan nowicki bardzo przystepny.gosc .na zywo jeszcze widzilam Markowskiego.Grzegorza.i takie aktorki grajace kieys w filmie Samo Zycie. Jedna z nich gra teraz lekarke/Zona Wiczorkowskiego/w filmie Na dobre i na zle.Nagrywali film na statku nad Wisla mialy pozywna energie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś widziałam Magdę Mołek, ale nie przyglądałam się za bardzo. Szału nie było. Widziałam też Macieja Orłosia - wygląda jak w TV. Moj znajomy był kiedys na wakacjach w Meksyku i spotkał Wojciecha Cejrowskiego - opowiadał, ze strasznie niemiły gbur....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja widzialam i rozmawialam z Michalem Wiśniewskim,Mandaryną i Jackiem Łągwą,byli w aucie,pytali mnie o ulicę...Dopiero po czasie kapnelam się kto to był.Widziałam caly zespół DeMono,Kasie Kowalską (dawała mi autograf na koncercie) Marzene Kipiel Sztuke (zona filmowego Ferdka Kiepskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na wakacjach w Juracie : Englerta i Ścibakównę, Rodowicz.. O a w Galerii Łódzkiej kiedyś widziałam tego z Pierwszej milosci ... hmmm Mikołaja Krawczyka - ale to było b. dawno temu, chyba jeszcze był na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×