Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

data ślubu

Polecane posty

Gość gość

jaka data mam na myśli miesiąc jest najlepszy na ślub i wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wrześień. Pobieramy się z narzeczonym we wrześniu tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w sierpniu mieliśmy cudowną pogode na ślub a potem plener:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od pary młodej. Jedni chcę wiosną jak wszystko kwitnie, inni latem jak jest ciepło, inni zimą jak jest biało, inni jesienią jak jest kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wiosna odpada mam alergie na pyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy 27 lipca 2013. pogoda murowana, potem piękne wakacje i plener. jeśli chodzi o wiosnę to w kwietniu w weekendy pada, a maj wieczorem jest zazwyczaj zimny. przynajmniej ja w miesiące wiosenne na weselach zawsze było chłodno i deszczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 lipca moje imieniny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy pierwszą sobotę lipca ogólnie wybrałabym na pewno maj, bo dla mnie jest najpiękniejszym miesiącem w całym roku, ale tak jak ktoś wyżej napisał, noce są zimne i szybciej zachodzi słońce, niż czerwiec/maj. Dzisiaj w Warszawie cały dzień lało, teraz przestało i zrobiła się ładna pogoda, ale nie zazdroszczę tym, co dzisiaj brali ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka miała ślub 26 kwietnia tego roku i było całkiem ciepło i słonecznie. Nie padało :) Więc to nie jest tak, że wiosną na bank będzie lało i będzie zimno. Faktycznie, ciężko spodziewać się 30 stopni i słońca ale np. nasz przyjaciel miał ślub w zeszłym roku w sierpniu i było chyba 16 stopni tego dnia. Kuzyn też miał ślub w sierpniu 4 lata temu, daty nie pamiętam dokładnej ale pamiętam dobrze, że strasznie wiało i było zimno. Dopiero po przyjeździe na salę się rozpogodziło w końcu. A ja osobiście wolę jak jest właśnie tak od 15 do 20-kilku stopni a nie 30 i wszystko rozgrzane do granic możliwości, bo upał trzyma od kilku tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma teorii :( U nas na Mazowszu tydzień temu strasznie lało cały dzień i całą noc... więc słabo było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktycznie każda data to nie wiadoma bo nie wiemy czy akurat obejdzie się bez deszczu ..nie ma pewności że akurat będzie ciepło ... ale najbardziej oblegane miesiące na ślub tgo właśnie czerwiec,lipiec,sierpien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia lalalal
lipiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam że data ślubu w dzień urodzin przynosi pecha ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ślub 27 września w 8 rocznice związku :) chcieliśmy by ten dzień był końcem i początkiem jednocześnie naszej nowej drogi życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slub to wspaniala rzecz no na spoko :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga111111
Fajną datą jest 15 sierpień. Każda rocznica będzie dniem wolnym o pracy i małżonek raczej o niej nie zapomni :) Ogólnie uważam, że data jest rzeczą bardzo indywidualną. Fajnie jest wziąć ślub na przykład w rocznicę zaręczyn czy w rocznicę poznania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh dobre z tym ze małżonek nie zapomni,jasne ze zapomni bo faceci maja mega sklerozę kochana i nie ważne jaki to będzie to data:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda data jest dobra ;p;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my się pobieramy 18 października tego roku. Datę w sumie wybraliśmy przypadkiem bo miało być we wrześniu 6-go ale okazało się że nie ma wolnej sali więc mój mówi ze to może 20 a pan mówi że 18 to sobata i jets wolne więc mówimy ok a on zapisuje 18 pażdziernik no i już tak zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze marzyłam o tym aby pobrać się we wrześniu :) nasza data to 20 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bierzemy ślub 15 sierpnia przyszłego roku. To będzie dwa lata po zaręczynach. A zaręczyliśmy się 13 sierpnia zeszłego roku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak oczuywiscie jest no wlasnie :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wybrała lipiec ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My pobraliśmy się 26.04.2014, zawsze marzyłam o tym, by był to kwiecień. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 sierpnia, zaręczyny tez były w sierpniu. Poza tym oboje obchodzimy rocznice urodzin w sierpniu.. Więc to będzie nasz miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwiec jest bardzo obleganym miesiącem wśród par ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiedziałam przyszłemu męzowi, że chciałabym ślub pod koniec lata, nie za gorąco, nie za zimno. Najgorzej było znaleźć termin gdzie sala będzie wolna ale udało się. Mamy ślub we wrześniu a wesele w bardzo urokliwym miejscu niedaleko miasta - Gościniec Gryszczeniówka, niedlako Poznania. Jeżeli któraś z Was jest z Poznania lub okolić to przy okazji poszukiwań sali sprawdźcie to miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my bierzemy slub 4 pazdziernika tego roku zareczyny byly w marcu i poczatkpwo chcielismy w kwietniu 2015 ale ze byl wolny termin i sala to zdecydowalismy sie na pazdziernik i mam nadzieje ze bedzie ladna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyszlam za maz 1marca. Tego roku mielismy 15 stopni ciepla . Idealnie było. A koleżanki braly slub w maju i czerwcu i bylo zimno padalo. Stwierdzily ze u mnie bylo lepiej niz u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×