Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żona-swojego-męża

DEPILATOR LASEROWY LASER RIO IPL 8000

Polecane posty

Gość Anusi@k
Przekleje fragment jak ktoś szukał... nicolis hej! Piszę po kolejnym miesiącu depilacji rio ipl 8000. Co prawda nie jestem jeszcze idealnie gładka, ale zwiększyłam czas jaki odczekuję pomiędzy zabiegami i obecnie postanowiłam go używać raz na 3-4 tygodnie. Efekt jest coraz bardziej widoczny. Już nie tylko miejscami widać łyse place, ale już całe pasy łysiny na nogach,a na bikini to już w ogóle cudo Martwi mnie jedynie, że pod pachami coś nie za bardzo chcą włosy wypadać. Nie wiem z czego to wynika. A! No i na rękach też jest fajny efekt! Mocno się wszystko przerzedziło. Czytałam gdzieś, ze laser ma słabszą moc od takiego salonowego (ok. 20stu tych ich jednostek, zamiast 30 jak w salonie), może stąd trzeba więcej zabiegów żeby był całkowity efekt, ale nie narzekam. Za takie pieniądze takie efekty to rewelacja. Będę informować przy kolejnych postępach Hej . Nicolis jaka masz cerę i jakie włoski ? Te lasery do domowej roboty nie nadają się do jasnych włosków kompletnie. Nawet w salonie nomasvello z jasnymi włoskami nie podejmują się, bo od razu mówią , ze nie będzie efektów. Witam, przeczytałam wszystkie posty na tym forum i prawie się zdecydowałam na zakup epilatora domowego użytku, mam tylko problem z wyborem, czy ma to być Silk'n czy Rio IPL Hair Remover? Pomóżcie, który jest lepszy? Ten drugi jest znacznie droższy, ale jeżeli będzie bardziej skuteczny to może warto zapłacić więcej. Mam jeszcze pytanie, czy domowa depilacja jest tak samo bolesna jak ta w salonie, jestem po trzech zabiegach na pachy i mnie bardzo bolało. Pozostały mi do depilacji całe nogi oraz bikini, więc chyba bardziej opłaca się kupić epilator do domowego użytku. aniazg- ja mam cerę taką pośrednią, nie za jasną i nie za ciemną. Nie jestem mocno blada, mimo że całe lato unikałam słońca. Za to włosy mam czarne i grube, mocno widoczne, dlatego teraz kiedy jeszcze mocniej się przerzedziły jestem naprawdę zadowolona, bo i nie rzucają się w oczy jak się nie ogolę Cieszę się, że nie wydałam tyle kasy w salonach na depilację,a mam takie efekty Anusi@k Witam ja ostatnio po przeczytaniu grudniowego Avanti na nowo zainteresowałam się tematem tych laserów...w A. był opisywany silk'n i ten re...coś tam i-light... Silk'n na ogólnie dobre opinie ale lampa wystarcza na 750 błyśnieć TYLKO...cena lampy 155,- I-light'a na 1.500 cena lampy 89,- no i malutka powierzchnia naświetlania wiec pewnie przeba podzielić przez dwa żeby było obiektywnie A NOWY Rio IPL 8000 ma również dobre recenzje...ludzie myla go z tym 20x który nie działa i robi się zamęt;/ jedna lampa wystarcza na ok. 40.000 błyśnieć!!!! a cena lampy wymiennej to ok. 450,- wiec dużo ale jak dobrze piliczyć to tych lamp S'n na tyle błyśnięć potrzeba było by aż 53 lampy!!! a i-light 23 (a myśle że wiecej przez mały obszar) wiec ceny wychodzą astronomiczne!!!! Chyba zdecyduję się na Rio IPL8000. Tyle że ja nie mam jasnej karnacji ale za to ciemne włoski, więc jak miało by się to skończyć tylko wybarwieniem i zmiekczeniem włosów to była bym happy.... Pozdrawiam i piszcie dokładnie jakiego modelu używacie... Od dwóch miesięcy śledzę opinie dot. domowych laserow ipl. Kiedy juz zdecydowałam sie na Rio 8000, wszedł nowy model Rio Pro - trochę droższy , bo na allegro 1700zł (zwykły Rio 8000 kosztuje 1350zł), ale ten nowszy model ponoć ma nieco wiekszą moc, krótszy czas wyzwalania lampy oraz ma działać także na włosy przy nieco ciemniejszej karnacji. Jest jeszcze jedna bardzo ważna zaleta Rio nad innymi laserami (może ktoś już o tym pisał) : - Rio jako jedyny spośród Silk'n, Remington itp. można