Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym jest MLM

Polecane posty

Gość gość

Taki "byznesmen" nie odpoczywa nigdy. Doskonałe miejsca prezentacji tek okazji "byznesowej" to: - Kolacja wigilijna u szanownego dziadka. - Śniadanie wielkanocne u teściowej. - Setne urodziny szacownej prababci. - Pierwsza Komunia siostrzenicy. - Stypa po dziadku. - Grill piwny u kumpla z etatowej pracy. - Przyjęcie weselne własnej siostry. - itd. itp. etc. Z taki jaki temat byś nie zaczął, czy to ryby, grzyby, dziewczyny, motocykle, filmy, mecze, to i tak po dwu zdaniach usłyszysz : "ale ty wiesz jaki to "byznes" !, a u nas w "byznesie"... itd. itp. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe dobre ale co racja to racja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym jest MLM? Piramidą finansową, w której badziewne produkty są przykrywką a startery pełnią funkcję wpłaty. Nie polecam udziału w tym przekręcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie. wystarczy wpisac w google 'viktor folomeyev' to naczelny naciagacz mlm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściema MLMy są przepełnione ściemą. Będziesz miał własny biznes - tylko przez cały czas będą Ci mówić, co masz robić. Będziesz niezależny finansowo - tylko będziesz musiał wykupić/sprzedać miesięczne minimum towaru albo stracisz premię. Każdy się do tego nadaje - tylko ludzie nie wiedzieć skąd odmawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piramida MLMy tak na prawdę są piramidą finansową. Tyle, że legalną. Firmy MLM używają przeróżnego słownictwa aby ukryć ten fakt, ale modelu biznesu używają tego samego co Bernie Madoff: wypłaty tych, którzy zainwestowali wczoraj pokrywane są z wpłat tych, co przystąpili dzisiaj. Różnica polega na tym, że aby piramida była legalna musi wprowadzać do obrotu produkt inny niż finansowy. Więc możemy w MLMach obracać kosmetykami, książkami, ziołami, i czym tylko nam się jeszcze przyśni. . Ostatnio, dzięki internetowi MLMowe piramidy ewoluowały. Powstały systemy, które nawet nie kryją, że budują piramidę. A jedynym produktem, jaki dostarczają, jest hosting, abyś mógł rozbudowywać swoją 'strukturę' na całym świecie, ograniczony jedynie Twoją znajomością internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zus jest największą piramidą i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli byłby, to i co z tego? Przecież nie odprowadzasz tam składek. Jesteś MLM-owskim żebrakiem, więc swego szczęścia szukasz w MOPS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie to tlumacz el camillo. Jesli tak ci sie lepiej zyje to waql sobie scieme do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie. Nie czytaj tego el camillo. Glupi troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El debillo, pocałuj mnie prosto w kakaowe oczko! Wiem, że to uwielbiasz! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od całowania mamy mlmków :D ciągnijcie druta cwele z mlm hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@In West or: . To nie pisz więcej, ruski zakalcu ;) Nikt cię tu nie zapraszał! Wracaj na swoje stepy i tam rób interesy z pastuchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kakaowe oko Folomeyeva to twoja pasja" Dokładnie ta - to TWOJA pasja. Wyraźnie o tym świadczą twoje wpisy non stop o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Dokładnie ta - to TWOJA pasja. Wyraźnie o tym świadczą twoje wpisy non stop o nim.@@@ . Nie, ja tylko odpowiadam na wasze zaczepki, tępe mlm-ki :) To ty ciągle wspierasz tego ruskiego popaprańca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy wie ze el camillo jestes zwyklym glupim prowokatorem. To widac po twoich glupich komentarzach. Nie szkoda ci czasu frajerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tobie nie szkoda czasu debilny pajacyku na ten spam? Wziąłbyś się do jakiejś porządnej pracy, to może coś byś zarobił a nie tak cały dzień pisać głupoty na Kafeterii. Trzeba być nieźle porytym deklem, żeby w ten sposób tracić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ja tylko odpowiadam na wasze zaczepki" El debillo, ty jak widzę masz też kłopoty z pamięcią. Przecież to ty jako pierwszy zacząłeś pisać debilne komentarze o MLM i obrażać jego zwolenników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sranie. Rzecz jasna ;) prosto w ryj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@ to samo mozna powiedziec o tobie brudasie. @@@ . Spójrz w lustro osrany mlm-owski cieciu. . . @@@El debillo, ty jak widzę masz też kłopoty z pamięcią. Przecież to ty jako pierwszy zacząłeś pisać debilne komentarze o MLM i obrażać jego zwolenników! @@@ . Nie prawda, zakompleksiony mlm-owski pajacyku. Ja tylko pisałem co myślę o tym obwoźnym handelku. To wy zaczęliście jechać równo po każdym, kto sprzeciwia się waszej ogłupiającej mlm-owskiej religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajacyk to cie robil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suplementy_bydgoszcz_pl
co racja to racja, mam takiego znajomengo z którym wszystko kończy się opowieścią o milionach, ale cóż mijają 3 lata i ciągle są opowieści, prawda jest taka że mlm to ciężka praca, którą musisz robić przez cały czas bo odpuszczenie grozi spadkiem zarobków, więc mit o dochodach pasywnych to raczej mit, no chyba że jesteś guru mlm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś moja sponsorka zarobiła 4,5 tys. W jeden dzien i to nic nadzwyczajnego. Ona jest na 2 poziomie, są też lepsi. El costam to niepowany człowiek. Nie wie, o czym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Dziś moja sponsorka zarobiła 4,5 tys. W jeden dzien i to nic nadzwyczajnego. Ona jest na 2 poziomie, są też lepsi. El costam to niepowany człowiek. Nie wie, o czym pisze @ @ @ - - - I znowu to słodkie pierdzenie :D Żadnych konkretów :) Sponsorka, tak? Czyli jesteś prostytutką/żigolakiem :D Fajna praca i taka mlm-owska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el debilu nieprawda pisze się razem. Piszesz z błedami, jestes zwykłym kmiotem, tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×