Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mungo

Czy zrobić to pierwszy raz z Prostytutka??????

Polecane posty

Gość Mungo

Jestem młodym chłopakiem prawiczkiem boje sie to zrobic z moja dziewczyna chce najpierw spróbowac tego z prostytutka czy to normalne boje sie poprostu....Drecza mnie pytania czy nie mam za małego 12-16cm czy długo wytrzumam czy nie wpadne itd....Doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początki nigdy nie są łatwe a Twoja panna powinna być wyrozumiała i wiedzieć o tym, ze pierwszy, drugi albo trzeci raz może nie wyjść tak jak byście sobie tego życzyli. A prostytutkę bym sobie odpuścił. A wiadomo kto był z nią pół godziny wcześniej i co ty teraz mógłbyś złapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4321a
ale masz pomysły kolego, rozumiem że chcesz złapać trypla jakiegoś i od razu dziewczyne swoją zarazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B52
A co się masz szczypać. Tylko jak nie masz odpowiedniej kasy to dostaniesz to lipa. Ja czasem wpadam ale wybieram naprawdę ekskluzywne dziewczyny. Mają badania, ładne i nie głupie. Czas spędzony z nimi to prawdziwa przyjemność. Pełen relaks i odprężenie. A przeżycia .... ahh fantazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złota idea z filmu "chłopaki nie płaczą" - to nie ty masz się jej podobać ale ona tobie :) prostytutki raczej już w tych sprawach nic nie zaskoczy, nie tacy dziwacy już do niej przychodzili. zero stresu i idź na pewniaka , chwila zapomnienia napewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zafajdany
Działaj u mniej załapiesz aids

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka0013
Tak.. możesz sie zarazić czymś.. To nie jest dobry pomysł. To już lepiej troszkę alkoholu, albo poproś , żeby Cię dziewczyna popieściła. Nie bój się.. jeśli tylko będziesz podniecony i zapragniesz wejść do niej, to penis bedzie twardy i tylko pchać i ruszać tyłeczkiem nic więcej. Niektóre kobiety mają orgazm "łechtaczkowy" więc nie długość odgrywa rolę, ale to jak ocierasz się o nią, jak pieścisz palcami jej szparke. Na prawde nie masz się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris.
kolesie ktorzy korzystaja z uslog prostytutek to nieudaczniki zwykle z marnymi predyspozycjami bo tylko taka własnie dziewka bedzie z niego zadowolona.. za odpowiednia odpłatą oczywiscie. Fajny przystojny facet znajdzie sobie zajeb8888 dupe na granie bez problemu w clubie i nieopdlatnie bo laski tez lubią to robic z przypadkowymi kolesiami w ramach zabawy niekonieczne w celach zarobkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszalales!! z prostytutka! potem bedziesz to zawsze zalowal, czlowieku zawsze tak jest ze boimy sie czegos na poczatku, ty pierwszego razu ale tak na prawde sami potem przyznajemy ze nie ma czegos sie bac, rob co chcesz przeciez to twoj sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buchu
a tak w ogole.. potrzebny Ci ten seks z dziewczną? będziesz chciał mieć kiedyś dziecko to sobie zrobisz, a tak... to całe podniecenie, zadowolenie, siedzi wszystko w głowie. Możesz to mieć i bez tego sportu i spocenia. wiem, że pewnie mnie wyśmiejecie, ale ostatnio tak właśnie myślę.. a mam chyba niewiele- 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on79
witam Ja też tak próbowałem, niestety dostałem takiego stresa że nici z erekcji. Na szczęście panna była wyrozumiała i był tylko oral. To znaczy jestem półprawiczkiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54ty5y
