Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ach to ja

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Polecane posty

Gość Ach to ja

Witam Was :) Mam pytanko dotyczące dekoloryzacji włosów.. Pofarbowłama włosy farba Palette- ciemny kasztan- w listopadzie...Byla to farba DO 24 MYĆ, a kolor nadal się 3ma!! :( Juz mam odrostu w swoim ukochanym i wysnionym naturalnym kolorze który chce odzyskać, bez zniszczenia włosów...Jest to ciemny blond. Niektórzy radzą mi dekoloryzować włoasy a potem p[ofarbować na mój własny, inni, farbowac stopniowo przez pasemka w mym naturalnym kolorze, inni jeszcze b wytonować kolor włosów- by na końcach były kasztanowe a u nasady moje... A może Wy znacie jakies łagodne sposoby zmywania farby, rozjaśniania jej ?? czekam na porady :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, mam aktualnie ten sam problem-palette czekolada...d..a a nie czekolada. Wyszedl chamski ciemny braz. Radzilam sie fryzjerek. Kupilam szampon gleboko oczyszczajacy. Doczytalam, by myc przeciwlupierzowymi, ale to niewiele pomaga, moze tylko polysk wlosty straca. Bez sensu. Znalazlam tu dziewczyne ktorej zupelnie nie zszedl ten szampon. Wiele fryzjerek odradza dekoloryzacje. Ale pare lat temu tez mi wszystkie odradzaly, a znalazlam taka co zrobila testy i woda 3% pieknie zciagnela kolor. Trzeba po prostu umiec i zrobic test. Dlatego w poniedzialek wybieram sie do jednej fryzjerki na ogledziny. mam dosc ciagle miec ciemne wlosy, marza mi sie jasne brazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_________
mam ten sam problem. Mój naturalny kolor to średni, ciepły brąz, też używałam palette do 24 myć, miałam ciemną czekoladę póxniej granatową czerń i nie zmył się!!!!!! Fryzjerzy mówią ze ten kolor jest jak farba:O I wiecie co? zapragnełam mieć pasemka w kolorze złocistego brązu, mieć ich jak najwiecej aby rozjaśnić tak włosy.... i poszłam do fryzjera która po oględzinach zrobił mi tzw "trójkat" czyli pasemka, ale wyszły mu tak, ze na czubku głowy miałam złocisty brąz a od połowy rude.:O i ta pizda mi powiedziała po skasowaniu za to 70 złotych, ze to i tak sukces, ze się udało chociąz to zrobić z tymi włosami. Kupiłam sobie wczoraj venita zestaw do pasemek, za 8.50. I po samodzielnym nałożeniu na próbe - aby zobaczyć jak działa - efekt wiele się nie róznił od tego uzyskanego u fryzjera...... a ja kładłam pierwszy raz i na dodatek sama. Nastepnym razem kupie i moze mama mi położy..... nie kupujcie szamponów palette do 24 myc, one sa jak farby... nie zmywają się - pozdro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINA77
