Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RedCherry

DEPILACJA LASEROWA ŁÓDŹ - SUPER SPRAWA - a Wy jakie macie doświadczenia?

Polecane posty

Jakie są Wasze odczucia w tej sprawie i jakie Wy miałyście doświadczenia? Naczytałam się tu i ówdzie tyle na ten temat i zdania były tak podzielone, że nie wiedziałam jak się do tego ustosunkować. Po jakimś czasie jednak doszłam do wniosku, że warto spróbować i zobaczyć jakie to przynosi efekty. Razem z koleżanką (tzn kumpela wcześniej) wybrałam się do jednej łodzkiej kliniki, która ma ponoć rewelacyjny rodzaj lasera, po którym nigdy już nie odrastają włosy. W dodatku na forach dziewczyny opsiują różne zabiegi laserowe, a ponoć laser laserowi nie równy. Jedna moja znajoma gdzieś w Wawie sobie robiła pachy, to jednak po jakimś czasie zaczęły jej włoski odrastać, a ten tutaj jest pernamentny Na początku pomyślałam o pachach, ale jednak padło ostatecznie na bikini. Koleżanka jest już po wszystkich zabiegach, tzn 3, minęło jej już 7 miesiący i mówi, że jest gładziutka jak pupcia niemowlaka. Ja jestem po jednym i powiem szczerze, że jestem pod mega wrażeniem. Włosów jest jakieś 60% mniej a te które zostały są słabe i mało widoczne. W tym tygodniu mam kolejny 2 zabieg i nie wykluczone, że to już będzie ostatni. Wbrew wszystkim innym wątkom jakich się naczytałam tutaj i na innych forach jestem bardzo zadowolona, bo wkrótce tak jak u koleżanki włoski mi znikną na zawsze. Koniec z maszynkami, krostkami po depilacji i swędzeniu skóry... Co zaś do samego lasera, dziewczyny pisały, że to takie bolesne, a wcale nie prawda. Może jest lekki dyskomfort, bo to w końcu jest wysoka temperatura, ale trwa chwilkę i naprawdę da się wyrobić. Ciekawa jestem jaki u mnie będzie efekt, ponoć niektórym wystarczają już 2 zabiegi, innym 3 i pa pa włosy. W dzisiejszych czasach świetna sprawa. Napiszcie jak to z Wami było, bo ja osobiście jestem zachwycona i polecam wszystkim - nawet facetom (a ponoć jest ich sporo z nadmiernym owłosieniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne to to może jest
ale penie i sporo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe ja wole wlochate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IvonaL
Ja też się wybieram, choć do końca nie jestem jeszcze przekonana czy oby to nie będą wyrzucone pieniądze. Ile płaciłaś i gdzie robiłaś, bo jak słucham o kosztach w różnych miastach to mi się odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja polecam, moim zdaniem gra warta świeczki. Koszt jednej sesji to 200zł a robiłam w VelvetClinic. Jest tylko jeden minus tego cuda, nie działa na jasne -białe - siwe włosy, więc jeśli ktoś jest takiej jasnej karnacji to problemu owłosienia laserem sobie nie zlikwiduje, natomiast włoski z jakimkolwiek innym pigmentem idą w zapomnienie, laser usuwa je forever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika24
ja tez jestem po takim zabiegu, minal prawie rok a wloskow nie widac, ja mialam tylko 2 zabiegi, ale slyszalam,ze niektore dziewczyny jak maja mocne owlosienie to nawet i 4x musialy chodzic. Ja osobiscie jakby trzeba bylo to poszlabym i 10x - bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Drogie Panie ! mam do sprzedaży 6 gropuonów na laserową depilację pach, niestety kupiłam ich za dużo i nie chcę aby się zmarnowały. 49 zł zamiast 250 zł za depilację pach laserem diodowym Light Sheer Duet w Velvet Clinic w Łodzi Ważne Zabieg wykonywany laserem diodowym Light Sheer Duet jedyna skuteczna metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia Zabieg poprzedzony konsultacją i wykonaniem próby laserowej na skórze Należy koniecznie zapoznać się z przeciwwskazaniami na stronie Dogodna lokalizacja w centrum miasta z bezpłatnym parkingiem Największe centrum depilacji laserowej w Łodzi Warunki Bon ważny przez 4 miesiące od 1.04.2011 Oferta obejmuje depilację pach laserem diodowym Light Sheer Duet Dodatkowo 50% zniżki na wybrany zabieg liftingu bezoperacyjnego Apollo TriPollar Oferta nie łączy się z innymi promocjami 1 osoba może wykorzystać maks. 1 bon Konieczna rezerwacja: (42) 253 19 50 lub 510 060 918 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem bon przepada Klinika Medycyny Estetycznej Velvet Clinic | ul. Kopernika 38 - 90508 Łódź http://www.velvetclinic.pl/ Zainteresowanych prosze o wiadomość na email : iguszka@cmoki.pl lub o telefon: 662169466