Co do rad Paris że "Fajny przystojny facet znajdzie sobie zaj**8888 d**e na granie bez problemu w clubie" to raczej fajni przystojni nie mają takich problemów jak autor wątku. Np. ja wiele razy byłem w klubach i nigdy żadna panienka nawet na mnie nie spojrzała, więc nie wiem jakim trzeba być supermenem żeby wyrwać kogoś w klubie na sex. Z drugiej strony 1 raz z prostytutką to już faktycznie przesada, zdecydowanie NIE. Tylko na końcu nadal zostaje pytanie jak nie z prostytutką to jak ? Mówimy o poniżej przeciętnych i sporo poniżej przeciętnych facetach na których żadna laska w dzisiejszych czasach nie poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozplakalabym sie gdyby
sie okazalo, ze moj facet chodzil na prostytutki, a zwlaszcza, gdyby sie okazalo, ze pierwszy raz przezyl z prostytutką - w dodatku gdyby byl ze mną. ja marze o prawiczku, a ty tu takie bzdury wypisujesz!!! rzucilabym goscia. za zdrade, za puszczalstwo i... rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robson_85
Moim zdaniem w Twoim przypadku kiedy masz dziewczy nie powinieneś iść do prostytutki aby przezyć z nią swój pierwszy raz. Jeśli łączy was coś wiecej to swojej dziewczynie powinieneś oddać zaszczyt bycia pierwsza w Twoim życiu. Jeśli jest rozsadna to nie bedzie od Ciebie oczekiwała umiejeności rodem z podreczników Kamasutry już przy pierwszym razie. Sztuka kochania to jest wiedza nabywana przez całe życie i dopiero po pewnym czasie wzbogacisz swoje doswiadczenia do tego stopnia że normalka się stana wszystkie te rzeczy od których dziasiaj jeży Ci się włos na członku ;) Oczywiście to wszystko odnosi sie do sytuacji w której masz dziewczyne. Jeśli jej nie masz do za stosowna opłatą (wszyscy wiemy że nie mała) droga do różowej muszelki jest dla Ciebie otworem ;) Nie polecam nikomu wzorować sie na bezzasadnych komentarzach Paris \"kolesie ktorzy korzystaja z uslog prostytutek to nieudaczniki zwykle z marnymi predyspozycjami bo tylko taka własnie dziewka bedzie z niego zadowolona\". Po pierwsze to poped seksualny jest najważniejszym czynnikiem wpływajacym na rozwój emocjonalny człowieka a brak seksu przez dłuzszy czas prowadzi do niepotrzebej agresji i frustracji. Po drugie nie każdy facet urodził się przystojny. Niby kobiety na to nie patrza ale jakimś dziwnym trafem zawsze w klubiue wybieraja tych ładniejszych ;) Oczywiście każdy w jakimś stopniu ma wpływ na swój wyglad jednak genetycznych cech wygladu nikt nie zmieni. No bo powiedzcie mi jesli facet urodził się powiedzmy z niesymetrycznymi rysami twarzy lub niskim wzrostem to już na wstepie podlega ostrej selekcji. I co z tego że pomimo jego genetycznych cech wygladu jego predyspozycje pozwalaja mu być np. swietnym sportowce jesli jego wyglad jest mierny to i słabe zainteresowanie z kierunku płci przeciwnej. Co do drugiej cześci komantarza Paris \"Fajny przystojny facet znajdzie sobie zaj**8888 d**e na granie bez problemu w clubie\" to znów wypadałoby mi napisać że jest sformułowany całkowicie jednostronnie. Coż nie każdy urodził sie idealnie wizualny więc nie można krytykować każdego korzystającego z usług prostytutki. Tak naprawde co meżczyzna to inny powód dla którego znalazł się w obieciach płatenj miłości ;) Wielu klientów sprowadza tam pewnie ciekawość, zazdrosć, szaleństwo jednej nocy choć znajdą się pewnie i tacy co do prostytutki pójda z swoim pierwszym razem oddajać jej najwartościawsza część swojej pamieci. Ja sam z usług prostytutki nigdy nie korzystałem, własciwie nigdy nie miałem takiej potrzeby jednak czasy się zmieniły i teraz jestem sam nie majac ochoty na szukanie kolejny raz miłości. Perspektywa chwilowej przyjemności jest bardzo kusząca, moze nawet bardziej niz wizja odległej miłości ale to temat na osoby post na forum ;) Pozdro dla wszystkich co doczytali do końca. Jak ktoś ma chęć wymienić poglady na ten czy inny temat to zapraszam na maila tom2xlovemax@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 29
