Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Hej;)Zniknął temat "Darmowe próbki, więc zrobiłam nowy. Może na tym nie będzie tyle reklam..mam nadzeję. Zapraszam do pisania.;)A dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi to są tu osoby, które wysyłają prośby do różnych firm odarmowe gadżety czy próbki jeśli ich zainteresuje jakaś firma.Pozdrawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiń.
U mnie nic. Od bodajże trzech tygodni. [; Mam nadzieję, że topic się rozrkęci. Pozdro. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Dziewczeta :) Ja rowniez ze \'starego\' forum. Troche go szkoda...bylo na nim tyle wartosciowych stron...eh... U mnie, ostatnimi czasy, dwie kartki zapachowe dla kobitek ( HUGO Deep Red oraz LACOSTE Touch Of Pink ) : www.hugofragrances.com www.lacoste-inspiration.com/sample.php?&useLanguage=pl&noFlash=true oraz oraz mnostwo prospektow roznych modeli samochodow od dealerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.;) witam :D mnie w czwartek 9 próbek z Flosleku. Chba pisałam do nich na @. a wczoraj 3 kartki zapachowe z Lacosty czerwonej. SZy aż z Francji. Czekałam ok. 2 tyg.:D a co u was.? dostał ktos może próbke always.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem gdzie napisać...bo na Darmowych próbkach dziewczyny już kilka miesiecy temu napisały do moderatora i on to wszystko wykasował (były kłótnie) i zostawił swoje gg a teraz to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pisalam wam wczesniej moje linki do stronki www.darmowegadzety.pl i bardzo was przepraszam.Nie bede juz takich linkow i naciągac ludzi,bo w tym forum chodzi o to zeby pisac adresy z bezplatnymi gadzetami i probkami,no nie? Więc piszmy jak najwięcej adresów. Ja dostałam 2 przesyłki w kazdej po 6 próbek z flosleku,jedną przesylke z 4 probkami z bielendy,6 probek z ives rocher,i jeszcze probke karmy dla psów z royal canin. Dziewczyny piszmy adresy z darmowymi próbkami!!Ja tez bede od czasu do czasu pisac jakies nowe adresy o ile znajde jakies. P.S Mam 13 lat ale mam nadzieje ze to wam nie przeszkadza.I jeszcze raz przepraszam za ten link www.darmowegadzety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie :) Szkoda, ze dzisiaj dopiero sobota, haha... info@pharmacf.com.pl - to do firmy Pharma CF Sp. z o.o. ( kosmetyki ); biuro@floslek.com.pl - Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK ( kosmetyki ); marinex@marinex.com.pl - \'Klub Zdrowia\', mnostwo ulotek, ale finalnie chodzi im o zamawianie ich preparatow; bok@yrnet.com - firma Yves Rocher ( kosmetyki ); marketing@miraculum.pl - firma Miraculum ( kosmetyki ); polmax@polmax.net - firma Polmax ( dlugopis + broszura info ); infoplus@infoplus24.pl - do firmy Mustela ( kosmetyki dla niemowlat ); serws@hipp.pl - testery produktow HIPP + ciekawe broszury i ksiazeczki dotyczace zywienia niemowlat; senat@nw.senat.gov.pl - Senat RP ( mnostwo broszur info o Senacie + 4. zakladki ); serwis@eris.pl - Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris ( kosmetyki ); alima.gerber@gerber.com - firma Alima-Gerber S.A. ( ksiazeczki i broszury dotyczace zywienia niemowlat + upominek z logo Gerber + teczka z rysunkiem dzidziusia :) ); Dodatkowe adresy podam wkrotce. Zdaje sobie sprawe, ze te powyzsze sa Wam znane, ale to, ze je podalam chyba w niczym nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ska-trans@wp.pl - dystrybutor norel piszcie tak jak do firmy. skonsumencki@pl.loreal.com - l\'oreal s.conso2@caudalie.com - Caudalie piszcie po polsku smooth@smooth.pl - kosmetyki z glinki smooth marketing@ava-laboratorium.pl - Ava marketing@miraculum.pl - miraculumod nich wszystkich dostałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do */*/* Ola */*/* Proszę powiedz mi co mam zrobic jak chce wpisac cos w stopke?chodzi mi o to tak jak ty masz w swojej stopce link z badania calowania to jak ja tez chce umiescic tam jakis link to co mam zrobic?? bede wdzieczna jak mi powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Czy ktoras z was jest w klubie Tołpoterapi?Chodzi mi o firmę TOŁPA. Jej internetowy adres to www.torf.pl . Bo jak sie ktos zapisze do klubu to wtedy dostaje on kilka razy w roku bezplatne probki.Ale czy trzeba korzystac ze sprzedazy wysylkowej tolpy?Proszę odpowiedzcie mi na pytania .bede wdzieczna A czy ktoras z was nalezy do stalej klientki w iwostinie?i czy tam rowniez trzeba cos kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na www.look4win.pl wygrałam bon abatowy na obuwie. naprawde warto się logowac i oglądac reklamy. polecam a i jutro zycze pełnych skrzynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje, Marti :) Ja rowniez jestem zarejestrowana na tej stronie. Kilkanascie dni temu wygralam ksiazke, ktorej jeszcze nie otrzymalam, haha...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, zapomnialam dodac, ze moj brat rowniez wygral bon rabatowy na to obuwie ( przedwczoraj bodajze :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie z nagrodami jestem od tygodnia. do tej pory (po trzecim dniu) wygralam plyte cd z muzyka i bon rabatowy 20% na obuwie. zauwazylam ze co 2dzien czeka na mnie jakas nagroda :) ost dostalam tez probki z kolastyny i ziaji, ale zamawiane wieki temu, jakis czas temu byla tez paczka z dax-a. a w aptece zaopatruje sie w probki m.in physiogel- seria dla skory wrazliwej i suchej (krem x2 i zel do twarzy x2 w jednym opakowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien bry, Piekne :) No, ja nadal czekam na pania \'pocztowke\'... Moze sie doczekam... Cholera, tyle maili od konca sierpnia wyslalam, ze glowa mala...i to maili indywidualnych, a nie powielanych... Eh...to Polska wlasnie :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×