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniii
Witam! Ja korzystam z depilacji w salonie Viviean w Łodzi i jestem bardzo zadowolona! Już po pierwszym razie widać efekty. Oni mają tam laser light sheer i z tego co wiem jest to jeden z najbardziej skutecznych laserów - przekonałam się na wlasnej skórze i musze przyznać, że to chyba prawda - działa rewelacyjnie. Faktycznie troszkę piecze skóra, ale nie jest to ból a raczej leciutki dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliqua
Danii - Mogłabyś coś więcej napisać o tym salonie Viviean? Jakaś strona ich istnieje? Bo na razie próbuje się rozeznać w salonach łódzkich i zbieram info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniii
Hej liliqua Ten salon mieści się na Kościuszki 101 w Łodzi - http://viviean.pl/ teraz mają fajne promocje, więc polecam się zapisywać Jak już pisałam mają tam laser light sheer, a Pani Kasia która wykonuje zabiegi jest bardzo uprzejmą i miłą osobą, udziela wszelkich niezbędnych informacji, dlatego nawet warto sobie do nich zadzwonić i przez telefon troche z nią pogadac na temat depilacji. Tak jak pisałam ja jestem zadowolona i mam nadzieje ze zaspoikoilam twoją ciekawość :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia443
Zachęcam do zapoznania się z poniższym artykułem o wadach i zaletach depilacji laserowej oraz porównaniu z depilacją woskiem. Jak się okazuje depilacja laserowa nie jest teraz jedynym słusznym sposobem usuwania owłosienia, a depilacja woskiem, ma wiele plusów w tym finansowy i odziwo wcale nie boli bardziej ... zapraszam do lektury http://www.sol-lar.pl/depilacja-laserowa-ipl-versus-depilacja-woskiem.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gładziutka
Ja też korzystam z depilacji laserowej i nie da się porównać z depilacją IPLem. 3 zabiegi IPL nic mi nie dały i włoski i tak zaczęły odrastać. Po depilacji laserem diodowym efekt jest w pełni satysfakcjonujący. Polecam. Ja chodzę do Kliniki Cosmed na Kościuszki. Depilowałam tam już pachy i łydki. Wybieram się jeszcze na uda. Mają dobre ceny i zawsze jakieś fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Hej. Ja byłam już na 3 zabiegach depilacji laserowej w Dermique w Krakowie. Powiem Wam, że po pierwszym zabiegu może i nie byłam w pełni zadowolona, ale to podobno tak jest, że włoski dalej się pojawiają i trzeba poddać się następnym sesjom. Po dwóch kolejnych zabiegach rewelacja:) Gładkie nogi, nie trzeba myśleć latem o codziennej depilacji :) super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam_depilacja bikini
Witam, dostałam w prezencie zabieg na depilacje laserową bikini. Niestety nie mogę go zrealizować i chętnie go odsprzedam. Zabieg do wykonania w Łodzi. Więcej informacji na podam na maila: luccy_lp@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że jeden zabieg to zdecydowanie za mało żeby zobaczyć efekty. Trzeba zabieg powtórzyć kilkakrotnie żeby uzyskać wymarzone efekty w postaci braku owłosienia. Polecam Wam zabiegi Soprano XL, które są genialne. Totalnie bezbolesne i mega skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika COSMED w Łodzi
Zapraszamy do skorzystania z promocji na depilację laserem diodowym! - 50 % na wszystkie partie ciała! Wystarczy, że klikniecie "lubię to" na fanpage'u kliniki i napiszecie kilka słów o tym, dlaczego warto poddać się zabiegowi trwałego usuwania włosów. Adres fanpage'a: http://www.facebook.com/KlinikaCOSMED?ref=hl Pozdrawiamy, Klinika Dermatologii Estetycznej Cosmed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia2000
Tak jak pisała lajfentuzjast - zabiegi soprano XL są naprawdę godne polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia84_84
Witam , Ja byłam na depilacji laserowej laserem Ligh Sheer zwykły i Duet już kilka razyw salonie Laser Glamour w Łodzi przy ul. Podrzecznej i jestem bardzo zadowolona. Np. na nogach wystarczył mi tylko jeden zabieg, wszystkie włosy z podudzi wypadły a dodam ze było ich dużo (czarne i moce). Chciałabym polecić ten salon , zabiegi są wykonywane bardzo solidnie i dokładnie, panie wykonujące zabieg częstują herbatą gra muzyka he. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z ich usług to chciałabym zaproponować skorzystać z polecenia, wystarczy napisać do mnie na maila a dostaniecie 50zł zniżki. http://www.laserglamour.pl/index.php/depilacja-laserowa-lodz-cennik.html Mój mail: nadia84_84@o2.pl Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia84 nie wprowdzaj ludzi w błąd, po zadnym laserze ani IPLu po jednym zabiegu nie pozbedziesz sie owłosienia. Wróc do szkoły, to moze sie dowiesz, ze włosy są w róznych fazach wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarikami
To prawda, nie pozbędziesz się owłosienia przy pierwszym zabiegu. Trzeba go powtarzać w odpowiednich odstępach czasowych, jeżeli na powtórkę pójdziesz za późno, efekty mogą być znikome. Kosmetyczka powinna szczegółowo wyjaśnić wszystko przed przystąpieniem do zabiegu. Ja jestem po ostatniej serii laserem light sheer (na razie bikini) w łódzkim New Visage. Po wakacjach planuję depilację całych nóg. Mam nadzieję, że obecna zniżka 50% będzie obowiązywać za kilka miesięcy… :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniuss
Fakt, po jednym zabiegu, jak dobrze pójdzie, można stracić do 30% włosków, więc całkowicie ten jeden raz ich nie usunie. Ja również depilowałam sobie nogi laserem light sheer, znakomite efekty miałam po 4 zabiegu i tak już zostało. Teraz zastanawiam się nad depilacją pach. Jestem z łodzi i zabieg wykonywałam w salonie viviean. Ceny całkiem przystępne jakby ktoś chciał skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika COSMED
Promocyjne pakiety depilacji laserowej w Klinice Cosmed w Łodzi, al. Kościuszki 13: Depilacja laserem diodowym produkcji niemieckiej - Asclepion - najnowszy model lasera MedioStar NeXT: pakiet 3 zabiegów na 1 małą partię ciała (wąsik/broda/baki/brwi/policzki/okolice brodawek sutkowych) 149 zł zamiast 300 zł pakiet 3 zabiegów na 1 średnią partię ciała (pachy/bikini klasyczne/kark/ramiona/przedramiona/brzuch/pośladki) 299 zł zamiast 600 zł pakiet 3 zabiegów na 1 dużą partię ciała (bikini pełne/łydki/uda/plecy/tors) 399 zł zamiast 890 zł Do skorzystania z promocji upoważnia hasło: "kafeteria". Oferta nielimitowana :) Pozdrawiamy, Zespół Kliniki COSMED al. Kościuszki 13 90-418 Łódź www.zmarszczkomprecz.pl tel.42 632 62 52 / 509 924 686

