Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy wiecie co przedstawiają te zdjęcia?

Polecane posty

Gość gość
Jakiś cudakow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyy...zdjęcia z koncertu? a czemu pytasz? sama nie wiesz? wiesz, bez obraz ale zachowujesz się dziecinnie, a przez to robisz złą opinię ludziom którzy słuchają takiej muzyki (w tym mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź popuść komuś szpary bo ci hormony buzują i się zakochaj, zacznij pisać o miłości a nie o jakiś ćpunach na strzykawce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyy...zdjęcia z koncertu? a czemu pytasz? sama nie wiesz? wiesz, bez obraz ale zachowujesz się dziecinnie, a przez to robisz złą opinię ludziom którzy słuchają takiej muzyki (w tym mnie). X Dokładnie. To jest jakaś gówniara, która przynosi wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To jest jakaś gówniara, która przynosi wstyd." "Jakąś gówniara", "jakaś" :D :D D: ja nie jestem jakaś, ja jestem bardzo sławna na kafe, a co, nie znasz mnie? :D Nowa na kafeterii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że jesteś inteligentną dziewczyną, nie wiem ile ci latek ale żal, że taka ładna dziewczyna się marnuje w takiej tematyce, zresztą na pewno masz wśród swoich kolegów adoratorów i to nie jednego ale tkwiącego w tym bagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim bagnie :D to, ze zaczełam słuchac metalu to jedna z najlepszych rzeczy jakie spotkały mnie w życiu. "To jest jakaś gówniara, która przynosi wstyd." a ile może miec lat osoba z rocznikiem 1994 w nicku? Chyba nie jesteś zbyt kumata :D Marnują, to sie te wszystkie puste różowe szmaty, chociaż nie, one zostały stworzone by być nijakie i upośledzone. dlaczego uwazasz metal za coś złego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 letnia słuchaczka metalu
Masz 20 lat a zachowujesz sie tak jak ja gdy miałam 14... Współczuje braku rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś otóż to, pamiętaj, że all you need is love :classic_cool: ty brudna pozerko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu ta gimbaza znowuż wypisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tych zdjęciach są poprzebierane dzieciaki . Może to urodziny któregoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest dziewczynka z gimnazjum. W nicku, to ja mogę sobie napisać, że jestem James Bond, dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież to jest dziewczynka z gimnazjum." znajdź gimnazjalistke co zna Death, Krisun, albo Autopsy to pogadamy o nazywaniu mnie gimbazą :D gimnazjaliści słuchają Hunter i Sabaton. "Na tych zdjęciach są poprzebierane dzieciaki . Może to urodziny któregoś ?" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście w poniedziałek pójdzie do szkoły, będzie jednego przygłupa mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie sie nie wybieram w poniedziałek, egzaminy poprawkowe dopiero w drugiej połowie wrzesnia :D poza tym znajdź gimnazjalistke co zna Death, Krisun, albo Autopsy to pogadamy o nazywaniu mnie gimbazą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, na szczęście koniec wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert od Śmierci
znasz śmierć. boisz się jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga fotka, to przedstawia jakiego rudego skrzata przygniecionego do barierki. Mam nadzieję, że mama gdzieś jest niedaleko. Kaszana, to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ĆPUN NA METAAMFETAMINIE
czy wiecie co przedstawiają te zdjęcia? tak brudasów z rodziny adamsów ich wygląd kojarzy się z brudem, syfem, aids, postaciami z filmów grozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×