Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipikarra

depilacja laserem

Polecane posty

Gość lipikarra

Mam duży problem z włoskami na brodzie. Myśle o depilacji laserem ale z tym też podobno jest różnie. Czy macie może jakiś sprawdzony gabinet w Warszawie? Jesli tak prosze podajcie jakieś namiary :(( Te ohydne włosy na brodzie są moją zmorą. Przebadałam się i zaburzeń hormonalnych nie mam, więc pozostaje laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipikarra
trochę ciemnych ,trochę białych :((generalnie jasne :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo laser radzi sobie tylko z ciemnymi wlosami - bialych nie rusza. ale ci w kosmetycznym wyjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipikarra
Czytałam gdzieś że IPL troche tez działa na jasne włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipikarra
Martwi mnie to strasznie. Słyszałam że IPL trochę niszczy jasne włoski. Czy ktos moze miał tego typu problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytnij jasne wloski, zaczna ciemniec i po problemie.. usuwasz ciemne. aha, im jasniejsza skora tym lepiej usuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytnij jasne wloski, zaczna ciemniec i po problemie.. usuwasz ciemne. aha, im jasniejsza skora tym lepiej usuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
nie odpoiwiedziałaś, czy masz jasne czy ciemne:) ja robiłam depialcje laserową w studiolaser w poznaniu, i jestem bardzo zadowolona - nie ma że różnie bywa, jeśli masz ciemne włoski o laser je usunie. A dużo ich masz...? Tak dla przykładu dodam, że często meżczyzni decydują się na depialcje laserową brody czy wąsów, wiec Twoje zyczenie wcale nie jest takie nietypowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
nie odpoiwiedziałaś, czy masz jasne czy ciemne:) ja robiłam depialcje laserową w studiolaser w poznaniu, i jestem bardzo zadowolona - nie ma że różnie bywa, jeśli masz ciemne włoski o laser je usunie. A dużo ich masz...? Tak dla przykładu dodam, że często meżczyzni decydują się na depialcje laserową brody czy wąsów, wiec Twoje zyczenie wcale nie jest takie nietypowe:) poczytaj sobie zreszta sama tutaj np http://www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_laserowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
nie odpoiwiedziałaś, czy masz jasne czy ciemne:) ja robiłam depialcje laserową w studiolaser w poznaniu, i jestem bardzo zadowolona - nie ma że różnie bywa, jeśli masz ciemne włoski o laser je usunie. A dużo ich masz...? Tak dla przykładu dodam, że często meżczyzni decydują się na depialcje laserową brody czy wąsów, wiec Twoje zyczenie wcale nie jest takie nietypowe:) poczytaj sobie zreszta sama tutaj np http://www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_laserowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
nie odpoiwiedziałaś, czy masz jasne czy ciemne:) ja robiłam depialcje laserową i jestem bardzo zadowolona - nie ma że różnie bywa, jeśli masz ciemne włoski o laser je usunie. A dużo ich masz...? Tak dla przykładu dodam, że często meżczyzni decydują się na depialcje laserową brody czy wąsów, wiec Twoje zyczenie wcale nie jest takie nietypowe:) poczytaj sobie zreszta sama tutaj np http://www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_laserowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa...........................
Ja osobiście korzystałam z depilacji laserowej. Powiem wam dziewczyny że szkoda kasy wydałam na to 2000 zł ponieważ byłam na wszystkich zabiegach czyli chyba na 7, ponieważ już chciałam pozbyć się tego problemu i skorzystałam z całej kuracji. Obecnie jestem już 2 lata po depilacji laserem i ..... mam jeszcze więcej włosów na brodzie i teraz muszę sama to depilować wszelkimi dostępnymi sposobami. Z perspektywy czasu depilacja laserem nic mi nie dała, tylko podczas zabiegów przyznam miałam bardzo delikatną skórę w okolicach brody, ponieważ najpierw to jest wydepilowane a dopiero później jest depilacja. U mnie po każdym zabiegu od laseru zostawały czerwone kropki które później były strupkami i musiałam smarować tłustą maścią te okolice. Wszystko mi się podobało i było super do czasu jak skończyłam zabiegi i już skóra nie była depilowana laserem to włoski odrastały po 1 miesiącu cienkie, po 2 coraz grubsze, więc nie jestem zadowolona że wydałam tyle na depilację która nic mi nie pomogła. Może w waszym przypadku będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipikarra
mam i jasne ( całkiem białe) i ciemne. Laser to moja nadzieja, trzymam sie jej jak tonący koła ratunkowego. Evo-Czy Twoje włoski też były jasne? Podobno musi byc nastawiona odpowiednia długość fali lasera by pochłoął ją barwnik we włosku. Moze ten ktos zle robił? Musi być dobra głowica( nie zużyta) i dobry fachowiec. Dlatego chciałam się poradzić czy ktos robił w Warszawie i jest zadowolony z zabiegów? Jesli tak to poproszę o jakieś namiary na ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipikarra
