Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość quantanamaa

Czy zrobię w Polsce biust do 12tys solidnie?

Polecane posty

Gość quantanamaa

czy tylko u konowała albo i wcale? chcę powiększyć.myślałam nad Czechami jeszcze w tym roku albo poczekać do końca 2015 i uzbierać na operację w Polsce. co radzicie i do kogo?proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Furmanek w Czechach bierze miedzy 7 a 8 tysiecy. ja bym nie przeplacala w Polsce. no ale kazdy decyduje o swojej kasie i ile chce wydac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak Furmanek spartoli c****ersi za 8 tysiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanamaa
czy to dobry lekarz? wiem,ze jest o nim osobny wątek, ale nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać,a ostatnio to dziewczyny nie zdają relacji tylko się umawiają na wyjazdy itp. boję się, ze w razie komplikacje oleje sprawę i nie będzie z nim kontaktu,a mam do Trzyńca jakieś 350km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanamaa
dlaczego twierdzisz,że spartoli? masz jakies info? to poleć kogoś dobrego. nie chcę chodzić 1lata z nieudanymi piersiami i potem wydawać kolejne kilkanascie tys na drugie. Nie chcę też czekać na Szczyta 2,5roku na konsultacje czy płacić komuś za odstąpienie terminu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanamaa
2lata* sory klawiatura mi szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popadasz ze skrajności w skrajność. partacz furmanek albo gwiazdor Szczyt co kasuje jak za zboże, Jest wielu innych dobrych chirurgów. Poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz ze partacz? Za 2 tygodnie wybieram się do niego i zaczynam się wahać. Możesz uzasadnic? Bylas u niego? Napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj temat o Furmanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę czytałam i dziewczyny są zadowolone nawt wysylaly fotki . Więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj co piszą niezadowolone dziewczyny. Nie bądź naiwna. Chyba nie wierzysz, że są same zadowolone. A te niezadowolone powiedzą ci wiele ciekwych rzeczy. Np. to, że Furmanek jest miły dopóki nie dostanie kasy. Potem ma w d***e kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele żałuje potem że nie robiło piersi w Polsce u dobrego chirurga. Opieka po operacji też jest ważna. Furmanek nie zapewnia opieki po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś u niego operacje? O dr Szczycie tez nie ma samych dobrych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś z Warszawy? Dlatego pytasz o Szczyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostalam zdjecia od dwu dziewczyn po powiekszaniu u Furmanka i piersi wygladaja super. ale jak sie boisz idz do lekarzy w Polsce, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chirurg w polsce tez czasem ma cie gdzies jak przyjdzie co do czego. pieniazki umieja brac i to podwojne, ale w razie czego nie licz na jakies wyjatkowe traktowanie. poza tym u szczyta wypierdzielaja pacjentki na drugi dzien po operacji, i to po plastyce brzucha razem z drenami !!! :-o obojetnie czys zywa czy niezywa. jak zaplacilas za operacje i mozesz jako tako lazic o wlasnych silach to won na ulice. u furmanka przynajmniej zostajesz tyle czasu ile potrzeba do dobrego samopoczucia, tam z drenami jeszcze nikogo nie wypuscili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wreszcie ktoś napisał że Szczyt tylko robi taśmę To wypychanie to granda, no ale musi spłacać kredyt i większy ruch jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaa14
Ja w kwietniu jade do Furmanka na konsultacje. Ktoś sie wybiera 6 kwietnia jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę aby kogoś w Polsce wypuścili z drenami? Który lekarz wypuszcza następnego dnia z drenami do domu? To jakaś bujda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczyt wywala z drenami następnego dnia?! nie wierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena ja jadę w kwietniu ale na operacje bo konsultacje miałam meilową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się jest takim gwiazdorem że może sobie na to pozwolić bo i tak idiotki pchają się oknami. Jednak marketing robi cuda Pamiętacie dziadka Sankowskiego jak był lansowany i czym się skończyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niechaj potwierdzi to pacjenta Szczyta a nie że jedna baba drugiej babie naplotkowała ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mailowa konsultacja u furmanka? Ale czad! :D Niech jeszcze mailowo i zdalnie zrobi operację to będzie jeszcze taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie oglądałas na tvn style programu o Szczycie? Polecam zobaczyc i wszystko jasne. Wczoraj okolo 22 ogladalam i dziewczyna wrocila na zdjecie drenow. Wiec to nie jest jedna baba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się podniecilas meilową konstrukcją heh bylam w klinice dr Szczyta i co? Zaplacilam pokonalam 300 km i po co? Dr Furmanek przed operacją ma konsultacje dla pacjentek operowanych i w jednym dniu jest operacja i konsultacja. Super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super sprawa? że nie masz czasu na przemyślenia to super sprawa? a w ogóle on rozmawia z pacjentką? to dopiero jest taśmówka u formanka! przyjazd, wizyta, operacja, wyjazd i ... żegnaj gienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy tak samo traktuje czeskie pacjentki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam wiele lat. Nie po to jadę zeby komuś doope zawracać. Nie mam 5 lat wiem czego chce więc daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość? no cóż bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×