Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depilacja okolic jadrer i peni

depilacja jader i penisa

Polecane posty

Gość depilacja okolic jadrer i peni

witam czy jest tu facec ktory sobie depiluje penisa i jadra.jesli tak to jak?pianka czy plastry?prosz eo rade bo golenie mnie juz drazni powoli a moja partnerka lubi je lizac i ssac jak sa gladziutkie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja okolic jadrer i peni
witam czy jest tu facec ktory sobie depiluje penisa i jadra.jesli tak to jak?pianka czy plastry?prosz eo rade bo golenie mnie juz drazni powoli a mój partner lubi je lizac i ssac jak sa gladziutkie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja okolic jadrer i peni
darujcie sobie podszyw.wiem ze kobieta woli ssac ogolona jajeczka niz owlosione a i one same sa wtedy wrazliwsze na dotyk.to tak jak my chcemy zeby kobieta byla ogolona.analogiczna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
opalić zapalniczką - żaden kłak nie zostanie. Chłop z ogolonymi jajami to dla mnie nie chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja okolic jadrer i peni
ja pierdole ale wy zacofani faceci jestescie. a co jak golicie sie pod pachami to ok?ja sie tam wlasnie nie gole a ilu jest takich co wlasnie pod pachami sie goli?zniweiscialy. skoro one dla nas gola swoje male to czemu ja nie moge golic sobie jader?wlosy nad penisem krotko tylko przycinam a tam chce byc ogolone i tyle . skoro nie potrafi tego czesc facetow zaakceptowac to nie wypisujcie tutaj komentarzy bo mnie one pierdola za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet jest wygolony
i bardzo mi sie to podoba...bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie jesteśmy zacofani - korzystamy z wyszukiwarki zwykły pospolity lamerze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja okolic jadrer i peni
wpisz sobie lamerze w szukaj i zobacz co ciwyskoczy a pozniej pisz o kims innym ze jest lamer!!!!!!!!!!!!!!pojebus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszynką goli mój facet
plastry odpadaja. mozesz spróbować kremem depilacyjnym o ile Cie nie uczuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy zwykla pianka do golenia i maszynka. Tylko pamietaj, ze gdy czesto bedziesz golil to beda Ci szybciej odrastaly:) Nie wiem co w tym jest zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja okolic jadrer i peni
no tez sie wlasnie dziwie czemu taka obraza facetow oni wymagaja od swoich kobiet gladkosci zazwyczaj a sami porosnieci-to tez nei sprawia kobieta przyjemnosci lizanie owlosionych jajek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja okolic jadrer i peni
nic w sumei nie ma zlego tak jak faceci lubia owlosione cipki. ale jak slysze jakies komentarze pseudo fecetow o innych ktorzy sie gole ze to pedaly to lekko mi si ecisnienie podnosi.jedni wola tak drudzy tka i nic im do tego.prosilem tylko o odp na pyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja okolic jadrer i peni
Aha. Mam jeszcze jedno pytanie. Co zrobić żeby odrosty tak mocno nie kłuły? Mietek, jak się wygolił to było fajnie, ale od kiedy ma odrosty, potwornie kłuje i drapie mnie w dupę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja jestem kobieta
daj sobie spokoj z takimi slowami jak dewiacja. kazdy ma prawo decydowac czy sie golic czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijamorka
Ja nie wiem jaka jest rada na odrastające włoski ale uważam że nie ma w tym nic złego że się golisz w tych miejscach...szczerze mówiąc też bym chciała żeby mój facet to robił...raz mu podpowiedziałam w żartach to się tylko uśmiechną i niestety nic nie zrobił z tym...jak mam go przekonać...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijamorka
Pseudo chłopaku!!!Polizać...to ja mogo swojego faceta po czymkolwiek...kiedo sobie będę miała na to ochotę!!!A Ty się schowaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja okolic jadrer i peni
mijamorka ew powiedz ze slyszallas ze lizanie ogolonych jaajek jest milsze i przyjemniejsze to dla niego bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość texasowy chlopiec
lizanie obrosnietych jaj niezbyt przyjemne jak wlosy chrzeszcza w zebach, po depilacji rosna jeszcze gestrze, i jak ktos ma malego fiuta to ogolony pozornie wydaje sie wiekszy, moze to i plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja okolic jadrer i peni
do ja jestem kobieta j anie gole fiuta bo nad nim i wogole na calym ciele jestem owlosiony troszeczke i smiesznie bym wygladal z ogolonym miejscem nad penisem.tam sobie skracma maszynka elektryczna a jajka gole. a z drugiej strony wyglada to tak samo debilnie jak caly facet nieowlosiony opalony i z kepka wlosoa nad penisem.czasami nie wiadomo co lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijamorka
nie no...na siłe go przecież nie ogole!!!Może spróbuje z tym tekstem...generalnie to jego owłosienie nie przeszkadza mi jakoś szczególnie bardzo ale fajnie byłoby gdyby jednak spróbował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja okolic jadrer i peni
ale ja niepisalem zeby na sile potraktujcie to jako zabawe ze on zrobi tobie fryzurke jaka chce zebys miala a ty jemu i to wsio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijamorka
Ale widzisz...on nie jest co do tego przekonany...uważa pewnie że to nie wygodne albo śmieszne dlatego chciałabym wiedzieć jak go delikatnie podejść i namówić...ten sposób o którym piszesz będę musiała wypróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja okolic jadrer i peni
hmmmm czy nie chcialby moze sprobowa cnowych wrazen... wiem ze mieta tez fajnie dziala na facetow.uczucie chlodu a pozniej odrazu goraca.... tez musze moja na miete namowic:D ja dla niej uzywam czerwonego zelu durexa i jest wnibowzieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijamorka
OOO!!!To jest myśl...też fajnie...tylko żebyś tam szoku nie dostał termicznego jakiegoś...!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja okolic jadrer i peni
mijamorka nie boj zaby....:D ja tam lubie takie eksperymenty... zreszta tez pamietam jak pierwszy raz wziela mi do ust jadra jak byly ogolone...zdecydowanie inne uczucie... albo sznur z perelek na malym podczas lodzika....mhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijamorka
To takie różne gadżety też!?!? O kurcze!!!Uważam że to pewnie fajna sprawa chociaż ja i mój facet jak na razie ograniczamy się tylko do siebie samych...jak na razie...! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja okolic jadrer i peni
mija to nie gadzet ale sznur perelek owinieta na penisie.fajna sprawa bo dodatkowe bodzzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×