Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy znacie osoby ktore po schudnieciu... gorzej wygladaja ?

Polecane posty

Gość gość

czy znacie osoby ktore po schudnieciu... gorzej wygladaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, szczególnie kobiety z szeroką miednicą :(. Często też skóra staje się szara i sucha :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale nie widziałam ich nago misio, jest pełno kremów, masaży, ćwiczeń i różnych rzeczy w diecie dzięki czemu skóra wraca do normy chyba że masz do schudnięcia 100 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc broken pysiu Twoj fan z bolacym kolankiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj nie cierpisz przypadkiem na niedobor czułości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tak to utulę, wygłaszczę, wypiorę futerko i nawet wyprasuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sama tak mam jak schudnę to twarz mi się robi kanciasta wszystkie kości na niej widać :( Chciałabym mieć wtedy twarz bardziej okrągłą jak mam kiedy jestem kolka kilo do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe zawiesili byśmy na klamerkach :D znowu siedzisz po nocach? Sam nic nie mogę powiedzieć bo też siedzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydałoby się takie na zamek błyskawiczny, zdejmowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie proste gry mogą paradoksalnie wciągnąć na maksa hehe A jeszcze jedna partyjka, i jeszcze jedna...i tak to wygląda zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej chyba nie wyglądam po schudnieciu, bo jestem w końcu szczupła, mam nareszcie kobiecą talie i ładną figure, wcześniej byłam lekko przy kości bo przytyło mi sie do takiego stanu, chociaż jest jedna rzecz która mi się nie podoba, to że zmalały mi też piersi, wcześniej miałam spore a teraz już nie ma ich połowe ale tak już jest, że jak sie schudnie to i z cycków też :o podobno też tyłek mi zmalał i go prawie wcale nie mam ale to mi nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba pogram sobie w heroes 3 zaraz, kolega woła na partyjke ;) Postaram się wrócić za godzinkę, przytulam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja :( mimo duzej wagi zaesze mialam szczupla twarz. Kady mowil ze przez to nigdy nie bylo widac mojej duzej wagi. Schudlam 20 kg i moja twarz zrobila sie masakryczna. Chuda jak nie wiem co. Figura szczupal ale podobno stracolam urok i kobiecosc a wiele mi tego zazdroscilo, ze mimo nadwagi mam ten seks w sobie. Teraz jestem w ciazy i przytylylam i ludzie mi mowia: sczerze? Znowu jestes piękna (przytylam te 20 kg) ale po porodzie i tak wracam di swojej schudnietej wagi bo najzwyczajniej w swiecie lepiej sie czulam szczupla, chociaz fakt- buzia byla miliin razy ladniejsza przrd dieta. Nigdy nie bylam puculowata. Kiedys na forum wrzucilam fote. Kazdy mi dawal 75 kg. Mam 175 cm wzrostu. A wazylam 88!!!!!! To po dchudzeniu mowili ze wygladam jak szkielet mimo 68 kg . I mi mowili:ze niepojete, co u ciebie tyle wazy ????? Czasen stawalam na wadze jak bylam u kogos bo mi nie wwierzyli ze waze prawie 70 kg. A mnie wkurzalo ze posadzaja mnie o jakas niedowagenczy cos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ciotka, ale ona jest po 50... twarz jej opadła zupełnie, ciało nie jedrne bo nigdy nie cwiczyla... pod ubraniem wyglada ok, jak je sciagnie to pozal sie boze, chociaz mozna sie domyslic nawet widzac ja w ubraniu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1 ja p*****le.......jak kobieta chce schudnac bo chce poczuc się lepiej to k....a nie interesuj się tym!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kobiety zle dla was wyglądaja po schudnięciu,tylko ze jak sa grube to naciskacie na nie presję p********i hipokryci :O,a Ty Misio1 w tych czasach nawet lekka nadwaga jest skandalem u kobiety więc zaniedługo wszystkie chyba beda chude a Ty nie będziesz miał w niczym wybierac :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym schudła,ale nie chcę zeby biust zmalał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta musi być atrakcyjna,więc dziwicie się że kobiety masowo się odchudzają :D ?I nie pieprzcie mi tu o tym,że faceci lubia aza co złap[ac nawet Ci co tak mówią to i tak potem podbijaja do tych figranowych kobiet albo się ogladaja za nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio1 ja p*****le.......jak kobieta chce schudnac bo chce poczuc się lepiej to k....a nie interesuj się tym!!!!!!!!!!!<<< Ty rzeczywiście tylko pierd_lisz głupie farmazony :(. G_wno mnie obchodzi Twoje odchudzanie. Odpowiedziałem na pytanie zawarte w temacie, a Ty jazgoczesz jak przygłup, nie rozumiejący przeczytanego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi maleją do mikrusów, nie jest dobrze wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze miałam bardzo duży biust, a p schudnięciu 15 kg biust mi tak sflaczał ,że szkoda gadać!!!! byłam szczuplutka, miałam z******te ciało i cycki w staniku wyglądały super, duży biust przy płaskim brzuszku, wszyscy mi mówili,że mam figurę idealną! ale tak naprawde jak zdjęłam stanik to chciało mi sie płakać. teraz znowu przytyłam ale przynajmniej mam fajne cycki, tamte to było coś okropnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia10Www
Misio 1 zgadzam się z Tobą. Sama mam szeroką miednice. Schudłam ponad 20 kg. Normalnie czuje kości ale co z tego jak moje dupsko jest nie wymiarowe. :-( u góry jestem drobna juz, mam wcięcie w pasie ale nogi i pupa jest wielka. Ale żebym źle wyglądała po diecie co to to nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metoda chudnięcia wpływa też na ekspresję genów i dalszą gospodarkę materiałami zapasowymi (w tym tłuszczem). Stąd niektóre kobiety "chudnąc" niektórymi dietami tracą najpierw atuty, a potem brzuch. Generalnie warto ćwiczyć i zapoznać się z własną nutragenomiką a nie katować dietami. Są kobiety które wyglądały lepiej będąc (nieco do średnio) cięższe. Niewiele jest kobiet które naprawdę wyglądają lepiej mając poważniejszą nadwagę ale i taki przypadek się trafia czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>u góry jestem drobna juz, mam wcięcie w pasie ale nogi i pupa jest wielka.<<< Znałem dziewczynę, która miała odwrotnie :( : na górze wielki klocek (z małym biustem) wsparty na malutkiej pupie i patykowatych nóżkach :(. Szeroka pupa jest przynajmniej kobieca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam, ja b. dużo biegam i pierwsze to mi pierwsze to mi zawsze piersi lecą i niej fajnie. Tyłek, nogi mam zgrabne, z brzuszka musi spaść, ale nie kosztem piersi, bo naprawdę z rozm. c przechodzę do a i czuje się jak pierwszoklasistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×