Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia_Kasia25

depilacja nog

Polecane posty

Gość Kasia_Kasia25

Tak jak w temacie, czy ktos moze polecic mi dobry i sprawdzony salon kosmetyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_kasai25
oczywiscie w Warszawie, szukam dobrego i sprawdzonego salonu. Takiego zeby mnie nikt nie poparzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z usøug salonu Depi-Light, miesci sie w Warszawie. Sprawdzilam juz. I nadaje sie do polecenia ale wiecej mozesz poczytac na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak boisz się poparzeń to idz na depilację pastą cukrową albo woskiem Depileve, bo ma niska temperaturę topnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ulatwienia mozecie poczytac rowniez na fb o nich, maja fajnie graficznie zrobiona strone. Ja mieszkam niedaleko salonu i powiem szczerze, ze ludzi sporo maja, a juz przed wakacjami to byl opor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_kasai25
Na depilacje wsokiem nie moge, bo nawet wosk mnie parzy. Ostatnio bylam na brwiach to do oczu przez dwa dni nie moglam sie dotknac. A jakos pasta cukrowa mnie nie przekonuj*****ardziej bym sie sklaniala ku laserowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz poparzeń to idź na ipl, albo kup sobie swoje urządzenie i sama się depiluj. Moja mama sobie ostatnio Lumeę czy jakoś tak i pstryka sobie tym światłem na noge w domu przed tv :P ani to nie boli ani nie parzy a włoski już jej jakies zaczynają wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle goowniane porady reklamujące nie działający IPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej odnaleźć gabinet z dobrym laserem. To chyba jedyne wyjście z tej sytuacji. Polecam lasery Vectus i Cynosure. Działają na zasadzie najnowszych technologii. I nalezy pamiętać, że do pełnego efektu potrzebna jest seria - minimum 4 zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, najlepiej na każdą pozytywną opinię pisać, że to reklama.. Wypróbowałaś sama jakieś ipl, żeby się o tym wypowiadać? Ja chodziłam kiedyś sama na takie zabiegi i tak jak mi obiecywali, tak pozbyłam sie włosków na jakiś czas.. .nikt nie obiecuje że efekt będzie utrzymywał sie do końca życia, takich cudów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiadome, że po jakimś czasie trzeba serie zabiegów powtórzyć. No ale nie jest to czas jak przy depilatorze albo wosku. Moim zdaniem warto się wybrać na depilację laserową, a problem z goleniem jest rozwiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę cały rok golić nogi maszynką, a przed wakacjami chodzić na depilację pastą cukrową do salonu kosmetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczesniej chodzilam na depilacje woskiem, ale nie moge, bo mnie strasznie podraznia. Poslam na depilacje laserowa i jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaczka
Tez odradzam wosk, lepiej sie wybrac na depilacje laserowa, efekt na dlugi czas. A jak laser to tylko Depi-Light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafetereczka
na pewno nie eksperymentuj z żadnymi plastrami bo tylko się nacierpisz. Bielenda robi fajne kremy do depilacji i w zestawie dołącza szpatułkę którą zbierasz włosy, choć to tak 50/50 działa. Próbuj lepiej pastę cukrową, jest dość tania a fajnie działa, nie zostawia pojedynczych włosów, ta firma jest ok http://www.topdrogeria.pl/depilacja_i_golenie/orientalna_pasta_cukrowa_do_depilacji_paski_bawelniane,11983.html. Spróbuj tych dwóch sposobów które opisał, a będzie okej. Kremy bieledny dostaniesz w Rossmanie a pastę cukorwą np. tam w linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja laserowa to najlepszy sposób na pozbycie się włosków, w odpowiednim salonie nie ma mowy o poparzeniu a zabieg jest praktycznie bezbolesny. Wiadomo że nic nie usunie włosków raz na zawsze bo one cały czas rosną nowe to normalne. Polecam Klinikę Urody w Warszawie http://www.teambeauty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej sprawdza się depilacja pastą cukrową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IPL nie działa dziewczyny. Testowałam to na sobie a nawet w takim gabinecie pracowałam. Fakt, przerzedzi włosy, ale nie usunie ani większości ani tym bardziej trwale. NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę salon http://www.studioangel.pl/ w Krakowie, w którym przeprowadzałam właśnie ten zabieg, a także oczyszczanie twarzy. Mieści się on w samym centrum, przy ulicy Felicjanek 35, więc nie powinno być większych problemów z dotarciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon beauty premium w Poznaniu, mają depilację woskiem i depilację pastą cukrową: www.beautypremium.pl/aktualna-oferta-i-cennik/depilacja-pasta-cukrowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataPryś
Najlepszym salonem depilacji jest Depi-Light, wykonuje depilację laserową, bardzo skuteczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa55
Moja siostra chodzi do salonu Depi-Light i z tego co wiem to jest bardzo zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie masz nic lepszego do roboty w wieczór sylwestrowy spamerko reklamami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Monika ze Źródła piękna w KRK jest świetna w depilacji woskiem! www.salonkosmetyczny.krakow.pl Robi to szybko, bardzo sprawnie i prawie bezboleśnie. Zresztą jej dyplomy potwierdzają, że jest uznana w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na laser niestety nie mam teraz kasy, tym bardziej, ze seansów trzeba zrobić kilka. Depiluje nogi kremem z serii Vanity Golden oils bielendy. Nogi sa gładkie do 7 dni, a do jesieni może uzbieram na laser:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzka
Ja domową depilację już dawno odpuściłam. Stawiam na laser w SkinConcept na wialnowie. U nich komfortowo i w super warunkach można to zrobić i cieszyc się gładkimi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×