Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelika345689

Delipox Fructi Ox efekty

Polecane posty

Gość Angelika345689

Dziewczyny stosujecie Delipox Fructi Ox? Chciałabym się podzielić z Wami moimi efetami i sprawdzić jak na Was działa, czekam na info bo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam stosuje drugir opakowanie, ale muszę chyba już powoli kończyć bo niedługo zniknę... 18 kg :D Nigdy nnie udało mi się tyle zrzucić :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje 3 dzień i na razie nie mam efektów, ale czytałam że zaczyna się po 72godzinach i od razu leci. Także czekam :) a u Was jak to idzie? Jestem ciekawa bo ja efektów nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam i efekt mnie zaskoczył :) Przede wszytskim myślałam, że trochę waga ruszy i będzie ok, ale to co zaczeło się dziać z moim ciałem mnie zaskoczyło :) 12 kg w 3 tygodnie. Polecam, nie ma się nad czym zastanawiać, szkoda czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działam, nie wierzyłam, ale spróbowałam i jak najbardziej dziala :) Dlatego szczerze polecam osobom, które chcą schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia1155
Ja stosuje regularnie, codziennie jedna kapsułka :) efekty są widoczne po 3 dniach. Bądźcie cierpliwe bo to działa. Czuje się po tym ekstra. Warto brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam i zaczęłam łykać :) i zd***** bo działa i to tak, że karnet na siłownie sprzedałam bo nie ma sensu się męczyć jak od samych tabletek waga spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIngasQ
Stosuję od 13 dni. Jestem w szoku jak moja waga spadła!! A Ty napisz mi o swoich efektach, bo też jestem ciekawa. :) Ja też się chętnie podzielę z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika345689
Do KIngasQ Ja stosuje 21 dni i schudłam 14kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToooooŚka
Stosuje 18 dni i jestem meeeega zadwolona. Kupiłam krótki topik i mogę wreszcie pokazać brzunio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja stosuje 23 dzień i żadne ciuchy nie są na mnie dobre! wszystko na kasa wielkie i o to chodzi wyglądam tak, że mogłabym nonstop chodzi w bikini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIngasQ
Angelika345689 WOOOW jakie efekty! Ja 7kg w 13 dni i myślę, że będzie jeszcze lepiej. Dziś zamówiłam kolejne opakowanie, nie ma na co czekać. Plaża i morze wzywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaasiulka
Cudo! Kocham ten produkt, zaczełam stosować ale nie dokońca przekonana :P Ale efekty są zadziwiające, w ciągu 16 dni schudłąm 13 kg !! Szaleństwo, czuję się świetnie i jestem dumna ze swojego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaaaa :) ale macie efekty, właśnie to zamówiłam i nie mogę się doczekać, aż zacznę stosować bo mój brzuch się nie nadaje na jakąkolwiek eksozycję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delipox Fructi Ox to najlepszy preparat na odchudzanie jaki stosowałam!!!!!!!!!! Do tej pory używałam wszystkich dostępnych środków na jakie tylko wpadłam. Dodam, że mam 173 cm. i ważę 95 kg!!!!!!!!! Uwaga!!!!! Przed zastosowaniem Delipox Fructi Ox ważyłam 118 kg. Wiem, że to jest masakra, ale i tak super jest to, że udało mi się zrzucić 23 kg!!!!!!!!!! Polecam!!! Ja dalej biorę bo ciagle leci w dóóóóół!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży dużo przytyłam, myślałam, że jak urodzę to więksość mi zejdzie a reszta po tym jak zacznę karmić. Niestety to nie było takie piękne. 11 miesięcy po porodzie nadal waże tyle samo, nie mogę się tego pozbyć. Chciałam znowu być atrakcyjna dla mojego męża, niestey nie mam ani czasu, ani siły na ćwiczenia, dlatego postanowiłam wypróbować Delipox Fructi Ox, zdeterminowana kupiłam kapsułki i zaczełam je brać. Na początku nie było efektów, ale po 5 dniach mąż powiedział, że ślicznie wyglądam :) Było to mega motywacją, że warto i że działa. Stosuje już 16 dni i schudłam 9kg :) Jestm dumna ze swojego ciała a mąż szaleje z radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnaaaaaa34
Dziewczyny, chciaam żeby w końcu moje biodra i uda się zmniejszyły nic nie pomagało, teraz znalazłam złoty środek. Dziękuję za niego i polceam innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta1666
