Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wierzycie w duchy i zjawiska paranormalne ? Bo ja miałam dziś sen w którym

Polecane posty

Gość gość

byłam w kosmosie, to było tak realistyczne, pewnie wiekszosc z was sie tak nigdy nie czula, gdy sie obudzilam serce mi strasznie walilo jakbym miala zawału dostac, mam wrazenie ze bylam w alternatywnej rzeczywistosci, a moze to byla przyszlosc? świat byl zupelnie inny, ja bylam inna ps. nie jestem nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opis to dokładnie, napisz opowiadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To co opisujesz nie musi miec zwiazku z duchami czy zjawiskami para. Przy intensywnych snach z marzeniami sennymi cialo reaguje na emocje podane w sennej wizji. Stad koszmary senne. Opisz dokladniej to co Ci sie snilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wierze i mialam raz podobny sen bylam w zupelnie innym swiecie, tak jakby po " tamtej stronie" bylo tam tak ciasno a zarazem duzo miejsca ten swiat byl tak kolorowy ze takich kolorow tu nie ma i to tak bylo ze spotykalam tam rodzine znajomych (ktorzy w rzeczywistosci dawno nie zyja) kazdy cos robil moj wujek za zycia nie chodzil ,Jakis glos do mnie powiedzial " zobach nie chodzil a teraz chodzi" to tak jakby ten glos w mojej glowie chcial udowodnic mi ze jest drugie dalsze i lepsze zycie ,obudzilam sie i keryczalam bylam gdzies nie wiem gdzie! a maz powiedzial mi ze bylam tak szczesliwa ze jeszcze tak szczesliwej zadowolonej to mnie jeszcze nie widzial- nie wiem gdzie byla czy snilam czy rzeczywiscie "wyszlam z siebie" ale pylo przepieknie ,to juz kilka lat temu bylo ale pamietam dokladnie wszystko-to co widzialam ten inny swiat nie potrafie wyrazic slowami ,ja to wiem,gdybym umiala malowac moze bym namalowala ale trudno mi to opisac slowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja wierze i mialam raz podobny sen bylam w zupelnie innym swiecie, tak jakby po " tamtej stronie" bylo tam tak ciasno a zarazem duzo miejsca ten swiat byl tak kolorowy ze takich kolorow tu nie ma i to tak bylo ze spotykalam tam rodzine znajomych (ktorzy w rzeczywistosci dawno nie zyja) kazdy cos robil moj wujek za zycia nie chodzil ,Jakis glos do mnie powiedzial " zobach nie chodzil a teraz chodzi" to tak jakby ten glos w mojej glowie chcial udowodnic mi ze jest drugie dalsze i lepsze zycie ,obudzilam sie i keryczalam bylam gdzies nie wiem gdzie! a maz powiedzial mi ze bylam tak szczesliwa ze jeszcze tak szczesliwej zadowolonej to mnie jeszcze nie widzial- nie wiem gdzie byla czy snilam czy rzeczywiscie "wyszlam z siebie" ale pylo przepieknie ,to juz kilka lat temu bylo ale pamietam dokladnie wszystko-to co widzialam ten inny swiat nie potrafie wyrazic slowami ,ja to wiem,gdybym umiala malowac moze bym namalowala ale trudno mi to opisac slowami" prawdopodobnie byłaś w DOMU ojca, gdzie jest mieszkań wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Taki sen moze cos oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie wierze bzdury normalne sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×