Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dałam się wykorzystać

Polecane posty

Gość gość

Odkąd pojawił się seks, on przestał się starać. Nigdzie nie wychodzimy, każde spotkanie kończy się tak samo. Po wszystkim idzie do domu bo do pracy/musi się wyspać/ja idę do pracy/itp. Gdy mam zamiar z nim pogadać to zaczyna się do mnie dobierać, mówi jak go podniecam itd. Widzę jakie to jest bezsensowne i jestem strasznie na siebie zła że tak to się potoczyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje się spuścić i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak mu się chciało tyle czekać, robić podchody, starać się, udawać. Na pewno mógłby mieć szybciej i łatwiej seks niż czekać na mnie. Można być aż takim wyrachowanym? Wcześniej nie był taki, widać było że mu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poroochał i już mu się nie chce starać ma na zawołanie to po co się wysilać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mu ograniczę seks to coś da? Czy zacznie szukać gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kiedys dalam sie wykorzystac ale sama tego chcialam bo takiego duzego H/U/J/A w mojej P/I/Z/D/Z/I/E nie mialam . Ale w sumie bosko bylo z sily opadlam ale do konca mu pomagalam i swoja dziure mu podsuwalam zebym go calego po jadra w sobie miala, na koncu mnie sperma zalal i wysunal sie ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly
Lubisz to malenka/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie masz z sexu przyjemności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam, ale chcę czegoś więcej. Trochę zainteresowania, wsparcia. Może nie daję tego po sobie znać, ale też nie będę błagać o czułość czy trochę czasu z nim dla siebie. Seks seksem ale to nie wszystko, zresztą sam tak mówił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdwardTwardy
ja bym sie tobą zaopiekował maleńka skąd klikasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy facet taki jest, moze zle trafilas a moze on teraz jest na takim etapie ze tylko tego potrzebuje. Poobserwuj i moze cos sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edward. Ze zgierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edwardzie a Ty naprawde bys sie mna zaopiekowal i moja szparka tez bys sie opiekowal ale moja pisia lubi byc pieszczona od rana do wieczora przez duzego i grubego K/U/T/A/S/A !!! A czy ty masz takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly
To ja sie twoja pisia zaopiekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goly a jakiego duzego masz tego swojego pana bo moja pisia lubi zaraz z rana jak jest jeszcze zaspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly
Chodz sprawdzic jaki jest duzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem, autorko, przesadzasz. to, że facet się do Ciebie klei, nie świadczy o tym, że Cię źle traktuje. przecież to jakiś absurd! skąd się wzięło takie bzdurne myślenie? wiadomo, ze przed seksem musiał się starać, teraz jest Ciebie bardziej pewny, więc może stara się mniej. ale to, że się do Ciebie dobiera, świadczy tylko o jednym: że wzbudzasz w nim pożądanie. to chyba dobrze! daj temu trochę czasu i może relacja się rozwinie. w najgorszym wypadku pogadaj z nim szczerze i jeśli powie, że interesuje go tylko seks, a Ty tak nie chcesz, zakończ to. ale na razie nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i od razu piszesz, że dałaś się wykorzystać. a on Ci coś obiecywał? poza tym Tobie nie było dobrze? sama jestem w podobnej relacji i jak słyszę, że facet się mną bawi, chcę mi się śmiać. tak samo się bawi jak i ja, i tak samo korzysta, jak i ja. chyba, że Ty nie lubisz seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×