Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wielki Strach

Dentysta Białystok

Polecane posty

Gość Wielki Strach

Czy moglibyście polecić bądż odradzić dentystę w Bialymstoku. Interesują mnie zarówno dentyści prywatni, jak i na NFZ, gdyż nie mam za dużo pieniędzy, a leczenie zapowiada się spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Strach
Czy naprawdę nikt na ten temat nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Strach
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Strach
No cóż, nikt nic nie wie. Wobec tego mam pretekst, żeby NIE IŚĆ. Czy wogóle można się leczyć nie mając dużo pieniędzy? Bo w NFZ to chyba nie próbują ratować mocno zniszczonego zęba, tylko usuwają. Z kolei czekać, aż się nazbiera więcej pieniędzy to też bez sensu. No i w darmowym leczeniu chyba nie dają znieczulenia przy leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak o znieczulenie poprosiłam
to usłyszałam, że jeszcze inne rzeczy będą mnie bardziej boleć i się obędę bez. Leczą beznadziejnie. Ja przez przypadek trafiłam do dentysty z NFZu i wiem że do końca życia do takiego nie zajadę!!!!A i jeszcze do tego zapłaciłam, bo nie mieli już kasy. Zaczęła mi leczyć ząb, to nawet go dobrze nie rozwierciła, wiadomo, że użyła gorszej plomby, ale nawet mi jej nie wyrównała do końca!! zwracałam jej uwagę, że wciąż ją czuje, a ta tylko machnęła ręką że wymyślam. Od razu od niej zaszłam do prywaciarza, który plombę mi wyrównał i nawet nie wziął ani grosza za poświęcony mi czas. A leczony ząb za jakieś 2 tygodnie się ukruszył. I jak się okazało... był tak zepsuty, że nadawał się do trucia, a dentystka z nfz-u tego nie zauważyła. NIGDY W ŻYCIU NIE ZAJDĘ DO KONOWAŁÓW Z NFZ-u. Co do dentystów z białego- słyszałam, że jest dobra dentystka gdzieś na wyszyńskiego chyba. Będę musiała się zapytać znajomej i dam ci znać. Sama szukam dobrego dentysty tutaj, tym bardziej że sama się panicznie boję stomatologów, ale do tej pory leczyłam zęby w innym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia pisia
na zeby to warto i kredyt wziąć idź do prywatnego na przegląd i niech ci powie, co ile bedzie kosztowało; przegląd zwykle jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Strach
Dzięki za odpowiedzi. Rzeczywiście, do NFZ nie warto iść, choć wydają mi się dziwne te kolejki do nich, dzwoniłam dzisiaj tak na próbę do tej przychodni na Nowym Mieście i dali mi termin aż za 9 dni! Będę zaglądać tutaj i czekać na ten adres na Wyszyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani2
NAJLEPSZA DENTYSTKA JAKA ISTNIEJE JEST PANI ANNA MOROZ. DZIEKI NIEJ PRZESTALAM SIE BAC DENTYSTY. Osiedle mickiewicza, przychodnia obok budującej się galerii alfa. I piętro. Co prawda jest to NZOZ ale mają podpisana umowe z NFZ więc wyzyty sa tansze;] a kobieta jest poprostu świetna. POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Strach
Ani2, dzięki. Wiem, gdzie Mickiewicza. A może masz nr telefonu? I czy długo się czeka na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Strach
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci WIelki Strachu za wpis na moim topiku. Ja niestety nie posiadam informacji na temat dobrych a zarazem tanich stomatologów w Białym. Mocno polecam NZOZ Poradnię Stomatologiczną Famident na Mickiewicza, a przede wszystkim młodszą panią, która tam pracuje. Do tanich niestety nie zalicza się. Przykro, że nie mogę pomóc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strachu, jeszcze jedno... przy wyborze stomatologa zdecyduj się raczej na osobę ze stażem ok 5-letnim. Młode osoby(dentyści) zwykle bardziej przykładają się do pracy, gdyż zalęży im, by nie zmarnować roboty i nie zostać pociągniętym do odpowiedzialnoćsi. Starsi, zwykle mają już dużo kasy, a więc mniej się starają. Nie zależy im na dobrze wykonanej pracy tak bardzo, jak młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Strach
Może ktoś jeszcze z Białego był ostatnio u dentysty? Dobrze by było wiedzieć, gdzie chodzić, a kogo unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Martynka-
Hej ja ostatnio bywałam u dentysty ;-) Polecam Przychodnię przy ulicy. Fabrycznej znajduje się tam szpital jednego dnia. Miło, ciepło, kulturalnie i dobrze i wcale cena nie jest zawyżona :) aa jeszcze mogę polecić Dentamed na ulicy Leszczynowej (osiedle 10-iny) nie jest drogo ale jest dobrze i miło :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Białystok
Jestem młodą dentystką, na razie pracuje u kogoś.Z moich obserwacji wynika że młodzi dentyści starają się tak samo jak starsi tyle że to pacjeci ich inaczej odbieraja bo Ci młodzi nie zdążyli jeszcze popaść w rutynę:)A co do znieczuleń to na nfz jak najbardziej się należy tyle że ,chociaż ciężko w to uwierzyć pacjentom , to sa sytuacje w których znieczulenie jest zbednym obciążeniem dla pacjenta.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka ..
