Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pepita

Depilacja laserowa

Polecane posty

Gość pepita

Cześć dziewczyny, czy znacie może depilator diodowy Light Sheer (nie IRL czy VRL, bo to depilatory świetlne) w przedziale cenowym między 1000 a 2000 zł? Znalazłam tylko jeden, a chciałabym się lepiej rozeznać na rynku. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może rio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
de żaneiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie świetnie sprawdził się depilator IPL od Panasonica. Rewelacyjny. :) wcześniej używałam zwykłego depilatora, ale to było bolesne, teraz zdecydowanie widzę różnicę no i efekt jest bardzo trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście wypróbowałam depilacje laserem QuickLight. Jest to jedyna taka depilacja w Krakowie. Zabieg jest całkowicie bezbolesny oraz bardzo szybki. Moje depilacja całych nóg trwała tylko godzinę i nie mam żadnych przebarwień na skórze. https://www.drlegrand.pl/depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałe depilatory laserowe Rio do domowego użytku. Dostępne w kilku wariantach konfiguracyjnych i cenowych stanowią najlepszą alternatywę dla depilacji laserowej wykonywanej w salonach kosmetycznych. Urządzenia Rio sprawiają, że depilacja laserowa przestaje być elitarnym i problematycznym zabiegiem – można ją wykonać w domu za ułamek ceny depilacji gabinetowej. http://nplink.net/HSLr1Mtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszpunka_7
Najlepiej i najbezpieczniej iść jednak do salonu. Nie ma co się oszukiwać, jeśli używasz maszynki to wcale się nie depilujesz a jedynie strzyżesz:), bo skracasz włoski przy skórze -nie da się więc uniknąć tego,że skóra będzie szorstka. Przy depilacji laserowej ma się spokój( no bo nie trzeba się już depilować) i gładką skórę. Byłam w Vici Clinic na 6 zabiegach, z czego pierwszy był za 50% i teraz mam całkowity spokój z depilacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagMagdalena
Proponowałabym salon. W Vici Clinic w Krakowie jest świetny stosunek ceny do jakości (a ta wg. mnie jest na najwyższym poziomie), także warto się tam wybrać. Ja w sumie jestem stałą klientką i gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaBBB
Za depilację laserową pach zapłaciłam w krakowskim Vici Clinic 99 zł za jeden zabieg. Na dodatek na pierwszy zabieg otrzymałam 50% zniżki. Efekt widoczny bardzo szybko, zabiegi praktycznie bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka145
Moim zdaniem nawet przy jasnych włosach warto wybrać się na zabiegi depilacji laserowej. Ja jestem blondynką a zabiegi wykonane w Vici Clinic w Krakowie laserem Light Sheer Duet przyniosły pożądane efekty. Myślę, że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaW
Zabiegi laserowej depilacji robiłam w Vici Clinic w Krakowie. Każdemu polecam to miejsce. Przemiła obsługa (pani Kasia i pani Gosia - pozdrawiam!), efekty bardzo szybko widoczne. No i co bardzo ważne - zabiegi prawie wcale nie bolały. To dla mnie ogromna zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Temat depilacji laserowej nie jest mi obcy. Korzystam z oferty Spire Clinic: http://spireclinic.pl/oferta/vectus-depilacja-laserowa-ciala-twarzy/ i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ceny zabiegów są porównywalne z cenami w Warszawie, ale klimat i personel przerasta je o głowę. Jeżeli szukacie depilacji laserowej w Warszawie, to zerknijcie w link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonamani
Polecam depilację laserową. Nie ma w ogóle nad czym się zastanawiać :) Od kiedy zdecydowałam się na zabiegi w Vici Clinic w Krakowie, mam święty spokój. Nie muszę się golić codziennie - trzeba przyznać, że było to bardzo męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Travisaa
Zachęcam do wykonywania zabiegów depilacji laserowej. Ja za namową koleżanki udałam się do Vici Clinic w Krakowie i wykonałam cztery zabiegi depilacji laserowej na pachy. Mam święty spokój z goleniem i podrażnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaaFankaa
Warto skusić się na zabiegi depilacji laserowej. Takie zabiegi nie bolą jeśli są wykonywane za pomocą dobrego sprzętu. W Vici Clinic w Krakowie dysponują laserem Light Sheer Duet. Bardzo sobie chwalę ten laser, efekty były widoczne bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
Dzięki zabiegom depilacji laserowej nie muszę się już martwić o golenie każdego dnia. Polecam każdej kobiecie - to ogromna wygoda i koniec ze stresem. W Vici Clinic w Krakowie wykonują tego typu zabiegi laserem Light Sheer Duet. Dzięki temu efekty są szybko widoczne, a zabiegi praktycznie bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak wolę przechodzić zabiegi depilacji laserowej w salonach kosmetycznych, w których pracują osoby w tym doświadczone. Dodatkowo efekty tam są znacznie lepsze. Jeżeli mieszkacie w Krakowie to mogę wam polecić www.sofibeauty.pl Tam chodzę na zabiegi depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 333
Pomóżcie! Moje nogi wyglądają dramatycznie. Mam same krosty, a potem blizny. Zastanawiam się nad depilacją laserową, ale nie wiem na jaki laser się zdecydować. Co myślicie o laserze Palomar Vectus, czytałam o nim trochę tutaj http://depilacja-laserowa.torun.pl. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 21
Najlepsza jest natrualna depilacja Od kilku lat stawiam na pastę cukrową. Jestem bardzo zadowolona, żadnych problemów. Najpierw kupowałam gotową pastę, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 26
Kuzynka miała depilację laserową, i to był właśnie Vectus. Jest mega zadowolona. Wystarczyły chyba 4 zabiegi i efekt super. Bez bólu i podrażnień. To jest bardzo nowoczesny sprzęt. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 27
Dzisiaj miałam 2 zabieg depilacji. Jestem mile zadowolona. Postawiłam na sprawdzony gabinet kosmetyczny. Polecam gorąco. Dużo wyczytałam tu www.kor.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-dla-kazdego. Potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie musi bolec 26
Zobaczcienatknęłam się na ciekawą wyszukiwarkę salonów z depilacją laserową. Można przeszukiwać według miast. Łatwa w obsłudze. Musicie tylko wybrać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to znaleźć salon z z zabiegami depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny 27
Koleżanka mi poleciła interesującą stronę o o depilacji http://depilacja24.pl Fajna sprawa. Zaciekawiło mnie, że jest aż tyle metod usuwania włosów. Zawsze korzystałam z zwykłych maszynek. Jednak zaciekawiła mnie depilacja laserowa. czy wiecie może jak zadziała laser od depilacji na tatuaż , ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę podpowiadała klinikę Beauty Skin ( https://www.beautyskin.com.pl/). Zwłaszcza jeśli chodzi o depilację laserową to chyba jest najlepiej wyposażone miejsce w mieście – mają różne lasery, wszystkie nowoczesne super precyzyjne itp. Ja zabieg miałam robiony Motusem i bardzo jestem happy z całego przebiegu depilacji i efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Wez takie depilatory nie dzialaja (przynajmniej na blondynki). Tez wywalilam kupe kasy na rozne magiczne ''depilatory'' i dopiero jak poszlam na zabieg do La Guel to mi pomoglo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
30 minut temu, Gość Aneta napisał:

Wez takie depilatory nie dzialaja (przynajmniej na blondynki). Tez wywalilam kupe kasy na rozne magiczne ''depilatory'' i dopiero jak poszlam na zabieg do La Guel to mi pomoglo. 

No bo jeśli jesteś blondynką, to jesteś - w tym akurat przypadku - w niestety trochę gorszej sytuacji. Jasne włosy nie mają w sobie tego niezbędnego pigmentu, który laser mógłby wyłapywać, dlatego też ta depilacja się tak nie sprawdza 😕 Ja np. jestem brunetką (jasną bo jasną, ale jednak) i ja już mogłam taką depilację całkiem bez problemu mieć. Kilka miesięcy temu byłam na serii tego typu zabiegów w krakowskiej SCM Estetic... i do dziś nic, ani jeden nowy włos się praktycznie nie pojawił 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×