Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wypada dzwonić do nowopoznanego i raz widzianego faceta na wakacjach

Polecane posty

Gość gość

Niedawno wróciłam z wakacji. W jedną noc imprezowaliśmy ze znajomymi i poznaliśmy tam kilku gości. Jedne wpadł mi w oko. Zresztą nie tylko mnie ale także innym dziewczynom. Wymieniliśmy po imprezie numery ale on się nie odezwał. Czy wypada zadzwonić pierwszej? A jeśli tak to jak mam poprowadić rozmowe? Dodam, ze nie tylko ze mną wymienił telefony, ale nie ukrywam, ze bardzo mi się podoba i mieszka niedaleko mojego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz nawiązać z nim ponownego kontaktu jakoś inaczej ? Np. w realu ? Wiesz gdzie on pracuje, uczy się ? Pokręć się tam i "niespodziewanie" wpadnij na niego i zagadaj co słychać. Bezpośredni telefon po jednym spotkaniu to zły pomysł...tym bardziej, że może Cie skojarzyć z inną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ,nie narzucac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą powiem Ci szczerze...gdybyś faktycznie mu się wtedy spodobała to by zadzwonił...więc może odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jedne wpadł mi w oko. Zresztą nie tylko mnie ale także innym dziewczynom. " pewnie ma powodzenie daj se spokój... ma kobiet na pęczki i jak jest z daleka to już ogólnie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×