Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Depilacja bikini w ciąży.

Polecane posty

Gość gość

Jak sbie radzicie ? Mnie już szlag z tymi kudłami trafia, byłam u 2 kosmetyczek, jedna zrobiła mi wosk - zresztą wcześniej robiłam cały czas wosk, a kudły jak odrastały gęste, tak dalej rosną, mimo stosowania jakichś specjalnych, super, extra bla bla bla preparatów na opóźnienie i eliminację, kazała mi depilatorem jechać... Druga natomiast zabroniła wosku w ciąży, golarką kazała i w sumie nic mi nie wydepilowała. Po zwykłej golarce mam podrażnienia, a poza tym będąc w 8 m-cu najzwyczajniej w świecie nic tam nie widzę i bardzo mi ciężko się wyginać. Obrzydzenie mam do tych kudłów, całe pachwiny.. fuj, mój facet zadeklarował, że mnie ogoli, ale jakoś mi głupio, zawsze widział mnie zadbaną tam, a teraz te kłaki....niby błacha sprawa, ale czuję się jak fleja. Kremy też za bardzo efektu nie dają. Nie podejrzewam, zebyście miały jakieś hity w tym temacie....no bo co jeszcze można wymyśleć, ale może coś podpowiecie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczscie nie mam jakiegos wielkiego problemu z owlosieniem i poki co, jeszcze dosiegam, ale jak nie bede mogla to maz bedzie pierwszym do tej roboty:-) moze masz opory ale przeciez nikt nie jest doskonaly i jak bedziesz miec mozliwosc to przeciez bedziesz dbac o siebie tak jak do tej pory. A tak to bedzie czuc sie potrzebny moze.. jak go wychwalisz za dobra robote to i dumny bedzie:-) Moja kuzynka tez wyreczala sie mezem, w okolicach swiat zaproponowal wydepilowanie choinki z racji atmosfery i czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez lusterko na ziemie, kucnij sobie i tak sprobuj choc trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie jakieś super maszynki do golenia, takie z ruchomą głowicą? niby zaciąć się tym nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze robiłam to depilatorem ale tylko na mokro, pod prysznicem, żeby nie było podrażnień.. i tak samo we wczesnej ciąży. Jak już wiedziałam, że niedługo tam nic nie bede widziała to wydepilowałam ostatni raz, żeby chociaż na 3 tygodnie mieć spokój. Teraz siadam przed lusterkiem a na depilator zakladam nakładkę golącą żeby nie "nadwyrężać" tych miejsc :) Nie wystacza to oczywiscie na tak długo jak depilator ale jest gładkie i masz pewność że sie nie zatniesz, możesz nawet robić to na oślep :D Philipsy sa bardzo fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam w ciąży to chodziłam na depilacje bikini i nóg do gabinetu http://studioperla.pl. Depilacja woskiem jest bardzo przyjemna i skuteczna. Jeśli lekarz ci nie zabronił stosować tą depilacje to nei masz się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zawsze depilowałam sie prawie na zero, teraz w 8 miesiącu gimnastykuje sie tylko przed wizytami u lekarza. Powiem wam jedno- odkad skonczyłam z depilacja w ciazy, skonczyły sie moje problemy z infekcjami dróg moczowych, a ciagle miałam w ciazy. Nie wiem czy to ma zwiazek, ale tak sie złozyło. oczywiscie po porodzie wracam do starych przyzwyczajen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bikini-normalnie maszynką co 2-3 dni, więcej na co dzień nie golę ani teraz ani jak byłam w ciąży, namydlam skórę albo używam pianki, po goleniu smaruję provag żelem. Ale do porodu radzę się ogolić do zera, bo ja przy drugim porodzie nie zdążyłam, pękłam i zszywanie bardzo przez to bolało/ciągnęło/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to problem sie ogolic?! Jestem w 9. mcu, biore lusterko i zwykla maszynke, gole sie na zero bo wiadomo inaczej nie dam rady ale nie ma tragegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×