Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mla-mla

DEICHMANN zwrot pieniędzy

Polecane posty

2 dni temu kupiłam sobie buty w Deichmann'ie. W sklepie niby wydawało się wszystko w porządku, ale jak pochodziłam w nich dłużej po domu okazało się, że okrutnie kaleczą stopy :/ I teraz mam pytanie... Czy bez zbędnych formalności mogę je oddać i żądać zwrotu pieniędzy? Od razu mówię, że wymiana na większy rozmiar czy też inne buty mnie nie interesuje. Ktoś już przez to przechodził? :) Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik deichmann
Możesz bez problemu zwrócić buty, jeśli nie były noszone poza domem. Jeśli chodzi o zwrot kasy, to musisz wyraźnie powiedzieć pani czy panu przy kasie, że chcesz gotówkę, bo inaczej będą Ci wciskać bon deichmana do wykorzystania w sieci. Masz prawo żądać gotówki i muszą ją wypłacić, wciska się bony, bo to się bardziej firmie opłaca :)Tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leamoooooo
Witam, mam taki sam problem, buty były noszone tylko po domu, jednak strasznie obcierają... Mam paragon i pudełko, ale odcięłam już żyłki z metką z butów. Czy mogę w takim razie je zwrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośPRACOWNIK DEICHMANN
Odnośnie zerwanych metek - NIC SIĘ NIE STAŁO !!!!!!!!!! najważniejsze jest to aby buty były NIE UŻYTKOWANE wystarczy jedno wyjście poza dom a na podeszwie już widać ślady użytkowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkajoaśka
no własnie nie wiem jak to jest z tymi metkami przy butach, ale w sumie w sklepie przecież też nie wszystkie mają, tak rozumując na chłopski rozum... chociaż pewności nie mam, ale może tu zapytaj gowork.pl/opinie_czytaj,8655 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×