Najbardziej zalezalo mi nad tym zeby na wakacje oczyscic organizm z toksyn, bo widzialam w necie takie zdjecia z zanieczyszczonym organizmem ze az mi slabo sie zrobilo. Bylam na diecie glodowkowej;/ przez tydzien pilam tylko wode i naturalne soki. Po tej diecie poszlam do lekarza i okazalo sie ze mam fatalne wyniki;/ nie robcie sobie glodowki. Opowiedzialam o tym swoim kolezankom i jedna z magda polecila mi Delipox. Bo on nie tylko odchudza (a jest super i mam super efekty odchudzajace) ale swietnie oczyszcza z toksyn! Jak oczyszczanie i odchudzanie to tylko Delipox!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze miałam problem z tkanką tłuszczową na brzuchu, nic nie mogłam z nią zrobić. Stosowałam masę diet z lepszym lub gorszym efektem, ale żadna dieta nie trwa wiecznie i po ich zakończeniu wszysto mi wracało o nowa. Kupiłam Delipox Fructi Ox i zaczęłam stosować, dzięki niemu nie muszę rezygnować z moich ukochanych <3 pierogów <3 i mimo wszytsko chudnę. Polecam, nie traćcie czasu wakacje są mega krótkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Sierocka
Hej Kobitki :) U mnie po Delipox Fructi Ox 9kg mniej po 22 dniach :) wiem, że niektóre z Was mają lepsze efekty w krótszym czasie ale mimo wszytsko się nie poddaje, bo dla mnie to bardzo zadowalający wynik. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaBłończyk
Siedzący tryb życia, barak diety i dwie ciąże zrobiy z mojego ciała katastrofę. Kiedy mąż zoastawił mnie dla mlodzej niui, postanowiłam coś ze sobą zrobić. Kupiłam Delipox Fructi Ox i zmienił moje życie. Jestem pełna energii, nie dokucza mi senność, żadnych skutków ubocznych. Schudłam 7 kg w 18 dni i mężczyxni zwracają na mnie uwagę. Polubiłam sowoje ciało, zaczełam się zdrowo odżywiać, kupiłam nowe ubrania, zmianiłam makijaż a wszystko dzięki Delipox Fructi Ox, który pozwolił mi poczuć się jak 20 lat temu. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy34587
Na mnie szybko zadziałało, jak na stronie po 3 dniach widziałam pirwsze 0,5kg na wadzę mniej a później szło ja lawina. Warto wypróbowć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRA PRZYZNAM SIE DLACZEGO ZACZELAM STOSOWAC DELIPOX FRUCTI OX. ZOBACZYLAM ZE MOJA KOLEZANKA SCHUDLA W MIESIAC O JAKIES DWA ROZMIARY I TEZ TAK CHCIALAM! KUPILAM ODRAZU 2 OPAKOWANIA I ZROBILAM SOBIE KURACJE. LASKI WARTO! EFEKTY SA WIDOCZE JUZ PO KILKU DNIACH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam! Dostałam od mamy i nie chciałam używać, ale przecież nie miałam nic do stracenia i wowwwwwww! takiego efektu się nie spodziewałam :D Juhuhuhu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak u Was, ale ja efekty zauważyłam już po kilku dniach! Aż mój narzeczony się mnie zapytał czy jestem chora, bo tak szybko chudłam :) a ja nie dość że nie byłam chora, to czułam się co raz lepiej! Waga spadła, narzeczonemu się bardziej podobam i koleżanki mi zazdroszczą :) fajne uczucie. Polecam Delipox Fructi Ox!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggatta
Ja też po ciąży nie mogłam dojśc do siebie, ale kupiłam Delipox Fructi Ox i rzeczywiście zaczełam chudnąć, sama się zdziwiłam :) Dlatego teraz Wam polceam z pełną odpowiedzialnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra , same rekalmy wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delipox Fructi Ox działa! Postanowiłam schudnąć na wakację, ale jak zawsze od jutra od jutrai tak mi zleciało, aż za tydzień miałam jechać nad morze i jak u założyć kostium kąpielowy :o kupiłam cudowny specyfik i zdziwiłam się, że działa :) POLECAM! 8 kg w 14 dni to efekt o którym każda z nas marzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra888888
Zaczelam stosowac Delipox Fructi Ox bo zakochałam się w jednej sukience :P:P:P:P Moja siostra wychodzi za mąż 31 sierpnia i postanowiłam na jej weselu wyglądać bosssko. Używałam Delipox przez 2 miesiące i ciągle go stosuję i z rozmiaru 44 zeszłam do 38!! Dodałam do tego ćwiczenia i czuję się zdrowa i fit :P:P:P Sprawdźcie to na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, Koniety, Drogie Panie, uwaga uwaga to działa! Zaczełam stosować nie będąc przekonana, ale jak już kupiłam to pod wpływem reklamy na onecie to zaczełam brać. I schudłam 6kg w 17 dni bez jakichklwiek wyrzeczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×