Moge Ci polecic dentystke na krakowskiej to jest taki biurowiec koło tej szkoly kosmetologii jak idziesz od strony Rocha to przed szkoła na dole jest agencja ochrony. Dentystka nazywa sie Iwona Jasiuk jak dla mnie jest super, przesympatyczna i dobrze i szybko leczy i dwa zeby naraz zaleczyla w 35 minut niecale i prawie nic nie czulam. Chodze juz do niej od paru lat i moge ja z czystym sumieniem polecic. Za zaleczenie bierze 50-70 zl w zalznosci od materialu ktorym wypelnia ubytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam wszystkich. Po długich poszukiwaniach dobrego stomatologa, udało mi się znaleźć świetnego dentyste. Dlatego zdecydowałem się napisać na forum.Każdy kto szukał, wie że dobry dentysta jest na wagę złota. Świetna obsługa, przemiła Pani doktór i przystępna cena. Polecam Jest na Kołłątaja 26, akurat niedaleko mnie. ma nawet stronę: http://eva-dent.pl Gorąco polecam PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashalot
Czy ktoś przy okazji może mi zopiniować gabinet przy Pułaskiego 35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimm2
Czy ktoś mógłby mi polecic gabinet stomatologiczny w białymstoku gdzie dobrze wykonuja usługi protetyczne ( korony porcelanowe), jest to dla mnie bardzo ważne i wolałabym nie decydowac sie w ciemno bo to inwestycja dośc kosztowna i wolałabym pojśc do kogos kto się na tym dobrze zna. Czekam na jakies info!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaaa
podtrzymuję wątek :) również poszukuję dobrego dentysty... tak w ciemno to trochę strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasja
DENT-PLAST na Radzymińskiej...ale uprzedzam, że jest drogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima-dent wybielanie
Prima-dent. mają najlepsze wybielanie zębów w białymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam gorąco Panią Haliną Bojarczak. Przyjmuje na Fabrycznej (lok. 3/11). Kompetentna, fachowa, a przede wszystkim z wieloletnim doświadczeniem. Rzetelnie ocenia przypadek, nie naciąga. Robiłam u niej już wielokrotnie wypełnienia, zawsze super, dokładnie, delikatnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak o znieczulenie poprosiłam
o jeszcze ten temat istnieje?:) przepraszam że nie dałam namiarów na tamtą dentystkę ale sama ich nie zdobyłam. natomiast sama znalazłam świetną dentystkę, panią Halicką, przyjmuje prywatnie na rumiankowej. ceny są raczej standardowe, ale leczenie jest na prawdę beztresowe:) miła pani i dobrze wykonuje swoją pracę. Ja która mam fobię dentystyczną, że tak to nazwę;) bez problemów się do niej umawiam. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanessa2007
witam jeśli jesczze ktoś to czyta to mogę polecic dentystke na trawiaste kuźmicka jest telefon w internecie młoda wyposażenie gabinetu superrr przykłada sie jest miło i zawsze znajdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meandme
Jak dla mnie osobiście, to jedną z najlepszych dentystek jest pani Beata Lisowska, przyjmuje na ogrodowej 19 lok 7. tel 85 732 80 90. Osobiście unikałabym pogotowia dentystycznego, gdyż pojechałam tam z bolącym, dziurawym zębem, kobieta najpierw mi go truła,, wydałam u niej d tamtego momenty ponad 200 zł (nie wiem na co) w końcu jak nie przestał boleć powiedziała, że wyrywa. Miała prześwietlenie zęba i nie zauważyła torbiela. Do tego dostałam 3 zastrzyki znieczulające bo za każdym razem czułam jak mi się do zęba zabiera, a ona i tak mi go wyrwała. Tata który tam był powiedział, że nie wiedział czy ją bić czy mnie, że tak krzyczę :/ Na koniec spojrzała na zdjęcie i tu cytując : "ojej, nie zauważyłam, że tam był torbiel".... Ta pani miała na imię Walentyna jakaś tam. Radzę wystrzegać się kobiety. Za to Pani dr Lisowska, uratowała moja wiarę w dentystów. Do sprawy podchodzi bardzo profesjonalnie, wszystko konsultuje, mówi co będzie robić. Poleca, bądź odradza znieczulenie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm hmmmm
