Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ghghhg

Depilacja laserem IPL+RF opinie, rezultaty

Polecane posty

Gość ghghhg

Hej dziewyczyny byłam 6 razy na depilacji laserm LightSheer i nie jestem zadowolona z efektu. Czy któraś z Was próbwała usuwać włoski laserm IPL+RF? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belson
czy ktoś korzystał z większej ilości zabiegów, bo jest na Gruponie i się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie działa na nic
jedynie na kieszeń, a ci oszuści z groupona to zostawię bez komantarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filc filc filc
ja na gruponie kupiłm pakiet 6 zabiegów IPL + RF ale nie Light Sheer (MediEstetica w Warszawie przy ul. Pory). NIE POLECAM!!!! prawie żadnych efektów. Nogi - bez zmian. Bikini głębokie - bez zmian Pachy - straciłam może 20% włosków. STrata kasy i czasu. Teraz kupiłam dobry depilator i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filc filc filc
znam 1 osobe, która jest zadowolona (ale nie wiem jaki laser i gdzie robiła). Dodam, że mam jasne wlosy, jednak wg MediEstetica RF usuwa też te jasne, bo działa na prad, który wykrywa silniej ukrwione mieszki włosowe, a IPL wykrywa melanine. Niestety, nic z tego. Zmarnowałam ponad 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_W
Ja usuwałam laserem IPL+RF marki Glam Beuty, w salonie mojej znajomej-kosmetyczki. U mnie rezultaty widać było od razu (całe szczęście). Po kilku seriach byłam baaaardzo zadowolona i na dodatek nic nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia z torunia
Byłam już na 17 zabiegach bikini płytkiego i pachach (trwa to już półtorej roku,gdzie nie można tych miejsc opalać). Gdyby nie to,że przez grupon byłaby to strata kasy . Z takimi zniżkami to trochę mniej żal tych pieniedzy. Rezultaty w dalszym ciągu nie zadawalające. Dodam jeszcze ,że na pół godz.przed zabiegami sama się znieczulałam i prosiłam o mocniejsze fale. Myślę,że tego typu laserem nie można osiągnąć spodziewanych efektów. Na ostatnim zabieu Pani powiedziała mi,że nie może ustawić większych fal niż 39 a i tak tylko momentami czułam lekkie ciepło. Chociaż myślę,że na poprzednich były ustawione na większe bo mocniej czułam każde udeżenie lasera,ale wtedy nie pytałam o moc. pozdrawiam sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na jednym zabiegu depilacji IPL (bikini pełne i pachy) i już widzę różnicę. Włoski wolniej odrastają, są miejsca w których nie odrastają, takie "prześwity". Mam nadzieję że z każdym kolejnym zabiegiem (wykupione mam 4) włosków będzie coraz mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coreona86
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opinie: dno i wywalanie kasy w błoto rezultaty: po 9 zabiegach efekt dokładnie taki sam jak przed, czyli gąszcz. Rezultaty 0 (słownie: zero)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coreona86
hej.Włoski rosną mi ciemne. Wcześniej rece kremowalam VIT a na twarz stosowalam wosk w gabinecie kosmetycznym. Teraz z gruponu posiadam karnet na trzy zabiegi na trzy partie ciała. W moim przypadku są to ręce ( przedramienia jedno drugie) i twarz (broda ) + dodatkowo baki. Dziś jestem po pierwszym zabiegu. Na tydzien przed i równiez dzien wczesniej zgoliłam te miejsca maszynka jednorazowa. Przy zabiegu czułam lekkie cieplo i delikatny prądzik nie bolesny. Co widze patrzac na te miejsca hmmm narzazie nie wiele czekam az wloski zaczna odrastac wtedy napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coreona86
witam jutro ide na drugi zabieg laserem IPL + RF Jestem w trakcie zabiegów wiec te partie teraz muszę golic. Po pierwszym zabiegu kiedy minelo 2 tyg zauważylam ze na rekach wlosy zaczynają rosnąc nierównomierne porobily sie takie luki, w niektórych miejscach jest gładko a w niektorych wloski,czuje ze niektore wlosy sa słabsze. Wiec cos dziala. Szczerze jestem w szoku ze po upływie dwóch tygodni od pierwszego zabiegu zauważyłam taka zmiane.Ciesze sie ze cos sie dzieje, bo te wloski to naprawde duzy moj problem;(. Ciezko znalesc na forach jak to wyglada u innych, dlatego opisuje własne doświadczenie. Ciekawe jak bedzie to wygladalo po nastepnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coreona86 i jak efekty? miałaś już kolejny zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coreona86 miałaś już kolejny zabieg? widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem po pierwszym zabiegu urządzeniem IPL na bikini, minęło moze dwa, trzy tygodnie i juz widać efekty!:) mniej wlosow, wolniej odrastają i są o wiele slabdze, POLECAM!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela 35
Ja ponad rok temu byłam na IPL w warszawskim melitusie i też bardzo polecam!! Miałam grube i czarne włosy. Teraz (a mialam 5 zabiegów) jest o wiele lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1997
