Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bebus123

Depilacja Laser DeLux! rabat 20%

Polecane posty

Chętnie polece osoby zainteresowane zabiegami depilacji laserowej w salonach Laser DeLux! Dostaniecie 20% na pierwszy zabieg! Polecam bo sama korzystam!!! prosze o kontakt: beata-sobanska @ wp.pl lub 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie chętnie polecę osoby zainteresowane otrzymaniem 20% rabatu na zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser Delux. Jestem miesiąc po zabiegach 3 obszarów: pach, łydek i bikini. Efekty na chwile obecną przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Szczerze polecam zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser Delux, gdyż mam porównanie koleżanki, która robiła zabiegi przy użyciu tego samego lasera, ale w innym salonie i z jej opinii efekty są zdecydowanie gorsze od moich. Wszystko zależy od mocy stosowanych przez salon, a akurat Laser Delux stosuje duże moce, co pozwala na szybsze pozbycie się niechcianego owłosienia. Chętnie udzielę odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Oferuję 20% zniżki na pierwszy zabieg, Zachęcam do kontaktu telefonicznie 504 014 625 lub mailowo: ewelina.salagacka@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CAŁY CZAS RABAT jest AKTUALNY! POLECAM!!! :) ja jestem juz po 5 zabiegach i na parawde waro jeśli ktos ma problem z niechcianym owłosieniem ;) Za łączna sume zabiegu zapłacicie 20% mniej gdy Was polece! ;) czekam: beata-sobanska @ wp.pl / kom: 669255141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RABAT -20%!!!! Laser DeLux!!! na PIERWSZY ZABIEG!!!! Depilacja laserem!!! e-mail: beata-sobanska @ wp.pl / kom: 669255141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martama
Szukam zainteresowanych osób do polecenia na zabiegi depilacji laserowej LASER DELUX w salonach w całej Polsce. Otrzymacie Rabat 20% na pierwsze zabiegi w salonie :) Polecam serdecznie, super efekty :) moj numer 882 091 698

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do zaoferowania rabat 20% na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce, sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej i jestem zachwycona ! obie możemy zyskać. Prosze o kontakt, obie zyskamy! Trzeba korzystać z promocji paulineczka131189@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do zaoferowania rabat 20% na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce, sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej i jestem zachwycona ! obie możemy zyskać. Prosze o kontakt, obie zyskamy! Trzeba korzystać z promocji paulineczka131189@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do zaoferowania rabat 20% na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce, sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej i jestem zachwycona ! obie możemy zyskać. Prosze o kontakt, obie zyskamy! Trzeba korzystać z promocji paulineczka131189@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lublinie jest ten laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×