A proposito tematu... Ostatnio moją rozwaloną szczęką zajmuje się niejaka Pani lek. stom. Wiesława Czajkowska, z NSZOZ na Pogodnej 11 c. Widziałam w życiu różnych specjalistów, z których część pod tym białym z pozoru fartuchem skrywała wyjątkowo ordynarną, krwawą rzeźnię, dlatego potrafię co nieco ocenić w tej branży, mając przedstawicieli gatunku dentystów również w obrębie dalekich krewnych na zachodzie kraju. A tu, gdzie chodzę, jest doprawdy full wypas professional, żadnej ściemy, profesjonalne, umiejętnie używane sprzęty, nad którymi roztacza się uprzejma i życzliwa atmosfera (wyjątkowo cenię sobie tę cechę u usługodawców). Pani Stomatolog, która chyba należy do młodej generacji specjalistów, jest niezwykle miłą profesjonalistką, o wszystkim informuje, klient się czuje jak w pałacu na tronie i wcale nie przesadzam. Zrobiła mi już ileś tam zębów, dokładnie i sprawnie, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń i jestem dzięki niej nieco szczęśliwszą istotą. I zawsze ma czas, żeby zajmować się masakrą, którą reprezentuję, ale jak wynika z powyższych wywodów, w coraz mniejszym stopniu. I w ogóle, stwierdzam, że ceny należą do bardzo przyzwoitych, jak tak sobie czytam, co ludzie wypisują. Szerze polecam tę Panią, dla wszystkich zlęknionych, zawstydzonych, zestresowanych, tkwiących w beznadziei próchnicy wszelakiej Białostoczan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelm1989
mam pewna rade.. siedze juz 3 noc.. nie spalem nawet chwili.. na 5 min zemdlalem ze zmeczenia.. apapu? 3 czy nawet 4 paczki .. nic ... alkohol? w moim stanie raczej by mnie wprowadzil w jakas spiaczke z ktorej bym nie wyszedl.. mowie wam.. slyszalem nieraz rady .. wez wacik nasacz perfumami.. (nie takie gowno w areozolu) tylko normalne w buteleczkach perfumy .. nie wierzylem.. wypilem ze 100 litrow zimnej wody bo na kilka sekund mialem ulge by nabrac sil na powrot cierpien.. szczerze od serca mowie ze te waciki z perfumami pomagaja.. malo co mi lzy z oczu nie pociekly.. 5 min od wlozenia wacika w dziore twardo stalem nad wanna i pozbywalem sie sliny ktora sie gromadzi w nadmiernym tepie przez chemie w perfumach... odliczalem na palcach minuty.. po 4 zorientowalem sie ze jedyne co czuje to wacik.. jestem w niebowziety ide spac .. trzymcie sie i taka rada jezeli akurat bol przyszedl w weekend.. jak zdarzylo sie mnie i nie macie szansy isc do dentysty.. to sprobujcie z tym zatruwaniem perfumami.. pomaga w 100 procentach.. 3-5 min i po problemie.. we wtorek ide do dentysty nie obchodzi mnie ile forsy wypluje na leczenie ale zrobie idealnie wszystkie zeby .. od 3 lat myje regularnie 5 razy dziennie ale to nic nie dalo bo mialem pruchnice juz wczesniej.. wiec nawet jesli nie boli i myjecie.. idziecie w slepa uliczke bo myslicie ze jest ok nie ogladacie uzebienia.. a gdy bol przyjdzie patrzycie ze tam tylko czarny krater ... pozdrawiam i walczcie ;] ps. siedzialem juz druga noc czytalem rozne fora i dzieki za istnienie takich miejsc w internecie .. dodawaly otuchy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×