Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaJaJa123

Czy zajęty mężczyzna (29 lat) jakby zostawił narzeczoną dla mnie, mnie też łatwo

Polecane posty

Gość JaJaJa123

zostawi? Czy to jakaś reguła? Poznałam kogoś i jak jest obok, krew we mnie inaczej krąży. Bije mi serce inaczej, dziwne rzeczy się ze mną dzieją. Ale nic nie działam w tym kierunku, bo wiem, że ma narzeczoną. Tylko, że on też wydaje się jakoś cały czas na mnie patrzeć odkąd pierwszy raz się spotkaliśmy. Zagaduje. Przyłapuję się na tym (staram się hamować i wogóle do niczego nie dopuścić), że ja przejmuję niektóre gesty od niego, a on też zdaje się małpować moje zachowania. To głupie i staram się zdusić to w zarodku, zanim cokolwiek się rozwinie w mojej głowie do niego. Ale tak potencjalnie, myślicie, że osoba, która by zostawiła osobę narzeczoną później też będzie skakać z jednej kobiety na drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie moge zapomniec o jednym facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
A co to za facet? Napisz proszę coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
Zaczęło się od tego, że to on co i raz się na mnie patrzył i zagadywał. Więc to nie ja jestem taka wredna. Jak ja bym była a wtakiej sytuacji jak on, to bym była opryskliwa dla tej osoby, by sobie na nic nie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
Ja mam takie podejście, że nie pozwalam sobie, by pożądanie wzięło górę, więc żadnego skoku w bok nie będzie. Ale nie chcę się zakochać, a możliwe, że do tego dojdzie i sobie pocierpię z boku. Ale powiedzcie, proszę, jeszcze ktoś, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
No dobra, powiem szczerze, że zaczął strasznie na mnie działać. Powiedzcie, proszę, znacie jakieś przypadki tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie nie musi zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
A długo już jesteście ze sobą? Jesteś jego narzeczoną? Czy może to Ty jesteś facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden facet tak na mnie dziala nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikarp
wiesz, trudne pytanie , generalnie jest tak , że facet w wieku 30 lat to już nie jest jakiś tam chłystek i jest dojrzałym facetem, który wie czego chce, a ma zamiar się ustatkować i założyć własną rodzinę , oczywiście , znane są przypadki, że faceci działają na kilka frontów i oszukują kobiety aby tylko pobzykać dla własnej przyjemności ale gdy facet zaczyna rozmawiać z kobietą na temat rodziny i dzieci to jest konkretny facet , nie wiem , nie przedstawiłaś szczegółów ale zakładam, że mogło być tak, przyszedł do kobiety z kwiatami i pierścionkiem z białego złota, i powiedział , że chciałbym abyś została moją żoną i kobieta się zgodziła i przyszłego męża wycałowała to takie słowa i zachowanie nie pójdą w zapomnienie , to było zapewnienie , że chcą być razem , Teraz nie wiem, nie rozumiem tego pytania , Czy chcesz aby ten facet (29 lat) zostawił swoją narzeczoną i przyszedł do Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej wczesniej niz pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
Miałam w tym pytaniu na myśli, jak to by się wg was mogło skonczyć, gdybyśmy, oboje się w sobie zakochali na zabój (bo będziemy chcąc, nie chcąc mieć z sobą kontakt), mimo tego, że ma narzeczoną. Wiem, że to głupie tak gdybać, ale on tak na mnie działa, że nie mogę się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikarp
zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że to będzie zdrada w związku , obiecał tamtej dziewczynie , że będą razem rodziną a Ty wchodzisz pomiędzy tryby jasne, do póki nie są małżeństwem to możesz robić wszystko aby tego faceta usidlić i przekonać do siebie i aby z narzeczoną zerwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
