Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia2345

depilacja laserowa lublin

Polecane posty

Gość kasia2345

Gdzie najlepaij wykonać depilacje laserowa w Lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania26
a ja byłam na depilacji w olimpie, bardzo miła obsługa jest o czym pogadać z Panią Anetką:-) (Pozdrawiam), cena przystępna i z efektów też jestem zadowolona. salon nazywa się silktouch chyba tak to się pisze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja :)
Ja chodzę do Galatei ii jestem zadowolona. Chodziłam do dwóch Pan tam. Najpierw do Pani Kasi a poźniej do Moniki. Zawsze miło i bez krepowania. Wczesniej chodziłam na zana do ars medicum. Też było ok i super profesjonalnie ale po pewnym czasie zabiegi przestały działać i Pani powiedziała, ze mam za jasne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Dobrej jakości lasery mają w salonie SilkTouch (tu ich serwis: www.silktouch.pl/lublin ). Ostatnio nawet inwestowali w dwa nowe lasery – diodowy i SHR. Sprzęt jest atestowany, sprawdzony, nie są to jakieś tanie narzędzia z niepewnego źródła, jak to słyszałam, że wykorzystują w innych salonach...o zgrozo...Nie chciałabym na coś takiego trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita658
Witam Ja mogę polecić Salon Olwin w Galerii Gala na Fabrycznej http://olwin.pl/oferta/depilacja-laserowa/. Panie są w pełni profesjonalne, pomocne i bardzo dokładnie wykonują zabieg. Efekty świetne i co najważniejsze minimalne odczucia. Baaardzo polecam. Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja swój laser robiłam na początku w Lasercosmetic salon na ul. Narutowicza a teraz chodzę do Bella Clinik na Krakowskie bo zdecydowanie mają taniej a ten sam laser diodowy LightSheer duet. Jak dla mnie na razie najskutecznieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaa90
Cześć! Ja chodzę na depilację laserową również do Gabinetu Olwin. Jestem naprawdę zadowolona. Robię obecnie pachy i jestem po 3 zabiegu. Praktycznie nie rosną mi włoski między zabiegami. W następnej kolejności robię nogi i bikini :-) O odczucia nie ma się co martwić, tutaj naprawdę jest tylko przyjemne ciepło po zimnym żelu ;-) Polecam: http://olwin.pl/oferta/depilacja-laserowa/ i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingaaa332
Ja również polecam Olwin. Jestem baaaardzo zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam depilację laserem light sheer duet- uważam , że najskuteczniejsza metoda. Polecam Laser Cosmetic Salon w Lublinie. Dokładnie i profesjonalnie wykonany zabieg. Jestem bardzo zadowolona. Wykonałam 4 zabiegi na bikini i pachy, więcej nie potrzebuje. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do http://www.studiobednara.pl/ w Lublinie. Długo się przełamywałam, żeby odważyć się na depilację w profesjonalnym salonie ale znudziło mi się latanie po nowe maszynki do golenia. Polecam z czystym sumieniem. Bardzo profesjonalna obsługa, czysto i sterylnie, najnowszy sprzęt, miłe panie przez telefon zawsze znajdą wolne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAMY DO PURE CLINIC!!!! Promocyjne cenny oraz wykwalifikowany personel !!! Pure Clinic Depilacja Laserowa: Światło IPL i E-LIGHT+ jest selektywnie absorbowane przez melaninę (chromofor) zawartą we włosach. Zaabsorbowana energia świetlna jest oddawana do tkanek otaczających, w tym wypadku wewnątrz mieszka włosowego, w postaci energii cieplnej. W związku ze znacznym zwiększeniem temperatury w obrębie mieszka włosowego dochodzi do koagulacji, czyli ścięcia białek. Doprowadza to do odcięcia odżywienia włosa i w konsekwencji dochodzi do jego wypadnięcia. Przygotowanie do zabiegu: Zabieg powinien być poprzedzony wcześniejszą konsultacją w celu odpowiedniego przygotowania oraz kwalifikacji do zabiegu. Przed zabiegiem nie należy włosków wyrywać, woskować, można je jedynie golić, a skóra nie może być opalona. Przed zabiegiem skóra powinna być umyta, wysuszona i w zależności od wcześniejszych ustaleń ogolona lub nie. Po zabiegu: Zaraz po zabiegu może wystąpić niewielkie zaczerwienie skóry lub podrażnienie około mieszkowe, które najczęściej ustępuje po kilku godzinach lub dniach. Po zabiegu można się normalnie myć i stosować kosmetyki do ciała. Wskazania: Jeśli raz na zawsze chcesz się pozbyć niechcianego owłosienia, warto postawić na laserową depilację IPL + E-LIGHT. Za jej pomocą nie tylko poczujesz się lepiej, osiągając zamierzony efekt kosmetyczny, ale też zapewnisz sobie mniejszą potliwość oraz mniejszą liczbę infekcji. http://pure-clinic.pl/cennik-medycyna-estetyczna/ Nina Kozłowska Tel. (+48) 477 57 97 E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl Pure Clinic – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii ul.Droga Męczenników Majdanka 181 (parter) 20-325 Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Zapraszamy do PURE CLINIC W LUBLINIE NA DEPILACJE LASEROWA do Naszej doświadczonej kosmetolog, która wyczerpująco odpowiada