Nie urzywajcie palet!!A juz eksperymenty z brazami i kasztanami zawsze maja fatalne skutki!!ja farbowałam włosy palet srednii braz i wyszedł czarny!!!!!!!!!rozumiecie hamsko czarny!!!!!wygladam tragicznie!!!Maoja mama tez kupiła ta farbe i tez sredni braz!!I jestesmy razem czarnulki!!Tragedie pozatym ta farba wysusza i brakuje połysku!!!ja od tej pory przechodze na garnier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINA77
Nie urzywajcie palet!!A juz eksperymenty z brazami i kasztanami zawsze maja fatalne skutki!!ja farbowałam włosy palet srednii braz i wyszedł czarny!!!!!!!!!rozumiecie hamsko czarny!!!!!wygladam tragicznie!!!Maoja mama tez kupiła ta farbe i tez sredni braz!!I jestesmy razem czarnulki!!Tragedie pozatym ta farba wysusza i brakuje połysku!!!ja od tej pory przechodze na garnier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja zrobiłam bąz a mam kruczo czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilian gish
a jak sie robi dekoloryzacje loreala? po prostu nalozyc na wlosy i czekac? czy wlosy sie nie niszcza bardzo/ ja wczoraj w akcje desperacji kupilam rozjasniacz za 8 zl ale odwazylam sie tylko na wlosy przy twarzy, wiec mam brazowe a przy twarzy ciemno rude. Nie wyglada to tragicznie ale ja chce jasny braz. w Poniedzialek wybieram sie do sklepu fryzjerskiego kupic jakis dekoloryzator i wode 12% i zaczynam znowu. poradzcie co robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALENKA
LUDZIE!!! JA SE PLUJE W TWARZ ZE KIEDYKOLWIEK UZYŁAM TYCH GŁUPICH FARB. NAJPIERW SE WZIELAM ROZJAŚNIACZA, A ZE WYGLĄDAŁĄM TRAGICZNIE, TO CHCIALAM MIEC MOJ NATURALNY KOLOR (CIEMNY BRĄZ), WZIEŁAM SE PALETE CIEMNY BRĄZ A MI WYSZEDŁ PASKUDNIE CZARNO, Z RESZTĄ NIE TYLKO MI JAK WIDZE, I DO TEGO TEN KOLOR MI SIE SPLUKUJE Z TYCH WCZESNIEJ ROZJASNIANYCH WŁOSÓW I MUSZE POWTARZAC CO JAKIS CZAS TO WSZYSTKO... WIDZE ZE JEDYNE WYJSCIE TO POCZEKAĆ AZ MI NATURALNE WŁOSY ODROSNĄ :'( A NARAZIE MAM MOŻE Z JAKIEŚ 5 CM :'( I PO CO NAM TO BYŁO? SZKODA ZE NIE DA SIE ZMYĆ TYCH FARB I TYCH ROZJAŚNIACZY ... :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia1313
Ja też robiłam brązem z palette-wyszły czarne tragedia.Jedyne co mogę poradzić -bez niszczenia włosów to napar z rumianku-silny napar!!!Może nie ściąga koloru od razu,ale ściąga.Ja tak robię i po tygodniu widać różnicę i to znaczną.Polecam!!! Z wodą utlenioną bym uważała,osłabia i niszczy.No cóż wybór należy do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynia A.
Ile to kosztuje?? Dekoloryzacja??Wszedzie tak samo???? Bylam w jednym studio i pani powiedziala ze 390zl.Pasemek nie bede robic bo juz mnie przestrzegali ze bardzo niszczy wlosy i lepiej raz a dobrze.Chce sama to zrobic ale troche sie boje.Moze najpierw koncowki ,bo jakby co to zetne ,co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynia A.
