Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolezanka kolezanki

Depilacja pach woskiem

Polecane posty

Gość kolezanka kolezanki

Robiłyście to same? Bo ja mam z tym problem. Włoski prawie w ogóle nie chcą się wyrywać. Nakładam rozgrzany wosk na naprężoną skórę, zgodnie ze wzrostem włosa, przykładam plaster, trę porządnie, jednym szybkim ruchem odrywam i co? Zaledwie kilka włosków się wyrywa. Co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka kolezanki
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
oj mi robiła koleżanka, ale nigdy więcej. nogi tak, ręce też, ale nie pachy. boli jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjuytg
Matko, nie wyobrażam sobie, jak to musi kurewsko boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka kolezanki
ból jest do zniesienia, uwierzcie że nie jest tak tragicznie. Kosmetyczki też mi robiły depilację i niestety, bardzo dużo włosków też musiały rwać pęsetką. Co robić, żeby depilacja była efektywniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka kolezanki
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka kolezanki
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankusa
Depiluję nogi woskiem od dawna i widzę różnicę. Dokładność to jedno, a inną kwestią jest trwałość tej depilacji. Kiedy cebulki są wyrwane, mam spokój na długo. Stosuję wosk do depilacji HB - efekty są zgodne z oczekiwaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja888
Ja depilację pach to tylko w gabinecie kosmetycznym http://www.gabinetlula.pl/ wykonuję. Sama to bym nie mogła, za bardzo boli. Nogi tak, ale pach nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotta556
Woskiem nie depiluje pach i chyba nigdy (z powodu bólu) na te metodę się nie zdecyduję. Ale jakoś sobie radzę, ponieważ raz na kilkanaście dni stosuję sobie krem do depilacji. Po depilacji nakładam też ten krem - www.skracaj.com/2d1c.html i włoski tak szybko mi nie odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same? Ja bym nie dała rady ;) pozatym tam skóra jest mega wrażliwa, wiec mogłabym ją dodatkowo podrażnić. Najczęsciej do kosmetyczki na depilację chodzę latem - z wiadomych przyczyn, zaufałam już temu miejscu http://www.studioangel.pl/ spróbuj porzadnie zapuścic włosy. Zreszta nie porównujmy produktód dstp w drogeriach z tymi które sa przeznaczone do profesjonalnych gabinetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi depiluje woskiem kosmetyczka i jest dobrze,wyrywa włoski.Moze to jest tak,ze sama robisz to pod złym kątem i nie jestes w stanie zrobic tego prawidłowo ,moze masz zły wosk.Co do bólu nie przesadzajmy ,chwilka i juz,nic strasznego.Teraz odrastają mi duzo jaśniejsze i cieńsza oraz jest ich mniej.Sama raczej bym sie nie zdecydowała tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już chcesz sama robic, to może warto raz pojsc do gabinetu kosmetycznego i zobaczyc jak to robi profesjonalistka? Ja niestety za bardzo się boje bólu ,wiec chodzę na depilację , prawie bezbolesna; ) (po każdym razie mniej boli) do http://maniq.pl Jeśli chcesz już sama się w to bawic to przynajmniej raz udaj się do gabinetu i zobacz i Ew. się podpytaj jak należy to robic; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris1254
ja wczesniej golilam zyletka ale przerzucilam sie na wosk i mam spokoj do 3 tygodni i wlosy nie odrastaja takie mocne polecam Time for wax w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od długiego czasu depiluję depilatorem - pierwszy raz ku re wssskooo bolał, ale teraz już prawie nic nie czuję. włoski odrastają nierówno, więc raz w tyg muszę to robić ale to itak lepiej niż codziennie żyletką podrażniać skórę, 5 minut a na tydzień spokój. Nawet jak zrobię depilację po 2 tygodniach to i tak są tak cienkie, że prawie nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez polecam depilator, od lat uzywam i sobie chwale, najlepiej taki do uzywania pod prysznicem, inaczej moze bardzo bolec. Wosku nie probowalam, ale plastry i pasta cukrowa sie nie sprawdzaja w tych okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy do depilacji pach jest wosk bezpaskowy Depileve. Bardzo fajnie zastyga na skórze i nie potrzeba do jego zerwania żadnych pasków. Chodzę na depilacje takim woskiem do salonu Beauty Premium w Poznaniu. O ile dobrze pamiętam płaciłam ostatnio około 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka2014
Pachy super się depiluje Lyconem, nie boli, wolno odrasta i łapie nawet krótkie włoski :) Lycona mają w Body and Beauty Clinic w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojetnie jakim woskiem się zrobi depilacje to wlosy odrastają z taką samą szybkością. W mojej okolicy nie ma woskow Lycon, a słyszałam, że są dosć dobre ( ich jedyny minus, że są droższe nawet od depilacji pastą cukrową) dlatego chodzę na depilację woskami Depileve o zapachu Monoi, jest rewelacyjny i zrywa się go bez użycia tradycyjnych pasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaWójcik
Stosowałam kiedyś depilację woskiem i muszę przyznać, że włoski odrastały ciut słabsze i na pewno jest to lepszy sposób niż depilacja maszynką. Niestety w moich przypadku pachy odpadają:( Zawsze miałam uczulenie po wosku, które utrzymywało się dość długo. Pacha była wtedy ciemno czerwona:(:( Dla mnie laser, zdecydowanie! Miałam cztery zabiegi w estetika w Krakowie i teraz praktycznie nie muszę się depilować pod pachami. Duuuuża ulga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka 123
Witaj, Aniu, zabieg depilacji laserowej jest przyjemny tu masz filmik jak przebiega zabieg https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj też że cena laser laserowi nie równy , radzę poczytać o różnicy między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terra 123
Dziewczyny! Moje nogi wyglądają jak po ospie. Po goleniu mam całe nogi w czerwonych krostkach i nic nie pomaga. Zastanawiam się nad depilacją laserową, ale nie mam pojęcia jaki laser wybrać. Podobno Palomar Vectus jest najlepszy, trochę o nim poczytałam http://depilacja-laserowa.torun.pl. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 29
Najlepsze są naturalne metody depilacji Od ponad dwóch lat stosuję depilację cukrową. Do tej pory widzę same plusyPasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Najpierw kupowałam gotową pastę cukrową, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Jak chcesz trochę informacji to poczytaj http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 21
Może to was zainteresuje wyszukałam super wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Można przeszukiwać po miast. Wystarczy kilka kliknięć. Wystarczy wpisać miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wybrać gabinet kosmetyczny z z zabiegami depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 123
Znalazłam ciekawą stronę o wszystkim metodach depilacji http://depilacja24.pl Wszystkie informacje w jednym miejscu. Zaciekawiło mnie, że jest tyle metod depilowania. Od zawsze używałam zwykłych maszynek. Ale zainteresowała mnie laserowa depilacja. zastanawiam się jaki jest wpływ lasera od depilacji na tatuaże , ktoś z tatuażem się depilował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaniaUu
Depilacja woskiem jest kiepskim pomysłem- włoski, owszem, odrastały ciut słabsze i na pewno jest to lepszy sposób niż depilacja maszynką. Mnie na przykład wosk uczulił - całe czerwono ciemne pachy:(Dla mnie laser, zdecydowanie! Miałam cztery zabiegi w estetika na sławkowskiej w Krakowie i teraz praktycznie nie muszę się depilować pod pachami. Duuuuża ulga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×