Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zostawilibyście partnera gdyby

Polecane posty

Gość gość

została u niego zdiagnozowana ciezsza choroba jak np stwardnienie rozsiane, rak, czy kalectwo?Pytanie zarowno do Pan jak i Panow. Z badan wynika ze czesciej tchorza faceci i ich "milosc" nagle wygasa. Gdy miałam 17 lat byłam z chlopakiem prawie rok,byl we mnie podobno strasznie zakochany.Wczesniej staral sie o mnie prawie 3 lata.Byl starszy o 5 lat. Pech chcial, że szybko(juz w tym wieku) zachorowalam.Nic groznego,jednak odbilo się na wyglądzie,poza tym duzo wizyt w szpitalu,kroplowka itp. Pogorszylam sie w nauce. A to wszystko przez 3 miesiące. TYLKO 3, bo lekarze mysleli ze potrwa to znacznie dluzej. Na poczatku zapewnienia,ze przezywa to bardziej ode mnie,bedzie wspieral i kocha .. Jednak dosc szybko zaczal sie rozgladac za inna. Po miesiacu slysze,sorry,ale uczucie się wypalilo,tak bywa,rozumiesz. Po pol roku wrocilam do formy i co? Nagle mu się odwidziało,jestem miloscia zycia! hahaha a won . Gdybym miala taka sytuacje tyle,ze w odwrotna strone to nie wahałabym się,żeby zostawić.A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam podobnie z moim eks. Nie potrafił zaakceptować zmiany mojego wyglądu, uciekał, kiedy go potrzebowałam. Ja się niestety jeszcze nie wyleczyłam, ale mam nowego chłopaka i on od dwóch lat przy mnie jest i bardzo mnie wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kobiety mamy dobrze nie ważne jakie jesteśmy mamy chłopaków jakich chcemy :) biedni ci faceci co są sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli już z kimś bym była,to by to oznaczało,że to najważniejsza dla mnie osoba na świecie,więc nic by nie mogło wpłynąć na to bym od niego odeszła. poza jego zdradą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zostawilam bym meza bralam z nim slub na dobre i zle a nie tylko na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taod
Zostawić z powodu choroby?To co to za związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawiłam dziada, pił, zdradzał i wydawało mu się, że jest macho 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham męża i nie zostawilabym go z takiego powodu. Być może ktos młody moze odejść ze strachu przed odpowiedzialnością za chorą osobę... Ale w pewnym wieku miłość przewyższa strach czy inne negatywne emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy od dziewczyny jak by byla dla mnie perfekcyjna I wogule to mugl bym nawet za niá umrzec bo w mojej opini jedno zycie nie jest warte wiecej od drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,nigdy nie zostawiłabym partnera. Za bardzo go kocham.Jesteśmy razem na dpbre i na złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kocha to nie zdradza i nie odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×