Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

depilacja woskiem

Polecane posty

Gość gość

cześć, czy odczuwacie zabieg depilacji woskiem jako bardziej bolesny w deszczowe dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, bo ja byłam raz w życiu na depilacji woskiem i akurat wtedy nie padało :D ale pamiętam że strasznie mnie bolał ten zabieg, i miałam troszkę za krótkie włoski chociaż zapuszczałam chyba z tydzień, i kosmetyczka nie wyrwała mi wszytskich dokładnie;/ A co jest lepsze depilacja woskiem czy tą pastą cukrową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy jaka skóra i jaki rodzaj włosow. Na pewno pasta cukrowa jest bardziej odpowiednia dla wrażliwej skóry i delikatnych włosów. Własnie dzisiaj byłam na takiej depilacji, boli trochę przy samym nakładaniu pasty, ale ogólnie da się wytrzymać. Mam teraz porównanie, do woskowania chyba już nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę na depilację pastą cukrową. Nie ma lepszej metody depilowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze na zwykłą depilację woskiem, na pastę się jeszze nie zdecydowałam. Podobno boli bardziej niż tradycyjny wosk. Pierwszy zabieg bolał najbardziej, potem chyba włoski się osłabiają,więc ból nie jest już,aż tak straszny , a może to jednak zależy od metody depilacji? – no nie wiem. W każdym razie ja chodząc do kosmetyczki z http://maniq.pl/ nie miałam zadnych niespodzianek po zabiegu… teraz rozmyslam o depilacji laserowej… któras z Was się odważyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto Ci powiedział, że depialacja pastą boli bardziej niż woskiem? Jest dokładnie odwrotnie. Miałam obie depilacje. Poza tym podrażnienia po pascie cukrowej są minimalne i znikają batdzo szybko, a po wosku miałam zarózowioją skórę aż 2 dni. Polecam wszystkim depilację pastą cukrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela21
Ja osobiscie wole depilacje woskiem, wlosy naprawde sie oslabiaja, a u mnie na skorze sa niewielkie podraznienia po zabiegu a zabieg bardziej boli w trakcie okresu ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na depilację woskiem przychodzę do http://studioperla.pl/ w tym gabinecie miło spędzam czas, nawet na depilacji. lubię ten zabieg bo ma długotrwałe rezultatu. Cena za zabieg jest przystępna. Warto wykonać sobie ta depilacje w tym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestemw ciąży i wczoraj miałam robioną depilację pastą cukrową :) nie czułam żadnego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaserovaMonika
Ja depilowalam sie woskiem dluzszy czas, ale to bylo zbyt meczace. Znalazlam klinike w ktorej wykonuja depilacje laserem Vectus i jestem po 5 zabiegach na nogi, efekt niesamowity, pozbylam sie w koncu wlosow na amen: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/depilacja-nog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie tą metode depilacji bo jeżeli boli to przez sekundę i jest szybka :) najczęściej na taki zabieg depilacji chodzę do www.loftspa.pl . Pani jest super wprawiona i depilacja jest robiona bardzo szybko i praktycznie bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jak na razie bardzo dobre doświadczenia z Beauty Skin ( https://www.beautyskin.com.pl/). Dobierają zabiegi pod człowieka i wiedzą jak je robić żeby efekt był trwały i naturalny. Co do tej naturalności to zwłaszcza chodzi mi o różnego typu zabiegi pielęgnacyjne na skórę twarzy. Mam naturalnie elastyczną skórę, taką świeżą młodą bez tego brzydkiego sztucznego efektu – naciągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×