Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to z nimi jest

czy wszyscy faceci tak lapia za slowka itp?

Polecane posty

Gość jak to z nimi jest

poznalalm ostatanio faceta, pytam sie go o cos, moze nie ulozylam pelnego, pieknego zdania tylko powiedzialam to krocej to on udaje, ze nie rozumie i robi mi na zlosc glupio gadajac tym samym robiac zemnie jakiegos tluka:Omam wrazenie jakby to zawsze on mial racje i w ogole mnie to wkurwia niemilosiernie.nawet jak juz z nim normalnie gadam to sie tak denerwuje, ze nie potrafie zdania sklecic.porazka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mu powiedziałaś
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem po co tak sie starasz
przecież on nie traktuje Cię poważnie, inaczej by sobie z Ciebie nie kpił, a tak jesteś dla niego tylko powodej do zartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do mojego muszę mówić prostymi zdaniami i konkretnie, bo to rzeczowy gościu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z nimi jest
jechalam z nim samochodem i pytam sie" tu jest do piecdziestaki?"chodzilo mi o ograniczenie predkosci to on mowi ale co do piecdziestaki?na liczniku masz 50? cos tam jeszcze powiedzial glupiego z ta 50 nie odpowiadajac na moje pyt. ale mysle, ze wiedzial o co chodzi tylko gadal tak nie wiem po co.pozniej uccihlam to on sie pyta chdzilo ci o ograniczenie? ja mowie, ze tak ale juz niewazne. to on do mnie, ze trzeba zadawac dokladne pytania a nie tak rzucac. ze mna cos nie tak? tylko mi sie zdarza nie ukladac pelnych zdan?:O i tak jest czets z nim, ze zawsze jakos mnie zgasi:)ale pewnie jak on by tak powiedzial, to byloby wszystko okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z nimi jest
ale to nie jest moj facet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z nimi jest
on sie niby usmiecha, tak jakby sie droczyl ale to nie zmienia faktu, ze to irytujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez tak ma
normalnie czasem mam ochote go udusic bo zamiast na temacie skupiamy sie na tym ze cos powiedzialam w skrocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I would like to get a tan
moze on taki niekumaty jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z nimi jest
no oni chyba mysla, ze sa wtedy zabawni i tacy inteligentnie zlosliwi kurde:O porazka.i to nie da sbie nic przemowic ylko to on kurde ma 100% racji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×