na pytania, klinetki wychodzą zawsze zadowolone i do nas wracają, . Zapraszamy również na strone internetową http://ckime.pl/depilacja-laserowa-lublin/ Światło IPL i E-LIGHT+ jest selektywnie absorbowane przez melaninę (chromofor) zawartą we włosach. Zaabsorbowana energia świetlna jest oddawana do tkanek otaczających, w tym wypadku wewnątrz mieszka włosowego, w postaci energii cieplnej. W związku ze znacznym zwiększeniem temperatury w obrębie mieszka włosowego dochodzi do koagulacji, czyli ścięcia białek. Doprowadza to do odcięcia odżywienia włosa i w konsekwencji dochodzi do jego wypadnięcia. Nina Kozłowska Tel. (+48) 477 57 97 E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl Pure Clinic – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii ul. Droga Męczenników Majdanka 181 (parter) 20-325 Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepsze miejsce to http://www.laserestetic.pl/. Bardzo przemiła obsługa :) a co do zabiegu to nie mogę narzekać. Najnowszy sprzęt więc żadnych nieporządanych efektów skórnych nie zauważyłam u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdalowa
Witam kochane, osobiście polecam zabieg depilacji laserowej (LASER DIODOWY) na jaką tylko partie ciała chcecie, zwłaszcza, ze teraz jest najlepszy czas zeby się tym zając. Jeżeli macie grube, ciemne włosy, które musicie codziennie ku swej udręce golić a a jak juz ogolicie to musicie cierpieć z powodu podrażnień a dodatkowo lubią Wam włosy wrastać, to jest to zabieg dla WAS (podobno na włosach jaśniejszych efekt nie jest aż tak spektakularny - radzę się dopytać na konsultacji o spodziewane korzyści). Jest nieco nieprzyjemny ale jeżeli jest to profesjonalny salon to będzie miał na wyposażeniu chociażby jedna głowice większą -szybciej się pozbędziecie niechcianych włosów przy krótszym czasie narażenia na nieprzyjemność, bez obniżania jakości zabiegu a drugą mniejszą do partii wymagających większej precyzji - z końcówka mrożącą, żeby jeszcze lepiej uśmierzyć ból. Oczywiście nad wszystkim powinna czuwać kosmetyczka która dobierze moc, zatroszczy się o Wasz komfort i zadowolenie z usługi i z którą się bez problemu będziecie mogli omówić wizytę. Osobiście polecam salon EpiLOVE (a byłam też w paru innych więc mam porównanie) - pełen profesjonalizm, komfort, usługa na wysokim poziomie. Mają salony w paru miastach: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź, Katowice, Lublin, Białystok. Posiadam zniżkę na pierwszy zabieg w kwocie aż 50zł, jeżeli jest ktoś chętny to proszę tylko o kontakt na priv lub na maila zxcmn@wp.pl lub komentarz pod spode. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmylka2
Depilacja laserowa piękna sprawa :) Ja byłam w Esthe na Wigilijnej, bardzo fajny gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna 55
Witaj, Marto, zabieg depilacji jest bezbolesny tutaj masz filmik jak wygląda zabieg depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj usługi nie jest laser laserowi nie równy , polecam poczytać o różnicach między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 444
Dziewczyny! Mam ogromny problem z nogami. Wrastają mi włoski, zostają po nich okropne blizny. Zastanawiam się nad depilacją laserową, w necie znalazłam informacje, że jest kilka laserów do depilacji. Słyszałyście coś o laserze Palomar Vectus, znalazłam o nim trochę informacji http://depilacja-laserowa.torun.pl. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 44
Kuzynka zrobiła sobie depilacje laserową, jak dobrze pamiętam, to był to właśnie Palomar Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. Wystarczyły chyba 4 zabiegi i efekt super. Nie bolało i nie ma po tym śladu. To jest najnowocześniejszy laser. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 30
Znajoma zrobiła sobie depilację laserem, jak dobrze zapamiętałam, to szukała lasera Palomar Vectus . Jest bardzo zaskoczona. Osobiście też byłam pod wrażeniem efektu. Po pierwszej sesji widać było działanie lasera. To był bardzo dobry ruch. Nie uskarżała się na ból. Mega rezultat. Jeżeli myślicie o zabiegach depilacji laserowej, to w 100% mówię - tak warto. www.kor.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-dla-kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wata 27
Zobaczcie znalazłam ekstra wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Jest możliwość wyszukiwania po różnych miast. Łatwa w obsłudze. Wystarczy wybrać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu wybrać gabinet z z zabiegami depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 30
Przyjaciółka podesłała mi link fajną stronę o o różnych sposobach pozbywania się niechcianych włosków http://depilacja24.pl Jak dla mnie super. Nie wiedziałam, że jest tak dużo metod depilacji. Zawsze używałam zwykłych maszynek. Jednak zaciekawiła mnie depilacja laserowa. zastanawiam się jak zadziała laser do depilacji na tatuaże , czy ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×