mam siostrę 28 lat dziewica nie jest to jakaś rzadkość może poszukaj takiej dziewczyny,są ludzie którym nic nie brakuje ale są nieśmiali nie latają po klubach i nie trafili na swoją tzw drugą połowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomas do on 29
Słuchaj stary pomimo swojego wieku to że jesteś prawiczkiem nie świadczy jeszcze o tym że jesteś skończonym frajerem ;) Oczywiście rozumiem że znajomi mogą się z tego nabijać ale co się dziwić skoro wiekszość inicjację miała już za soba ponad dziesieć lat temu. Nie znaczy to że sa inni i w jakiś sposob lepsi od Ciebie ale poprostu nie rozumieja do końca tego co im powiedziałeś. Swoja drogą musiałeś się nieżle ukrywać skoro do tego czasu udało Ci się zachować prawictwo. Nie mówie tu już o tym że nie szukałeś partnerki ale poprostu stałeś się bierny w nadziei że to miłość właśnie odnajdzie Ciebie... Coż jeśli dodatkowo jesteś chorbliwie nieśmiały to nie ma się co dziwić że do tego czasu nie zasmakowałęś jeszcze różowej muszelki ;) Moja rada zmień radykalnie ale stopniowo swoje podejście do życia i zrób coś aby podnieść swoja atrakcyjnośc w oczach potecjalnej partnerki. Może przydałaby ci się jakaś dobra siłownia, fryzjer, stylista pare nowych ciuszków i troche wiecej zajeć w grupach abyś mogł zacząć swobodnie wylewać myśli na forum ;) Pierwszy raz z prostytutka w tym wieku możesz sobie odpuścić. Jak zobaczysz nagie ciało kobiety to dojdziesz zanim ona Cie dotknie lub co gorsza dostaniesz słabości członka i już koniec z dalszej zabawy ;) Nie zapominaj że seks z prostytutka to nie tylko kilka ruchów frykcyjnych miednica...to sposób realizacji swoich fantazji i dojścia popedu do władzy ;) Co z nią zrobisz jak nigdy sie za to nie zabierałeś??? Dla niej zostaje francuz ale ty wyjdziwesz od niej jeszcze w gorszym nastroju ;) Lepiej zacznij spokojnie podrywać panienki w swojej okolicy. Powoli dojdziesz do wprawy i jak któraś w porywie namietności stukniesz raz lub kilka razy to mozesz zacząć chodzić na płatne dziewczynki cwicząc dalej sztuke miłości. Tylko nie ćwicz za dużo bo wyjdziesz z agencji w samych skarpetach ;) pozdro i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmarły Johnny
Hehe spoko Piotrek, ja mam tak samo jak ty, tzn. 23 i nie było okazji :] ... ale szkoda mi nawet na laske na dolotach wydawać kasy- może jeszcze trzeba troche poczekać ;) No i raczej warto. Ale spoko już się z nią ustawiłeś, to powodzenia ;) chetnie bym przeczytał posta juz po, hehe. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do piotrek 23
Hej jestem w podobnej sytuacji co ty i caly czas sie nie zastanawiam czy skoczyc do Panienki z odlotów czy nie??? Za kilka tygodni bede miał już 24 lata a prawiczkiem jak bylem tak jestem... Szans na zmiane tego stanu nie widze a zabawiac sie z renatka juz nie mam ochoty bo co to za jednostronna przyjemnosc ;) Powiedz mi jak wyglada takie spotkanie? Placisz z gory i od razu gacie w dol i jazda czy jakas gra wstepna, szmery bajery, obciaganko, bzykanko ;p No wlasnie a powiedziales jej ze twoj pierwszy raz czy sama sie tego domyslila i odpowiednio zajela sie twoim interesem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak jak Twoja przyszła
żona dowie sie ze pierwszy raz był z prostytutka to Cie w tyłek kopnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona nie musi wiedziec
