Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zna ktoś osobiście niekrytego krytyka? jaki on jest?

Polecane posty

Gość gość

pytanie jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekryty Krytyk to pseudonim artystyczny. Pytasz o Macieja Frączyka, który moim zdaniem nie jest facetem tylko jakas marna podróbką faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama muminka12
a dlaczego tak uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mi się nie podoba on jako on. poza tym mój chlopak jest milion razy przystojniejszy od niego i sorry, ale mam sie czym jarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLkillerka
Jak to jaki? Mamy 2 opcje ;) 1sza opcja - artystyczna persona Macieja F. odzwierciedla jego prawdziwy charakterek, zatem: - niespełniony roochacz koniobijca - wieczny wesoły chłopiec z liceum - liberał obyczajowy - zapalony gracz komputerowy - przypuszczalnie ex metal jako że na migawkach w starszych filmikach żem dostrzegła długie włosiska - Yntelektualista teoretyk i gawędziarz (zwykle erotoman) - pasje raczej "hÓmanistyczne" - rżnie uber maczoska ale w sumie to z niego miękka fujara którą łatwo zdominować waginą - traktuje randki jak wypad do burdelu czyli transakcję finansową 2ga opcja - Niekryty to takie mroczniejsze i bardziej niedoroochane alter ego Macieja który tak naprawdę w głębi serca jest: - wrażliwym żentelmenem - zwolennikiem monogamii - gorącym patriotą i tradycjonalistą - pobożnym młodzieńcem i krypto członkiem Oazy - wyborcą PISu ach... któraż wersja jest prawdziwa... cóż za zagadka ten Niekryty z "doopą na brodzie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale ja nie rozumiem dlaczego dorosly facet smieje sie ze swojego dziewictwa. to zdecydowanie nie jest opcja do smiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam osobiście jego siostre i jest bardzo spoko dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypek na dachu
mam byc szczery czy uprzejmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on na 100% nie jest prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz być szczery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz ze niej jest? rozdziewiczyłaś go :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet zarabia ok. 12 tys zł miesięcznie na samym YT. Jest ogólnie znany. Chyba nie sądzicie że żadna nie dala mu d**y? Podejrzewam, że same pchają mu się do łóżka. Ma kasę, jest znany, zabawny i inteligentny. Na bank zaliczył dużo dup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to że jest znany i ma kase o niczym nie swiadczy. jak dla mnie nie szanuje kobiet, ma zle zdanie o dzieciach i ogolnie wydaje sie byc dzieciakiem w ciele doroslego faceta. ja nie moglabym sie spotykac z kims tak pustym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamalinka
oglądałam jeden odcinek z moim facetem i sie w******ismy niepotrzebnie. cos tam walnal w jakims odcinku z tekstem, ze tak samo "ma twoja dziewczyna, kiedy wychodzi ode mnie po nocy". chodzilo o to ze chyba wszystkie laski jego. ja sie poczulam osobiscie urazona, bo jestem wierna chlopakowi i zawsze mnie wkuriwalo jako ktos tak podchodzi do kobiety. musi byc prawiczkiem, bo normalny koles tak by nie mowil. oboje sie tylko niepotrzebnie zdenerwowalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzacie i nie macie dystansu. Ja go uwielbiam i chętnie bym się z nim przespała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamalinka
Bo? w czym jest niby taki dobry? w obrażaniu kobiet i wyśmiewanu dzieci? w seksistowskich zartach uwlaczajacych mnie jako kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest inteligentny, zabawny i ironiczny. Mam wiele poglądów takich samych jak on, a do żartów szowinistycznych mam dystans i często tez mnie bawią. Lubię go i uprawiałabym z nim seks. Na pewno nie jestem jedyna więc..... on na pewno nie jest już dawno prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamalinka
no i to nie jest dziwne, ze normalni fajni faceci sa nierzadko sami przez długi okres czasu a tacy co mają hajsiwo to od razu się do nich leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko o pieniądze chodzi, Niekryty jest po prostu uroczy i pociągająco złośliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamalinka
jeżeli tak uwazasz, to widocznie nie mialas okazji poznac normalnego i wspanialego mezczyzny, dlatego lecisz na pseudointeligentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacperkamamama
nie wiem jak wy ale ja wole facetow o odpowiedniej masie. musi miec miesnie i ponad 180 cm wzrostu. nie lubię niskich, chudych kolesi w cynglach jak denka od butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co ja wiemmmmm
to on nie jest kurduplem. ma ok. 185 cm - wiem, bo koleżanka czasami go widuje w Poznaniu. mieszkaja na tym samym osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie zrobiłabym mu loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] pannamalinka oglądałam jeden odcinek z moim facetem i sie w******ismy niepotrzebnie. cos tam walnal w jakims odcinku z tekstem, ze tak samo "ma twoja dziewczyna, kiedy wychodzi ode mnie po nocy". chodzilo o to ze chyba wszystkie laski jego. ja sie poczulam osobiscie urazona, bo jestem wierna chlopakowi i zawsze mnie wkuriwalo jako ktos tak podchodzi do kobiety. musi byc prawiczkiem, bo normalny koles tak by nie mowil. oboje sie tylko niepotrzebnie zdenerwowalismy. x ahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pannamalinka > facet z monitora coś mówi, a Ty i Twój facet odbieracie to personalnie i się obrażacie i denerwujecie? :O Jesteście upośledzeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamalinka
jak to upośledzeni??? nie pisz tak, bo to pokażę mojemu facetowi, Twój wpis i się znów w****i!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D jednak jestes uposledzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamalinka
nie, ten ostatni wpis nie jest moj. uposledzeniem nazywasz poczucie szacunku do mojej osoby? po prostu uwazam ze jestem wierna i zasługuje na szacunek wzgledem tego. to ze macie takie poczucie humoru swiadczy o was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam i wiem, że jest wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram pannęmalinkę. uwazam, ze zarty o kobietach sa niesmaczne a on ma z kobierami problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×