Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wy też się tak wściekacie jak się odchudzacie?

Polecane posty

Gość gość

jestem wysoka mam 179 i ważę około 70 kilo, wiadomo nie wygląda to najlepiej i muszę dobić do 62 około (moja zwykła waga że wyglądam ok), nie głoduję ale jem trochę więcej jak 1000 kalorii dziennie i łądnie chudnę z 1-2 kilogramy na tydzień, jem wszystko tylko w niewielkich ilościach ale co jest okropne to jestem PRZEOKROPNIE nerwowa, niecierpliwa, agresywna, knąbrna, kłótliwa w czasie diety zawsze :( biorę magnez na uspokojenie ale nic nie daje, doprowadzam rodzine przyjaciół chłopaka do płączu często, mam 24 lata... czy wy też tak macie? cały czas nabuzowana siedze i szukam zaczepki itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 160 70 kilo jestem kształtna i szczęśliwa i mam męża który przeze mnie nie płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna kobieta nie wygląda dobrze przy 70 kilogramach nawet jak ma 185 cm wzrostu, ty co masz 160 to musisz być obleśna..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magnez na uspokojenie? Bzdura! Wściekasz się po prostu dlatego że jesteś głodna, żadna nowość, tak długo póki żołądek się nie skurczy i będzie wysyłał sygnały głodu będziesz miała dyskomfort psychiczny i wszyscy dookoła przez ciebie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ja na początku też się denerwowałam ale jak po stosowaniu aqua slimu spadły pierwsze kilogramy i humorek się poprawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Miło słyszeć, że suplement diety AquaSlim jest pomocny. Warto pamiętać aby jego stosowanie połączyć także ze zrównoważoną dietą oraz aktywnością fizyczną dla uzyskania właściwego efektu redukcji zbędnych kilogramów. Co do AquaSlim to dodam, że to zestaw 3 aktywnych składników, które uzupełniają dietę podczas odchudzania. L-karnityna uzupełnia dietę osób aktywnych fizycznie. Garciniacambogia pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów oraz zmniejsza uczucie głodu. Natomiast chrom wspiera metabolizm makroskładników odżywczych oraz pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi. Pozdrawiam Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×