Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elzi1998

czy wypada iść w białej sukience na wesele?

Polecane posty

a dlaczego nie? biały kolor jak każdy inny, ważne żebyś Ty się dobrze czuła w tej sukience. Pozdrawiam i przy okazji życzę miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwyczajowo ten kolor jest zarezerwowany dl panny mlodej, wiec po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypada - tak samo w czarnej nie za bardzo (kolor żałoby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie nie to byłby nietakt a kto mówi że można, ten pewnie sam strzela takie faux pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kolorowe dodatki wybierzesz to myślę,że jakoś przejdzie...albo jakaś kolorowa marynarka na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa
Nie wypada. Nigdy nie poszlam w bialej na wesele, a na moim byla jedna menda w bialej. Uwazam to za zlosliwe i niegrzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Jakby nie patrzeć to dzień Panny młodej, więc raczej nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie nie. nie ważne że będziesz mieć kolorowe dodatki żakiet czy coś nie wypada biały jest zarezerwowany dla młodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sa modne kolorowe dodatki do sukni slubnej. Widzialam juz panny mlode w bialych sukniach, ktore mialy fioletowe (pas, kwiaty naszyte w sukni, bukiet, warstwa welonu), czerwone (kwiat we wlosach, bukiet, buty, kawizelka mlodego) i czarne (pas i zdobienia na sukni) dodatki, wiec co to za roznica czy i jakie sa dodatki? Biel jest dla panny mlodej i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie idź, jak masz iść w białej. Wygłupisz się, a do tego wyjdziesz na złośliwą i źle wychowaną. Istnieją pewne zasady i tego trzeba się trzymać. Biały to kolor panny młodej, to jej dzień i nie wypada jej tego zabierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'to jej dzień nie wypada jej tego zabierać' O.o błagam... białą sukienką zabierze jej uroki dnia ślubu ? Dawniej nie można było chodzić w czarnych po to przecież ślub, a nie pogrzeb, a teraz w białej ? Po co ma kupować nową na jednorazowe wesele i to jeszcze takie na którym nie będzie nikogo znała. Dodatki kolorowe i po sprawie. ;) Najwyżej pomylą Cię z panna młoda i będziesz zbierać bukiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sukienka jest tak prosta i zwyczajna ze nikt cię na pewno nie pomyli z młodą. Śmiało zakładaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało też zdejmuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie masz w szafie zadnej innej no nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dwie panny wpadły na pomysł założenia białej kiecki na mój ślub, dziwnie się czułam i dziwacznie to wyglądało na zdjęciach są pewne niepisane zasady i lekceważą je Ci którzy ich nie znają sandały też można założyć do garnituru, prawda ? przecież nie jest nigdzie napisane że nie można .....i obowiązkowo skarpety do tych sandałów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam na weselu, gdzie 5! dziewczyn miało białe sukienki. Idź jak chcesz, cóż, pewnie nie będziesz się wyróżniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bywając na ślubach, weselach widywałam panie w białych sukienkach, nic do tego nie mam, jak ktoś chce to proszę bardzo, ale sama bym takiej nie założyła z kilku powodów. Poza tym powiem bo muszę - sukienka bardzo kiepska, bez kroju, od biedy nadaje się na jakąś impreze czy wyjscie do parku, troche jak worek, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta kobiecie wilkiem! Jak mnie to wkurza, do jasnej cholery masz milion kolorow ale Ty nie, musisz zalozyc akurat biel! Idź, zakładaj ale wiedz, że bedziesz wtedy niewychowana, nietaktowną księżniczką.. Ale wkurzylabym sie na miejscu panny mlodej jakby 5 lasek zalozylo biel! to juz uwazam ze bardziej wypada czerń w tym wypadku, mala czarna i jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Panna Młoda i tak na sobie będzie miała monstrualną białą bezę, więc raczej wątpię czy zwykła krótka, biała kiecka byłaby dla niej "zagrożeniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_91
Ja bym nie chciala zeby ktos na moje wesele przyszedl w bialej sukience. Uwazam, ze na ten dzien ten kolor jest zarezerwowany dla Panny Mlodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by jakaś przyszła na mój slub w białej na pewno bym siee jej odwdzięczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie wypada. Koniec, kropka. Ale jak chcesz się ośmieszyć to idź w tej kiecce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie moja kolezanka była w białej krótkiej sukience i mówiła ze czasem budziła większe zainteresowanie (wzrokowe):)niż mloda i nie wiem czy to nie było trochę po złości ze tak właśnie się ubrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie wypada. Nie ma znaczenia czy znasz pare młodą czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha jesli dziewczyny nie moga ubierac sie w biale proste kiecki to jakim prawem ich partnerzy przychodz na slub w garniturze- przeciez takiego faceta latwo pomylic z panem mlodym Obawiam sie ze to tez ogromny nietakt i postujuje by na nastepna impreze naszykowali sobie krotkie spodenki, sandaly, skarpetki i ewentualnie koszule, byle nie biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalożyłabym do niej buty w identycznym kolorze, do tego kopertówka, wszystko w jednej tonacji- klasyka sukienka sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×