Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wyglądacie na tyle lat, ile macie w rzeczywistości?

Polecane posty

Gość gość

Czy wyglądacie na tyle lat, ile macie w rzeczywistości? Jakie macie sposoby, by wyglądać młodziej? Ja mam 23 lata, a każdy daje mi ponad 30: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam tak samo 23 lata a każdy mówił 30 po 35 tce zmieniło się i dają mi dwa lata mniej niz metryka ,nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 22 a dają mi 17. Nie mam żadnych sposobów tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20, ale dają mi około 26. Zawsze wyglądałam staro, nawet jak miałam 16 lat i szlam z znajomymi na piwo do baru to nikt sie nie pytał o dowód. Mam nadzieje, że do 40 wyglądanie staro mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku kończę 29, a dają mi 25 i sam się dziwię, bo na mój styl życia powinnem wygladac na 36 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie :) mam 30 wygladam na 3-4 lata mniej. Matka natura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 33 a w mojej ocenie wygladam starzej. Na pierwszy rzyt oka wygladam na mniej ale wystarczy sie dobrze przyjrzec by zobaczyc zmarchy, przebarwienia. No masakra ale co zrobic. Bez tapety lepiej sie nie pokazywac ludziom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa0
mam pytankoo czy to mozliwe ze jesli uprawialam seks analny czy sperma mogla splynac do pochwy i mnie zapłodnic? spoznia mi sie okres juz o 15 dni... test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 a wyglądam chyba na 19-20, tak więc nie jakoś dużo mniej niż mam, ale na bank nie wyglądam na starszą niż jestem, chyba dużo zależy od rysów twarzy moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa0
mam ptytankoo czy to mozliwe ze jesli uprawialam seks analny czy sperma mogla splynac do pochwy i mnie zapłodnic? spoznia mi sie okres juz o 15 dni... test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ja mam 36 lat a najwięcej mi dano 28l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyglądam na młodszą niż jestem zawsze tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa0
haloo prosze odpiszcie mi czy to mozliwe ze jesli uprawialam seks analny czy sperma mogla splynac do pochwy i mnie zapłodnic? spoznia mi sie okres juz o 15 dni... test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszaniasta, Ty z patologicznej rodziny, to i wygląd odpowiedni. Btw. Kredki już masz i nowy tornister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa0
czy to mozliwe ze jesli uprawialam seks analny czy sperma mogla splynac do pochwy i mnie zapłodnic? spoznia mi sie okres juz o 15 dni... test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam już lada moment 30 a jak idę do sklepu (gdzie mnie nie znają) bez makijażu po alkohol to często pytają się o dowód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyglądam na tyle co mam choć niekiedy dają mi dwa lata mniej. Za to moja sis ma 32lata a dają jej 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa0
haloooooooooooooo czy to mozliwe ze jesli uprawialam seks analny czy sperma mogla splynac do pochwy i mnie zapłodnic? spoznia mi sie okres juz o 15 dni... test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa0
prosze odpiszcie mi !!! czy to mozliwe ze jesli uprawialam seks analny czy sperma mogla splynac do pochwy i mnie zapłodnic? spoznia mi sie okres juz o 15 dni... test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa0
prosze błagam!! niech mi ktos szczerze odpowie !!! :( :( błagammm czy to mozliwe ze jesli uprawialam seks analny czy sperma mogla splynac do pochwy i mnie zapłodnic? spoznia mi sie okres juz o 15 dni... test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20lat, wyglądam na 13. Super :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje z babką która mi się cholernie podoba zawsze myślałem że ma ze 39 -41 l niedawno się dowiedziałem że ma 52 l i jestem w szoku bo wygląda dużo lepiej niż nie jedna młoda laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 21, a najczęściej dają mi 16 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaszaniasta, zeszyty z ulubionymi metalowymi zespołami już kupione do szkoły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 21 - wszystko zależy od tego jak się ubiorę i umaluję, ale średnia wychodzi na mój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 15 a dają mi tak z 18, chociaż się nie maluje. Bo w makijażu wyglądem jeszcze stararzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 a moja matka 50 ,kiedyś matka przyjechała do mnie do pracy i ochroniarz przyszedł mi powiedzieć że żona do mnie przyszła ,matka trzyma się super a ja się zapuściłem i wyglądam jak staruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×