Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakitaki

dawny program dla młodzieży w tvp2?

Polecane posty

Gość jakitaki

czy ktos pamieta tytul programu na mlodziezy sprzed ok 10 lat. glownym bohaterem byl licealista ktory opowiadal mamie przygody ktore zdarzyly sie jemu i jego przyjaciołom. mame zagrala chyba pani Bartel a wozna ze szkoly pani ktora gra sprzataczke w klanie.pamietam jeszcze ze mlodziez w przerwach spiewala piosenki :) a glowny bohater nosil okulary. tyle pamietam. bardzo prosze o podanie tytulu tego programu. to dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, pamietam. On miał dwóch kolegów. Taki śmieszny był, miał smieszny głos i odstające uszy :) Czasem jakies dziewczyny się pojawiały. Niestey nie moge sobie tytułu przypomnieć. Moze poszukaj informacji i pani Bartel i tam będzie w czym grała. Może znajdziesz tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakitaki
kurcze szukalem i nie moge nic znalezc...w filmografii bartel i zofii merle nie ma nic o tym serialu...pozostaje m tylko zdac sie na pamiec widzow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benga
tata, a amrcin powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata a marcin powiedzial
to chlopak gadal z ojcem,i nie bylo zadnych piosenek. Ja tez pamietam ten program ale nie pamietam tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie chyba wasnie nazywalo
"tata a marcin powiedzial...". tylko mnie sie wydaje, ze ten chlopak nie byl licealista, chyba mlodszy byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli
tez mi się zdaje, że to był Tata, a Marcin powiedział :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje,że raczej-nie!W \"Tata,a Marcin powiedział\"...,tatą był Piotr Fronczewski,a tu mowa jest o Joannie Bartel i Katarzynie Łaniewskiej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież Katarzyna Łaniewska
nie gra sprzątaczki w "Klanie", tylko gospodynię w "Plebanii". W "Klanie " gra Zofia Merle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie......Zauważyłam,że źle napisałam.Pomyliło mi się z \"Plebanią\":) Tyle tych seriali,że pogubić się można.Zainteresowanych przepraszam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
występował też w programie dla młodzieży prowadzonym przez (chyba)małżeństwo. Były tam jakieś scenki i piosenki. 3 dziewczyny z tego programu niedawno śpiewały w chórkach w takim programie na żywo na tvp1 prowadzonym przez Katarzynę Dydo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka24
Chłopak na pewno miał na imię Andrzej,ale tytułu też nie pamietam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka24
Chłopak na pewno miał na imię Andrzej,ale tytułu też nie pamiętam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewku2212
Ten program nazywał się "Ale Heca". Twórcy i wykonawcy pochodzili z Bydgoszczy. Scenariusz pisali Panowie Marek Sobczak i Antoni Szpak, czyli Kabaret "Klika". Głównego bohatera grał Andrzej Kurek i wcale nie miał odstających uszu, jak ktoś stwierdził na tym forum. Jego mamę grała Pani Bożenna Szymańska, a jedną ze sprzątaczek Pani Magdalena Kusińska. Program był świetny, zabawny i pouczający dla dzieciaków, ale bez moralizatorstwa. Szkoda, że telewizja go nie powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhkd
pamiętam:) Ale heca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Drift
Witam, cieszę się, że jeszcze ktoś mnie w tym kraju pamięta :) Tak, nazywam sie Andrzej Kurek i wtedy jak grałem w "ALE HECA" byłem licealistą i nie miałem odstających uszu. Program dla mnie zakończył się 4 lutego 2002 roku około godz. 11:00 kiedy nagrałem przed kamerą ost. scenę. Nawet nie wiedziałem, że na forach internetowych poruszane są tematy Ale Heca :) Jeśli macie do mnie jakieś pytania to śmiało prosze zadawać :) Tych 2 chłopaków jeszcze to byli Kamil i Grzegorz, dziewczyny grały: Ania długowłosa blondynka, Asia (grała Monikę) i Agata miała lokowane czarne włosy, Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mischel
Ten program to moje dzieciństwo. Wspaniały i wielka szkoda, ze TVP nie emituje powtórek:( do dziś pamiętam niektóre piosenki:) ale życie się tak mi ułożyło, że pewna (wtedy)dziewczynka z programu to dziś moja druga połówka, więc Hece mam cały czas przy sobie:) pozdro dla Andrzeja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlaslask
pamietam ten programik, świetny, fajne piosenki. moj brat sie kochal w tej blondyneczce :P podczas programu telewizor był Jego. no szkoda ze juz go nie emituja, fajne przypomnienie dzieciństwa by było:) wie ktos moze czy w necie sa jakies fragmenty programu?? chetnie bym obejrzalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Drift
Niestety nie ma żadnych fragmentór programu... ale trzeba się postarać, żeby były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminase87
Pamiętam,że Kamil chodził też na schole w Fordonie, a Andrzej uczęszczał na harcerstwo,potem widziałam go na kasie w Hyper Novie w Fordonie.A inny chłopak chodził ze mną do plastyka,tzn. on był w wyższej klasie.Ogólnie jak Kamil szedł wynosić śmieci to koleżanki wołały do niego:Ale heca.To było dawno,więc coś tam ich kojarzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzeja z „Ale Hecy można dzisiaj podziwiać w La Salsie :-) Widać, że jak coś już robi, to z ogromną pasją :-) Jest trochę bezczelny, ale to w jego przypadku akurat nie wada, lecz zaleta :-) potrafi wzbudzać skrajne emocje u płci przeciwnej, ale trudno go nie lubić :-) generalnie intrygujący przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze do dzis gdzies autografy aktorów z "Ale Heca" .pamietam jak za czasu podstawowki chyba ogladalam ten program i dostalam autograf od Andrzeja Kurka,jechal wtedy na rowerze i go zawołałyśmy z koleżankami.sympatyczny był, a ja i koleżanki strasznie zadowolone z auutografu i krótką pogawędką z nim. a od Kamila zdobyłam autograf przez brata mojej koleżanki ,bo razem do szkoły chodzili.to byłam w siódmym niebie ,jak dosstałam ten autograf.a mieszkal pare bloków dalej ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_cz
Wszystkie info się zgadzają a program był kręcony w mojej byłej podstawówce czyli SP 29 (obecnie nieistniejąca już - zostało tylko GIM 3 i przeniesione 13 LO. Program był niezły, zawsze z bratem go oglądaliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigo18
No tak tak wszystko się zgadza co Andrzej napisał,choć tylko jako statysta brałem w tym udział to potwierdzam opinię iż był to super program, no i oczywiście przygody głównego bohatera były pouczające...:) No i strasznie żałuję ale również nie mogę znaleźć nigdzie choć fragmentów programu... Pozdrawiam Może potencjalni posiadacze jakiś nagrań choćby na VHS podzieliliby się ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×