Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kitka784

Depilacja woskiem

Polecane posty

Witam. :) w piatek jestem umowiona na wizyte do kosmetyczki na depilacje calycch mog. Czy dlugosc 2 mm wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, ja zazwyczaj troche dluzsze wloski zostawialam zapuszczone, wtedy wosk lepiej łapie. A nie chcesz sprobowac depilacji laserowej? ja niedawno skonczylam serie zabiegow w http://medicor.krakow.pl/ , pani powiedziala ze ok. rok, dwa spokoju od wlosków gwarantowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na laser i włosy ciągle są pomimo, że zrobiłam serię. Teraz chodzę na wosk i przynajmniej wiedzę efekty o jakich mnie poinformowano. Długość włosa powinna mieć około 0,5 cm. W zasadzie już tego nie mierzę, bo chodzę systematycznie co miesiąc na zabieg. Polecam Źródło piękna w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też depilacja woskiem i efekt jest natychmiastowy - tutaj chodzę www.strefa-piekna.pl i gładkie nogi mam na dłużej niż po depilacji domowymi sposobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girma
Do depilacji woskiem trzeba mieć chyba co najmniej 5mm żeby było za co pociągnąć żeby wyszły. Ja jestem bardziej zwolenniczką laserowego usuwania włosków. Znajoma chodzi do http://kosmetyka-laserowa.pl i widać że dużą poprawe. Wcześniej nie dość że busz to jeszcze bardzo szybko jej odrastały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, depilacja laserowa jest genialna bo pozbywasz się zbędnego owłosienia tak naprawdę do końca życia. Ja chodzę do salonu Vici w Krakowie, wykupiłam sobie u nich promocję, dzięki której za 1999 zł korzystam przez rok bez limitu z zabiegów depilacji laserowej małych partii ciała :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×