No oczywiscie takiej kasy nie mam..100 z hakiem moglabym dac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalala
Nie tylko z palette wychodza takie dziwa z włosami. Ja nałożyłam brązową farbę welli i też wyszła niewiadomo czemu czarna! :( Naszczescie juz mam ladny brazowy kolorek.. poszlam do dobrego fryzjera, ktory sciagnal mi ta farbe z wlosow. Za sciagniecie farby i nalozenie nowego koloru (mam wlosy do ramion) wzial 300 zl. troche duzo,ale warto bylo, bo wlosy wcale nie sa zniszczone. no mzoe troche koncowki, ale to nieuniknione po kilku farbowaniach, nie wspominajac juz o sciaganiu farby;] tylko jezeli chodzi o palette to fryzjerzy z gory mowia, ze to jest nie do sciagneicia :/ I odradzam sciaganie farby samemu dekoloryzatorami, bo mozna sobie naprawde zniszczyc wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opsssss
palette to najgorsze paskudztwojakie znam!naprawdę! ja też mam problemyjakWy. moje piekne naturalne odrosty i końce po jakims farbowaniu ciagle zmywające sie do jakiegoś żółto-rudego koloru... TRAGEDIA! ja juz nie farbuje chodzę z tymi paskudnymi odrostami i tylko ciągle scinam włosy. Fakt szybko mi rosna więc niejest źle... najgorzejjesttak przy 5 cm nie dac się znowu namówić na farbowanie! W akcie desperacji chciałam sciąć włosy na króciutko, do długości odrostu, ale zabrakło mi odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opsssss
paskudnymi końcami... oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlamanie się
żaden szampon koloryzujący skladający się z dwóch skladników się nie zmyje do końca. Ma dzialanie farby-to jest farba i wcale nie lagodniejsza, tylko szybciej się wypłukuje. Ja chce się kolor na troche to używa sie szamponetki. I czy to palette cz garnier, jeśli są dwa skladniki to są jak farba. Spytajcie fryzjerkę. Tylko szamponetka nie zmienia struktury wlosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opsssss
alejakich 2 składników?? podaj nazwy ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlamanie się
jeżeli mieszasz 2 skladniki aby uzyska gotowy kolor.np. tubka+utleniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opsssss
acha rozumiem... aco z farbami dlakobiet ciężarnych?? są bezpieczne?? moga porotawać takich jak my??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlamanie się
ja farbuje w okres w ciąży też farbowalam, w nowiu księżyca i takie tam. Data nie gra roli i nigdy mnie nie interesowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZaRnuLka18
Ja też uzywałam tego cholernego szamponu z palette :/ kupiłam CIEMNA CZEKOLADE a mam czarne jak węgiel ehh!! 24 myscia ?? bzdura, moja fryzjerka powiedziała ze i tak nie zejdzie tak szybko ... jestem ciemna brunetka ale nie az tak ciemna jak po farbowaniu... mam juz straszne odrosty na szczescie nie rzucaja sie w oczy:) zrobiłam soebie pasemka od spodu włosów .. i ........na odrostach sa bieluskie takie jak chciałam a na reszcie tam gdzie jeszcze mam pozostałosci farby wyszły zołte a raczej złote :( tez mysle o dekoloryzacji bo chce zrobic sobie całe włoski od spodu na biało ale fryzjerka mowiła ze na bank tak nie wyjdzie :( juz nie jednej sie radziłam i kazda mowiła to samo :( kurcze jestem zła sama na siebie .. co mnie pokusiło zeby pofarbowac włosy .. :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnusiaMyszka
Witam! Mam problem... Mam włosy farbowane na kolor czarny. Włosy były farbowane ok. 4 miesiące temu, ponieważ nie miałam wyjścia... kilka lat temu pofarbowałam rowniez na czarno, po 1,5 roku kiedy farba zeszła zrobiłam pasemka... kiedy widoczne były juz odrosty chcialam znów pasemka, mialam długie włosy i żaden fryzjer w moim małym mieście nie chciał się podjąć ich farbowania. Więc sama kupiłam farbę średni blad i pofarbowałam... kolor wyszedł ładny, ale nie wiem co mi odbiło... w ten sam dzień poszłam do drogerii i kupiłam rozjaśniacz z joanny. Wtedy to juz byl istny koszmar, miałam włosy koloru zółto pomarańczowego. Na następny dzień kupiłam czarną farbę i tak juz zostało. Jak juz wspomniałam 4 miesiące temu kupiłam znów średni bląd, bo chciałam pokryć odrosty i całe włosy. Niestety odrosty wyszły ładne... ale reszta... cały czas czarna. Mam już dość tych czarnych włosów. Proszę pomóżcie mi... jak ja mam rozjaśnić całe włosy nie niszcząc ich. Marzę o średnim lub ciemnym blądzie. Teraz mam pół takich, pół takich... POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALENKA
ja mam tą samą sytuacje co koleżanka wyżej, tyle że ja mam pół brązowo czerwonych i pół czarnych.. pod spodem rozjaśniacz i wogól dno totalne.. i jakoś jeszcze nic nie wymyśliłam... uzywałam rumianku ale nic nie pomogło... jak narazie to używam nafty kosmetycznej, jem wyciąg ze skrzypu polnego z nadzieją że mi szybciej te włosy odrosną.. ale jeszcze sobie długooo poczekam... jedno jest pewne.. NIGDY WIĘCEJ ZADNEGO FARBOWANIA W DOMU... a miałam taki ładne włosy :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam z szamponem palette przejścia. Pofarbowałam Tycjanem do 24 myć, wyszła mi ciemna wiśnia, ale to już w ogóle pomijam. Było to pół roku, czyli sześć opakowań ferii l\'oreal temu. farbuję mniej-więcej co miesiąc, farba została w kilku miejscach, przy głowie i na końcach. tera zmam przy twarzy jakieś bordowe pasma, zaś końcówki już prawie wszystkie ścięłam. Tak.. farbuję na ciemnorudo (odcień paprikacośtam) i nie widać tego aż tak tuż po farbowaniu, ale już na tydzień przed następnym jest dużo gorzej bo mam na głowie 1,5 cm odrostu dalej z 5 cm rudych włosów i dalej wiśniowe pasmo. Tra-ge-dia. Mam zamiar trzymać się mojego L\'oreala i już nie zmieniać więcej farby. Never! Pozostaje tylko walić głową w ścianę. Włosy mam do pasa. Pozdrawiam wszystkie cierpiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
Siemka kobitki , też tak miałam serioooo kupiłam czarna farbe pallet i wyszlo okropnie boziuuu jaki czarny ała ale może to was zdziwi a tymbardziej zszokuje heh mnie to śmieszy myłam włosy po 3 razy dziennie i raz sobie polałam na włosy acze seriooo z desperacji bo jak by mnie pani od matmy widziała to ała. Ale acze pomogło po dwóch tygodniach miałam tylko błysk czarnego nawet jak mój chłopak przyjechał z wycieczki to nic nie zauważył. Może żadna się na to odważy ale mi pomogło. Po tym abiegu użyłam odżywki garniera i było oks wcale nie zniszczylo mi włosków. papas pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALENKA
Acze?? łohohoh to ty odważna jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio uzyłam palet chciałam uzyskac cieplutki braz wiec wybrałam czekolade..... i niewiem czemu wyszła oberżyna;/;/ dokąłdnie moje włosy zrobiły sie cos pomiedzy fioletem a winem;/ teraz moje włosy sa od połowy rude a farbowałam w sierpniu ;/ zaniedługo studniówka i własnie chciaąłm sobie zrobic balejaż ale niewiem czy fryzjerce sie to uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamrowka1100
hejka wariatki nigdy nie używałam pallete i nie mam takowego zaiaru - zawsze używałam garniner lub loreal, ale jak juz miałam kase i gest aby se rzucic wiecej na tego loreala, ale to nie czesto, mianowicie wolalam dolozyc troche do garniera - tego brodzikowego i zero problemow z kolorsmi, wlosy zawsze miekkie i bez problemowe, ale talk jak brzmi temat topicu - chce zrobic dekoloryzacje - w necie znalalzam ,z e w jakims studiu fryzur za 100 zl mozna zrobic dekoloryzacje, jak wroce do Polski przejde sie do mojego fryzjera - Jean Louis David - i dowiem, co i jak to wyglada, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejsienabacznosc
ja mam odrosty na 6 cm juz.. farbuje farba do 24 zmyc garniera;) .. jeszcze tak dwa lata i wroce do mojego koloru:/ za dekoloryzacje na moich wlosach ,w Trendy chcieli 500zl.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejsienabacznosc
jestem blondynka.kiedys zafarbowalam na braz palette.. ;) ciemny braz. wyszedl prawie czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×