mam i jasne ( całkiem białe) i ciemne. Laser to moja nadzieja, trzymam sie jej jak tonący koła ratunkowego. Evo-Czy Twoje włoski też były jasne? Podobno musi byc nastawiona odpowiednia długość fali lasera by pochłoął ją barwnik we włosku. Moze ten ktos zle robił? Musi być dobra głowica( nie zużyta) i dobry fachowiec. Dlatego chciałam się poradzić czy ktos robił w Warszawie i jest zadowolony z zabiegów? Jesli tak to poproszę o jakieś namiary na ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipikarra
znalazlam jakis gabinet w Warszawie ,zobaczymy co z tego będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
oj,nie przejmuj sie jedna negatywna opinia...moze rzeczywiśce Ewie zrobil to ktos nieprofesjonalnie. Nie wiem jak bedzie z tymi białymi włoskami - tych chyba nie usuniesz, bo włosy usuwane sa przez barwnik. Ale te ciemne jak najbardizej - likwiduje idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zaburzenia hormonalne
i tez mialam kilka laserów, po 4 latach jest jak bylo, i teraz mysle ze przy zaburzeniach nie bylo w wogole sensu tego robic, o czym dermatolog mi nie powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻonaAdminaDemotów
ale wróciły Ci wszystkie włoski...? Rzeczywiśćei przy sporych zaburzeniach podobno mogą się pojawić nowe cebulki, mnie o tym kosmetolog w SL powiedziała...całe sczęscie na razie nie miałam takowych i nie uważam, bym wyrzuciła kasę w błoto, bo efekty są naprawdę zadowalające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs Good
Jeżeli powodem pojawienia się owłosienia na brodzie są zaburzenia hormonalne, pco itp. to niestety depilacja laserem będzie nieskuteczna - włoski i tak odrosną, nawet jeśli zabiegi zostaną wykonane prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóżmy, że nie mam problemów hormonalnych, udam się do dobrego i profesjonalnego miejsca to ile minimum zabiegów potrzeba, żeby się pozbyć zbędnego owłosienia ?? bo mnie już trochę denerwuje codzienne golenie nóg, a depilatora nie zdzierżę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Aby pozbyc się włosów trzeba wykonac min. 4 zabiegi, gdyż podczas jednej sesii usuwa się ok.30% włosów (tyle jest w fazie wzrostu). To ile bedziesz musiała ich w rzeczywistości zrobić zalezy od sprzętu i osoby wykonującej zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Admina Demotow
dobrze mówi moja przedmówczyni:) tylko że z tego co wiem i co wychodzi z matematyki to wystarczy 3-4 zabiegi, skoro każdy zabieg usuwa ok. 30%;) z tego co mi babka w studiolaser mowiła, to bardzo bardzo rzadko im się zdarza, by ktoś po tylu zabiegach przychodizł na kolejny, zwykle taka seria wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie trochę pomogło
miałam chyba 3 zabiegi na łydki w efekcie zostało mi może 1/4 ciemnych włosków, robiłam zabiegi 5 lat temu.... w przyszłości pewnie zrobię jeszcze ze dwa zabiegi by pozbyć się tego "zarostu kolejoiwego" teraz reklamują gabinety Novello tam jeden zebieg laserem kosztuje tylko 99 zł, cena brzmi kusząco bo kiedyś laser był o wiele droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bardzo kusi taka depilacja laserowa. Trzy cztery zabiegi i problem zbędnego owłosienia znika ;) a w jakich odstępach czasu trzeba powtarzać te zabiegi?? Bo domyślam się, że trzeba trochę odczekać między jednym a drugim zabiegiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałyście o Selectif Pro ? Jest to urządzenie do trwałego usuwania owłosienia, również tego wyrastającego na brodzie, za pomocą ultradźwięków. Urządzenie jest innowacyjne, ponieważ usuwa włoski kazdego koloru. O tym urządzeniu dowidziałam się w klinice La Perla w Warszawie i przyznam, że sama mam zamiar z niego skorzystać, tym bardziej że po zabiegu można poddać się innym zabiegom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoa_ak
ja mam na brodzie jasne włoski i wcale nie chcą mi ciemnieć toteż wybrałam elektrolizę. I muszę powiedzieć, że jak na razie (po roku od usuwania włosów) mam spokój i jestem bardzo zadowolona. Sam zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, ale w sumie - wyrywanie włosów pęsetą też boli a wosk jeszcze bardziej. Elektroliza na brodę i wąsik wydaje mi się rozwiązaniem idealnym. Zastanawiam się teraz nad resztą ciała, ale nie wiem czy wybrać zabieg czy może kupić urządzenie do domowej depilacji, bo usuwanie włosów z całego ciała to mimo wszystko spory wydatek. Nie jestem też pewna czy wybrać zwykły laser czy IPL, podobno IPL mniej boli, jest nowocześniejszy i bezpieczniejszy (http://depilacjalaserem.info.pl/2011/04/11/depilacja-laserowa-abc-bezpieczenstwa-i-skutecznosci/) - sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością depilacja laserowa robiona w odpowiednim miejscu, odpowiednia ilość zabiegów przy profesjonalnym wykonaniu zabiegu zlikwiduje owłosienie i jest najskuteczniejszą metodą depilacji. Zastanawiam nad zrobieniem zabiegu w Studiu Laser, mam polecony ten salon a wolę zrobić to w miejscu gdzie właśnie specjalizują się w różnych zabiegach laserowych a nie w zwykłym salonie kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×