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 84Nadia
Słyszałam przed zabiegiem o fazach zrostu włosów ale nie wiem czemu mi prawie wszystkie wyszły, może to jest spowodowane moim szybkim wzrostem włosków, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaKa
Witam wszystkich zainteresowanych tematem usmiech.gif Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię. Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji. Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów usmiech.gif dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux. I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne. W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą usmiech.gif Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług. W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia). Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu: sweetlemon23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszłam depilacja laserową na nogi i bikini,chce jeszcze zrobic pachy.W moim przypadku to trwało trochę dłużej ale jest super.Wybrałam Dermed jednak nie lekarz robił mi lasery a kosmetolog p.Małgosia,szczerze ja polecam bo robi to naprawde dobrze.Jest tam bardzo dobry laser,najlepszy Light sheer.Tylko trzeba pamietać,ze każdy ma inne wlosy ,ktore potrzebują rożnej ilości zabiegów.I niestety ,szczególnie bikini boli.Najlepiej jak sie ma czarne i grube wlosy bo laser najbardziej takie"lubi"unicestwiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre mam doświadczenia. Po 1. profesjonalna obsługa po 2. niezłe ceny po 3. rabat 20%. Po dwóch wizytach mam gładziutkie nogi i ani śladu po włoskach. Gorąco polecam Depilatorium http://www.depilatorium.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez byłam w dEPILATORIM i potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Klinikę Cosmed na al. Kościuszki. Wydepilowałam sobie nogi za 399 zł (cena łączna za wszystkie zabiegi, nie za jeden zabieg). Nogi są gładkie, włosy wypadły i nie odrastają. Super komfort. I dobra cena! P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola123
ja polecam Centrum Diagnostyki i terapii laserowej na Wólczańskiej. Mają tam Light Sheera i IPL wiec w zalezności od potrzeb mozna wybrac. bardzo doświadczona i profesjonalna obsluga. oni dzialaja chyba najdluzej w łodzi i to są specjaliści w laserach. chodze tam tez do chirurga i dermatologa. jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka A
Ja depilowałam łydki w klinice Cosmed w łodzi. Ja skorzystałam z promocji 3 zabiegi za 399 zł, nie wiem chyba jeszcze jest ta promocja. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×