Mam to gdzieś co powie na ten temat moja przyszla zona. Zreszta jak sie ma tego dowiedziec??? Sam jej przeciez nie zdradze erotycznych sekretów pierwszego razu ;p A zreszta czy jezeli pierwszy raz zrobił bym z pijana laska z dyskoteki to bym mial sie przed nia czym pochwalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystajcie z panienek za $$$ i tam traćcie prawictwo.. koniecznie bez gumek, osłabiają czucie.. nie bójcie się że panny będą chore - to jest tylko podpucha, jak dopłacicie po 20 zeta każda pozwoli jechac bez gumy i lać do środka.. a najlepiej w tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujan
Chłopie powiem ci szczerze jeżeli twoja partnerka już nie jest dziewicą to jak jej powiesz ze ty jestes prawiczkiem to ona sie baardzo tym podjara i przeprowadzi cie krok po kroku. Uwierz mi jak juz do tego dojdzie nie bedziesz sie juz martwił wszystko samo przyjdzie a wspomnienia będą cudowne. Ja np. mając 17 lat powiedziałem mojej kobiecie ktora miała 21 lat że jestem prawiczkiem tydzien później już byliśmy w łóżku była dla mnie delikatna i wyrozumiała. Odradzam agencje jako pierwszy raz. Lecz później jak najbardziej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padnie z wrazenia pewnie
Dziewczyna moze sie podjarać że jesteś prawiczkiem a moze spojrzeć na Ciebie jak na jakiegoś dziwaka zwłaszcza jeśli ty masz np. 24 lata i za soba zero przygód seksualnych a ona co najmniej 3 partnerów i wiele godzin spedzonych w łóżku na erotycznych igraszkach ;) Takie gadanie głupie że mialeś 17 lat i powiedziałeś dziewczynie że jesteś prawiczkiem a ona się toba troskliwie zajeła. W tym wieku bycie prawiczkiem jest jeszcze przecież całkowicie normalne...no chyba że juz zupełnie straciłem orientacje i dzieciaki w młodszym w wieku stukaja się jak króliki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . bono
dla niejednej laski prawiczek to skarb tylko że taki ktoś szybko śię spuszcza i dlatego laski nie zawsze takiego chcą. one pragną ostrego rżnięćia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś21
Mam 21 lat i jestem prawiczkiem od niedawna też zaczołem myśleć o prostytutkach bo żadnej dziewczyny na oku niewidze. Denerwuje mnie to że chłopaki mając 18 lat już ostro ruchali i do tej pory już kilka a ja nawet się nigdy niecałowałem ani nietrzymałem za cyca. Co robić???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlotowiec
Ktoś21 - Jak masz kase to leć bez wahania, tylko uprzedź dive że chodzi o rozprawiczanie, polecam laski z odlotów te za min. 200zl/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniu345
nie rób tego z kurwa tylko ze swoia dziewczyna potem bendziesz tego załowac do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgefgergretrgttrg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maseratidawid
Czytam wasze Opinie czy robic to czy nie robic mam 17lat za mieh mam 18 latek wszyscy u mnie majac juz 16 to robili mialem jedna Panne ktora byla spoka wytrzymalem z nia 2 lata:) teraz mialem przerwe 1,5 roku pomoglo od 16.11 pisze z dziewczyna w moim wieku spotkalem sie wreszcie z nia w sobote no nie wiem nigdy tak nie mialem ale nie moge bez niej Funkcjonowac normalnie zaczelo sie w sobote i jednego dnia nie moge bez niej wytrzymac w domu potrzebujej jej dotyku calowania i takich pierdol ale warto poczekac na ta jedyna nie warto sie spieszyc zeby stracic Prawictwo z Prosytutka lub bykle jaka kurwa mam zasady nie pierwsza lepsza nie suka ktora da a pozniej problem wole juz poczekac i zrobic to z uczucia a nie z stracenia Parwictwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×