IPL nie jest laserem. Jest dobry na przebarwienia, foto odmładzanie, trądzik i częściowo rozszerzone naczynka na twarzy. Absolutnie za to nie usuwa trwałe owłosienia.Jedyną skuteczną metodą pozbycia się niechcianego owłosienia na całe życie jest depilacja medycznym laserem diodowym. W tej chwili najskuteczniejszym tego typu urządzeniem jest Vectus amerykanskiej firmy Palomar, która w 1997 roku wymyśliła i opatentowała technologię lasera diodowego. Wszyscy inni producenci laserów diodowych muszą opłacać licencje firmie Palomar. W Vectusie produkowanym samodzielnie, Palomar wyeliminował wszystkie niedoskonałości spotykane u innych producentów. Zastosowano nowy typ diody co poprawiło znacznie skuteczność zabiegów, udoskonalono chłodzenie co uczyniło je praktycznie bezbolesnymi, zastosowano największą na rynku głowice przez co zabiegi są bardzo krótkie, a przede wszystkim dodano czytnik melaniny -Skintel co wyeliminowało możliwość poparzeń. Vectus usuwa także włosy blond i rude, z czym jest problem w innych systemach. Vectusa znajdziemy w najlepszych polskich klinikach. W Toruniu depilacje laserowa Vectus mozna wykonac w gabinecie Beauty Medica. Więcej na http://www.beautymedica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziala, nie polecam:-) moze na poczatku ` widać efakty` ale po zaprzestaniu zabiegow wszystko wraca do normy, takze trzebaby bylo robic to non stop do konca zycia :-P takze juz chyba lepszy wosk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IPL to nie laser. Wybijcie to sobie do glowy. I nie usuwa wlosow na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olpo
Vectus dziala rewelacyjnie jestem po 4 zabiegach na pachy i 5 na łydkach i nic mi nie odrasta.A depilacja skończyłam ok 8 miesięcy temu.Robiłam u Bienkowskiego w Bydgoszczy.I faktycznie nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimuszka88
JA sie depilowalam w Dermamedzie! cudowna rzecz! A do tego teraz maja bardzo atracyjne promocje na to wlasnie i warto skorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do was pytanie. Bylam dzisiaj na depilacji pach metodą IPL + RF. Jestem zaskoczona, bo calosc trwała doslownie kilkanaście minut i kosmetyczka usunela mi moze ze 20 wloskow spod kazdej z pach. Nie widze zadnych efektow. Czy u was pierwsza sesja tez byla tak krotka? Opowiedzcie prosze! Mam wrazenie, ze zostalam oszukana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tania Epilacja
Nie chodzi się na zabiegi tego typu, gdzie posiadają sprzęt, który kosztuje 20 tysi na Allegro.....Proponuję jednak duże ośrodki medycyny estetycznej: laser Vectus w DermaPuls i Welldermie czy laser diodowy + RF (jeszcze skuteczniejszy) eMax w Dermamedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minszka
w Dermamedzie dobrze depilują - byłam tam na zabiegu i mogę powiedzieć ze czułam się w dobrych rękach i komfortowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozniez polecam. Choć w moim przypadku musiałam wziąść dość dużo zabiegów aż 6. Usuwałam włoski w okolicach bikini i na nogach. Myślę, że jeszcze kilka zabiegów i bedzie super, za każdym razem wlosów jest mniej. Naprawdę watro, polecam sprawdzoną klinikę Amaryllis w Bytomiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Zabieg, zabiegowi nie równy, a to kwestia przede wszystkim jakości sprzętu. Moja przyjaciółka ma swój gabinet kosmetyczny i od dwóch lat używa dobrego polskiego sprzętu z PCZK. Niestety trochę ją ta inwestycja kosztowała, ale już prawie w całości się zwróciła. Klientki są bardzo zadowolone i przychodzą regularnie na wizyty, więc obie strony są zadowolone. Sama dość często ją odwiedzam i cieszę się, że tak dobrze rozwija się jej biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzdzownica22
Jeśli chodzi o sprzęt to u mnie najlepiej sprawdził się laser Light Sheer Duet. Wcześniej chodziłam do gabinetów, gdzie mieli inne lasery i włosy niestety i tak odrastały :/ A po pięciu zabiegach tym laserem zrobionych w Vici Clinic w Krakowie mam święty spokój - nic już nie odrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _92_Martaa
jeżeli chodzi o samą depilację laserową to skorzystałam z kilku zabiegów i jestem bardzo zadowolona, jeżeli chodzi o mnie to nic mnie nie bolało - moja mam mówi to samo;p bo chodzimy tu razem http://www.euphoria.home.pl/zabiegi/depilacja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam depilator IPL w domu, Panasonic i jestem dobrego o nim zdania. Rzeczywiście włosy odrastają po dłuższym czasie niż jak po zwykłej depilacji. Dla mnie to plus fakt, że depilacja tym panasonikiem wcale nie boli to już wystarczający fakt, żeby zapomnieć o wszystkich innych metodach depilacji prócz IPL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×