Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiecie że dzieci trzeba odrobaczać?

Polecane posty

Gość gość

dzieci i nas, całe rodziny raz na pół roku. mam znajomą na zachodzie i tam jest duża świadomość, tam jest normą odrobaczanie. a u nas mało osób coś wie. pasożyty są odpowiedzialne za dużo chorób, astmę, alergię, problemy z żołądkiem z jelitami. odrobaczacie? czym? jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem. Tylko nie wiem od jakiego wieku się odrobacza dzieci? Pediatra jeszcze nigdy nic o tym nie wspominała. Syn niedługo będzie miał 2lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz jak toksyczne sa leki na odrobaczanie?? podawanie ich profilaktycznie raz na pół roku to debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez odrobaczam nasz rodzine raz na pol roku. Co do toksyczności... no coz ... robaki robia o wiele większe spustoszenie niż lek na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samodzielne odrobaczanie nie ma sensu, u nas w przedszkolu umawiamy się w konkretnych terminach i wtedy wszyscy się odrobaczają. To jest normalne w przedszkolach, przynajmniej u mnie :) aha i mieszkam na Podlasiu więc uważam, że świadomość ludzi nie ma nic wspólnego z kierunkami geograficznymi ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziska, a jak te tabletki się nazywają i czy są na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odrobaczam ziołowymi "lekami" tzn nalewka z czarnego orzecha dla dziecka 1.5 roku, tylko w mniejszych dawkach, no i sok z marchwi, my inne mocniejsze suplementy, dieta, kiszonki, pestki dynii. nie jest powiedziane że to musi być chemia z apteki. a pasożyty są odpowiedzialne za azs, alergię, bóle brzucha, biegunki, astmę i wiele innych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że trzeba, Cezary Żak ( Krawczyk z serialu) mówił w wywiadzie jakimś , że on odrobacza całą swoją rodzinę- profilaktycznie. Koleżanka lekarz tak mu doradziła i po tym odrobaczaniu nawet samopoczucie jest lepsze. Same superlatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno nawet za depresje winne są m/i robaki. Ciekawe czy prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy odpowiednią dietą można je wykończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna blogerka pisała,że przygotowuje taki specjalny sok z czosnku i wodzie po ogórkach i opisywała,że to działa. Wiele ludzi postanowiło przeprowadzić taki teskt i piło ten sok przez jakiś czas, nawet nie wiedzieli,że takie paskudztwa w nich siedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda mieszkam kilka lat w UK i mam dzieci male i nikt nie proponowal odrobaczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr robak
A dlaczego sie odrobacza psy i koty? Tym bardziej jak mamy w domu taka zwierzyne, jemy mieso, nasze dzieci bawia sie w piaskownicy, ale przeciez wszyscy mamy kwiatki w domu, jemy warzywa, owoce, nie zawsze jestesmy w stanie je domyc, a robale moga byc w wszedzie... Na bank kazdy cos w sobie ma! Wiec dlaczego mamy byc zywicielem jakiejs szaranczy? Jestem za! Dla wytrwalych polecam moczenie w naparze z ziolek na wlosoglowke i wcieranie maki z miodem. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy w ciągu roku cała nasza rodzina przyjmuje preparat na odrobaczanie. Ziołowy, bezpieczny i szybki sposób na pozbycie się bardzo niebezpiecznych pasożytów, które zatruwają nas swoimi odchodami. Polecam sprawdzony preparat na tygodniowa kurację dla całej rodziny http://www.ziolavita.pl/para-farm-plyn-doustny-85ml-invent-farm-p2414.html. W trakcie należy odstawić słodycze. Po takiej kuracji czujemy się wszyscy dużo lepiej. Dzieci przestały chorować, ogromna poprawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem parazytologiem i muszę zdementować te głupoty, że należy odrobaczać ludzi. Życie w sterylnych warunkach, w tym również bez robaków powoduje właśnie alergie, a nie odwrotnie. Dlatego alergie to raczej choroby pierwszego świata. Leki przeciwpasożytnicze są bardzo toksyczne, szczegolnie dla dzieci i aby były skuteczne należy je przyjmować cyklicznie. Odrobaczanie należy przeprowadzić, jeżeli są objawy kliniczne infestacji, a nie dlatego, bo się komuś tak podoba. Natomiast nie ma podstaw naukowych by twierdzić że spozywanie czosnku, czy ziół działało przeciwpasożytniczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata5643
Miałam częste infekcje wirusowe i grzybiczne. Paznokcie poniszczone, ogólnie kiepskie samopoczucie, twarz poorana trądzikiem i bliznami alergicznymi. Różne rzeczy stosowałam, ale pomógł dopiero konkretny preparat na odrobaczanie ecoDetox. Wirusy i grzyby to można powiedzieć też pasożyty, ale nieco innej kategorii. Po tym suplemencie po pierwsze pozbyłam się trądziku i strasznych wysypek, schudłam mocno i paznokcie mi się wyrównały. Smarowałam się w międzyczasie olejami naturalnymi, głównie kokosowym. Do diety wprowadziłam też czosnek surowy. Dodawałam do każdego posiłku praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boszszszsze jakie wy jestescie glupie. Dziecko to nie pies zeby odrobaczac. Jak wy te dzieci chodujecie ze sa zarobaczone co pol roku? ? Nawet psa nie odrobacza sie co 6 miesiecy Nasluchalas sie naczytaly p*****l naogladalas sie youtuba idiotki i lykaja wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam jeszcze, ja nie mam znajomej na zachodzie, ja mieszkam na zachodzie i nikt sie tutaj nie odrobacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że poczytajcie sobie skutki uboczne preparatów do odrobaczania, uszkadzają wątrobę a czasami mogą nawet prowadzić do martwicy wątroby gdy są nadużywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego odrobaczyłam jak miał 8 lat. Był niesamowicie chudy i często chorował. Szukałam przyczyny nawet wycięłam mu trzeci migdałek i dopiero trafiłam na dr która zasugerowała odrobaczanie. I jak ręką odjął. Twarz się zmieniła przybrał na wadze i przestał chorować. Niesamowite a w momencie odrobaczania bardzo zle się czuł i cuchło mu z ust, potem przeczytałam że to najprawdopodobniej coś zdechło i organizm to trawił dlatego taka była reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos zdechlo hahahahaha posikalam sie z twojej glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy w domu zwierzęta i co pół roku się odrobaczamy wszyscy, dorośli, dziec*****eski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz pediatra zaleca odrobaczanie 1-2 razy w roku,odkąd to robimy widzę poprawę w apetycie i zachowaniu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój wet karze odrobaczac zwierzaki co 3 miesiace. A są trzymane w domu i tylko potrzeby załatwiają na zewnątrz. my się odrobaczymy teraz pierwszy raz - zalecenie alergologa- syn ma często katar choć nie ma na nic alergii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porąbało Was? Same odrobaczacie dzieci ( matko, jak to brzmi?) Jeżeli są wskazania medyczne ku temu, to się stosuje taki manewr. A wy tak profilaktycznie? Jesteście nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak byłam mała, to raz byłam odrobaczana. Dostałam taki jasny płyn do wypicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba. dopiero kiedy dojdzie do zarazenia to wtedy a takto nie widze potrzeby...byleby dbac o higiene osobista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem należy zacząć od badań, które wykażą czy jest konieczność odrobaczania. Wystarcz proste testy krwi i kału. Myśmy tylko raz mieli kłopot z owsikami, na które podawaliśmy pyrantelum. Inne pasożyty nigdy nie pojawiły się w naszej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrobaczanie na zapas bez sprawdzenia czy rzeczywiście coś się ma to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×