Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wolicie wysokie kobiety

Polecane posty

Gość gość

ja mam 160, zle mi z tym wzrostem. mam wrazenie, ze najbardziej seksi sa kobiety 170 i wzwyz.... czy niski wzrost bardzo przeszkadza u kobiet? szczegolnie gdy podobaja mi sie wyzszy faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz idealny wzrost:) szczególnie że lubię dziewczyny w szpilkach a Ty możesz założyć spokojnie 10-14cm szpilki i będziesz wyglądała świetnie:) A taka 170 jak założy 12cm to już żyrafa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wmawiaj sobie karle :D Mam 175cm i mozesz mi naskoczyc :D W sumie rozumiem.. zyrafy nie przebijesz jedyne co mozesz to patrzec z dolu z nadzieja, ze jakims cudem zwroci na Ciebie uwage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co tyle jadu. Ja mam 157 cm,mój mężczyzna 186 cm. O gustach sie nie dyskutuje, ale prawda jest taka,ze zawsze miałam wysokich mężczyzn.Najwyższy 193 cm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokie mają większe c**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahaha też mi cudo, jak założy szpilki to to mutant nie cudo;p Przeważnie jeszcze 99% z nich ma kompleksy i się garbią paskudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie do Ciebie bylo autorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 184cm, jestem kobietą i nie mam faceta....więc coś w tym może być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az strach pomyslec w jakim srodowisku sie obracasz, ze wywnioskowalas te 99% tepa istoto. Za pewne na swoich kolezankach ktore wpedzasz w te kompleksy albo jest im Ciebie zal dlatego sie garbia, zeby Cie sie smutno nie zrobilo kochanie :) Takie kolezanki to skarb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię wysokie kobiety, taka 170 -175 świetna! i wiem po kolegach, że też bardziej takie przyciągają wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mutany? Hmm jednak to tylko je chca ogladac najwieksze rewie mody, gazety wielki przemysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygladala kinga rusin na finale top model przy tych wszystkich mlodych zgrabnych modelkach? jak gruby karakan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaaa daj spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×