Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Wonga sprawdza w bik

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuje informacji czy wonga sprawdza w bik swoich klientów? Czy warto tam starać się o pożyczkę jak ma się wpis w bik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro informacji kredytowej - Wonga sprawdza BIK. Jak chcesz tanią pożyczkę bez BIK to polecam stronę http://kasiasto.pl/ - tutaj masz oferty i doradztwo gdzie taką pożyczkę bez bik dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki sprawdzę tę firmę kasiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wysłałem wniosek z tej strony i od razu w sumie pozytywna odpowiedź. Warunki wydaje mi się, że sporo niższe niż w wonga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarysm
o jaką kwotę maksymalnie mogę się ubiegać w tym kasiasto? Czy to jest sprawdzona firma? Szczerze powiem, że nie słyszałem jeszcze o takim pożyczkodawcy w zasadzie w ostatnim czasie sporo powstało nowych takich firm, jednak lepiej zapytać o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak składałem wniosek o pożyczkę do Wonga na małą kwotę i tak mi nie dali - powód to mój wpis w bik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Vivus.pl. Tam pierwsza pozyczka jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie ciekawi, nie spłacasz kredytów skoro masz zapaskudzony BIK to jak chcesz spłacić kredyt plus chwilówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, brnięcie w kolejne kredyty raczej nie jest dobrym pomysłem. Jeśli nie ma wyjścia, to warto przynajmniej starannie przemyśleć wybór konkretnej pożyczki. I to czy sprawdzają w BIK nie jest najważniejszym kryterium. Polecam raczej przejrzeć rankingi w stylu tego: http://marketmoney.pl/pozyczki-poza-bankowe/ . Jak dla mnie o wiele cenniejsze źródło informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A CZY TA FIRMA KASIASTO SPRAWDZA W BIK ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcecie pozbyc sie niekorzystnego biku to musicie w banku w ktorym mieliscie zadluzenie wycofac zgode na przetwarzanie danych. Odczekac z miesiac do trzech. Jesli juz splacone oczywiscie. Info w biku do 5 lat jest przechowywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałem w tym Kasiasto pożyczkę - tanio i szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sporo tam piszą o pożyczce w Wonga więc warto poczytać. Jak się okazuje Wonga sprawdza nie tylko BIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wonga sprawdza BIK. Aktualnie ma 1-szą pożyczkę za 10 zł (niezależnie od kwoty pożyczonej, a może ona wynieść nawet 750 zł). Co więcej, ma konta w wielu bankach (aktualnie największa baza banków wśród firm pożyczkowych), więc jeśli chcemy być pewni, że dostaniemy błyskawicznie przelew, Wonga to dobre rozwiązanie. Jeśli chcesz sprawdzić więcej informacji o Wonga - gdzie możesz mieć konto, jak pożyczyć, w ile spłacić, możesz poczytać więcej na: http://www.wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet#nb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zgadza się, każda osoba starająca się o pożyczkę w Wonga.com jest weryfikowana w BIK oraz BIG. Dodatkowo nasza firma ma jasne i czytelne zasady udzielania pożyczek. Jeżeli spłacasz pożyczki na czas i masz dobrą historię kredytową – dzięki Programowi Korzyści następnym razem płacisz mniej. Koszty pożyczki mogą wzrosnąć tylko wtedy, gdy nie spłacisz jej w terminie. W takim przypadku będziemy zmuszeni naliczyć odsetki karne i obciążyć Cię kosztami działań upominawczych i windykacyjnych. Zamrozimy odsetki karne i będziemy dążyć do ustalenia z Tobą indywidualnego planu spłaty po upływie 60 dni od terminu spłaty. Postaramy się Ci pomóc i ułatwić spłatę pożyczki. W razie pytań chętnie służę pomocą. Pozdrawiam Online Ekspert Wonga.com Tomasz Michalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyszczeniebiku
Szanowni Państwo, wszyscy, którzy nie potrafią poradzić sobie z problemem czyszczenia biku lub mają jakieś trudności, mogą skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która bez problemu poradzi sobie z tym przypadkiem. Wszystkich chętnych do rozwiązania problemu, mogę zaprosić do odwiedzenia serwisu www.czyszczeniebiku.pl, wypełnić formularz i czekać na kontakt. Pozdrawiamy. Zespół czyszczeniebiku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portalfaraon24
Szukasz dużej pożyczki na raty ale masz "zły BIK"? Sprawdź pożyczki bez BIK Faraon24! Zapraszamy! Faraon24 Online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×