I właśnie o to chodzi. Ja zawsze byłam za lojalnością i wiernością, a tu się pojawia coś, co zupełnie przeczy moim zasadom, a tak na mnie działa:/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może tobie się wydaje, że on coś co ciebie czuje ? znam laski (lekko porypane to zbyt mało, żeby je opisać), tak zauroczone danym facetem, że same zaczynają wierzyć we własne bajki, ale jeżeli gościu jest faktycznie tobą zauroczony no i lgnie do ciebie, to jest fałszywy i tak, prawdopodobnie, chciałby odejść od narzeczonej lub niekoniecznie, chciałby i ją i ciebie...ale dla mnie to jest chore i mega żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
Jest tak, jak napisałam, czy on coś faktycznie czuje, czy nie to ja ocenić nie mogę. W każdym bądź razie, chodzi o hipotetyczną sytuację. Taka osoba, która miałaby zerwać zaręczyny chyba nie ma kręgosłupa moralnego i jest miękka faja, nie? Takie typowe dla dzisiejszych czasów:P Bo jeśli ktoś wystarczająco chce sobie ułożyć fajnie życie, to będzie szukał kogoś odpowiadającego mu i wtedy się dopiero oświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
Pewnie kobiety, które on mógłby pożądać, jeszcze mu się przewiną w życiu, tak samo jak mi faceci. A jeśli tak ma reagować za każdym razem, to to nie jest osoba na coś poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
Trzeba pokazać mu chłodne, obojętne oblicze :) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikarp
moim zdaniem , takich małżeństw w Polsce są tysiące jak Brygida Frosztęga-Kmiecik i Dariusz Kmiecik zmarli oboje tragicznie w Katowicach kilka dni temu w swoim mieszkaniu w czasie wybuchu instalacji gazowej , piękna rodzina i wspaniali ludzie , szkoda ludzi ale Prezydent Komorowski bardzo słusznie ich odznaczył pośmiertnie 'złotym krzyżem zasługi' , bardzo szkoda ich dziecka, które nic nie zawiniło , A moim zdaniem rodzina Kmiecik stanowiła 'wzór' dla rodzin , Darek - bardzo ambitny i pracowity i pokazywał w swoich reportażach prawdziwych ludzi pracy ze Śląska , żył razem z nimi i tam się wychowywał i jako 'przystojniak' co chwilę miał propozycje kuszące od kobiet aby zabalować a jednak odmawiał, wracał do swojej Brygidy i małego synka , cieszył się swoją rodziną i zapewne chciał aby z synkiem pójść na mecz i synka nauczyć w piłkę kopać , nie wyszło, nie udało się tym razem ale prawdziwy facet mający rodzinę tak się zachowuje i nie myśli, nawet się nie zastanawia nad tym aby z koleżankami z pracy kopulować w windzie albo w piwnicy lub na poddaszu , Dariusz Kmiecik - prawdziwy facet, mąż i ojciec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam obrzydza sama świadomość że ten facet sypia z inną, lize jej wagine, wkłada jej ... bym się nie zakochała w zajętym facecie i nie rozumiem tego, tylu wolnych, szukaj takiego a nie w swoim głupim lbie wkrecasz sobie wielką miłość. A że jesteś nieuk to widać bo pełno byków walisz. Ogarnij się idiotko. Daj mu żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, strasznie przystojny byl ten kmiecik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
Wypraszam sobie. Jakie to ja niby robię błędy, które są tak rażące, że nikt inny w tym wątku ich nie robi? Ogarnij się człowieku, bo mieszasz zupełnie niepotrzebnie różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikarp
'JaJaJa123 ' czego Ty chcesz ? Czy chcesz aby facet zerwał zaręczyny i przyszedł do Ciebie z pierścionkiem z białego złota ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
Odpowiedzi na pytanie z Waszego punktu widzenia, tego chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikarp
nawet Kmicic , gdy jedną umiłował to do jednej wracał , kochał i jemu wybaczała , dla faceta najważniejsza jest ta JEDNA a wszystkie inne to są przygody na szlaku o których należy szybko zapomnieć , facet jest jak bumerang , zawsze wraca do kobiety, którą bardzo kocha i szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
Może ktoś jeszcze ma jakieś zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×