stosować do twarzy, pozostałe lasery paradoksalnie mogą nawet pobudzać wzrost włosa na twarzy! - no i lampa jak pisała poprzedniczka starcza na 40 tys błyśnieć ! - powierzchnia lampy jest jedną z większych (niewiele mniejsza od silk'n), ale za duża to też nie dobrze , bo trudno dotrzeć do miejsc takich jak górna warga, kolana itd (aby wyzwolił się błysk lampy cała powierzchnią musi przylegać do pow. skóry) Czekam na opinie posiadaczy tego urządzenia - było warte tych pieniędzy ? pozdrawiam Anusi@k mmz : ja też patrzyłam na ten pro ale wole sobie nie narobić problemu jeszcze większą mocą...napewno to nie bedzie znaczna róznica...wiec ja zostane chyba przy ipl8000 tylko najpierw musze uzbierać kase wiec troche to potrwa wiec pewnie dopiero we wrzesniu sobie kupie=( bo na lato to i tak nie ma sensu chyba ze paszki czy bikini robić przez lato bo tego to się raczej nie opala Jak zakupisz to daj znać prosze co i jak... Pamiętajmy też że pierwsze efekty widoczne są po dwuch tygodniach od pierwszego użycia...wiec nie ma sie co spodziewać super efektów po krótszym czasie lub po jednym zabiegu... 12:25 Anusi@k i jeszcze jedno może ktoś się orientuje...IPL 8000 są dwa rodzaje jeden na "słuchawce" ma takie "dziurki" i pole na którym pokazuje moc jest białe a drugi nie ma tych "dziurek" na "słuchawce" (jest ona gładka) i pole z mocą jest zielone takie jak cały przód urządzenia... Na stronie http://www.rio-ipl.com/ jest ten który opisałam jako pierwszy. Czyli ten drugi to podróbka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calis
"papuga_gadula IPL nie usuwa owłosienia na amen. jest cale mnóstwo negatywnych opinii w sieci na ten temat, a dziewczynki po prostu nie doczytały informacji tylko skusiły się na zakupy grupowe i się nacięły... polecam lekturę artykułów na studio laser, oni wszystko jasno wyjasniają." Czy to przypadkiem nie reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaa988
Dziewczyny, jeśli mieszkacie w Zielonej Górze, albo okolicach to koniecznie polecam zajrzeć do salonu cec-efekt na Wiśniowej. Teraz laser IPL jest z 50% rabatem. Ja już na poważnie mysle o lecie i chce jakoś się do tego przygotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliseaweyr
Uważajcie na ME MY ELOS, sprowadziłam nowy rok temu z kraju, gdzie produkują, z Izraela, nie dali mi gwarancji. Urządzenie zepsuło się, napisałam do.producenta z prośbą o podanie informacji, gdzie mogę naprawić w Polsce, nie dostałam odpowiedzi. Tą samą prośbę wysłałam na ich fanpage na Facebooku - post na wallu - i joe dość, że nie odpowiedzieli, wykasowali moje posty to jeszcze wrzucili mnie na czarną listę! Czytałam na Amazon, że ktoś miał identyczny problem, zepsucie po 10 razach, brak gwarancji i poczucia się do obowiązku przez producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żono-swojego męża mam ten sam problem...masakra byłam na laserach w studiu kosmetycznym,cena jednego to 400zł dlatego wolę kupić i mieć własny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zakupiłam rio pro za 1600zł. Jeszcze nie przyszedł. Na nogach w najbliższym czasie nie wypróbuję-dopiero robiłam plastrami. Nie mogę zrozumieć jednego,a mianowicie-na laser u kosmetyczki trzeba być wydepilowanym(kremem lub maszynką),a w przypadku depilatora laserowego domowego włoski muszą być "zapuszczone".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudłatek
Witam, ja mam jasne nogi i ciemne grube włosy. Dziś robię test. Nie wiem dlaczego mam pietra. Mam IPL Rio i tam każą włosy zgolić do depilacji , zeby laser łatwiej dosiędnął cebulki. Ok, działam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam depilator IPL Vascu Light Elite - Na stronie ELite jest opisany jako Impulsowe Pulsujące Światło różni się od innych laserów tym, że wysyła rozproszoną wiązkę światła o szerokim spektrum długości fal, a nie jak w przypadku lasera o jednej niezmiennej długości fali, która działa punktowo i się nie rozprasza. Dzięki temu można dostosować odpowiednią długość fali do konkretnych potrzeb Pacjenta, korzystając z niesłychanie precyzyjnego komputera który dopasowuje parametry do indywidualnych cech skóry i włosów. Badania wykazały, że w fotodpilacji skuteczność IPL Light Elite jest wysoka w porównaniu do innych urządzeń tego typu. Ważne jest to że depilacja urządzeniem IPL jest niemalże bezbolesna :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie,pisałam niedawno,że chcę kupić Rio IPL8000 i już go mam.Namierzyłam na allegro,ale kupiłam bezpośrednio u sprzedawcy bo akurat w moim mieście cena 1270zł.Dla mnie to dużo dlatego wolałam obejrzeć sprzęt.W instrukcji wyraźnie piszą,żeby wydepilować się przed zabiegiem.Robiłam kilka razy pachy,nogi no i twarz na czym mi najbardziej zależało.Na razie efektów powalających nie widzę.Będę systematyczna i zobaczymy.Kudłatek jak u Ciebie? pozdrawiam,amonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 503-048-535
Witam, mam laser rio x60 wloskow. Kupiony przeze mnie w salonie. Zrobilam brzuch i lydki. Jezeli ktos chetny orosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zastanawiam się nad kupieniem depilatora laserowego REMINGTON IPL4000 i-Light czy ktoś może taki posiada ??? Mam tez pytanie, może się wam wyda głupie ale ja wolę się upewnić a mianowicie chodzi mi o żywotność żarówki, w tym remingtonie jest napisane że jest to 1500 impulsów, czyli że usunie mi 1500 włosków czy jak to jest. Chodzi mi głównie o to że nie wiem czy np takie 1500 impulsów wystarczy mi np na depilację jednej łydki i będę musiała wymieniać żarówkę. Bardzo proszę o pomoc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500impulsów to 1500błysków/strzałów,za każdym razem trafia jakąś ilość włosków w zależności jaka duża głowica.Remingtony posiadają wskaźnik stanu żarówki.Szkoda,że nie kupiłaś i-light Pro,jest on objęty promocją"zwrot 20% ceny" warto bo w tym zestawie są aż 3 żarówki. Niestety Remingtony nie nadają się do depilacji twarzy i w sumie tylko dlatego go nie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu remington nie nadaje się do depilacji twarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia...Ale wiem to od producenta,wysłałam maila z zapytaniem,czekałam ok.2 tygodni aż w końcu dostałam odpowiedź.Oto treść odpowiedzi: Witam, IPL6000 nie jest przeznaczony do depilacji twarzy – wyłącznie do obszarów ciała poniżej szyi. Promocja „ZWROT 20% CENY” dotyczy wyłącznie modelu IPL6000. Pozdrawiam / Best regards Weronika Piętka Marketing Assistant Remington Spectrum Brands Poland Sp z o.o ul.Bitwy Warszawskiej 1920r 7a | 02-366 Warszawa | Polska| NIP 951-19-83-304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser a IPL to dwa rozne urzadzenia, nie mylcie pojec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a używa ktos może Silk'n Glide ???? wydaje się być idealny ma 3 cm2 powierzchni trawałość lampy to 40 000 błysków i mozna go stosować na całym ciele! Czy jest tutaj jakiś haczyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rio ipl pro
hej dziewczyny, ja mam od ponad roku rio pro i jestem bardzo zadowolona! uzywalam go tez na twarzy, zanim przeszlam na laser light sheer, ktory jest skuteczniejszy. Jednak z rio pro rozwiazalam problem bikini, brzucha i pach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIULAJDKA
nie mylcie lasera z metoda ipl !!! ipl to zaden `` laser ipl`` . nawet niektore salony kosmetyczne to myla: laser to laser a ipl dziala przez blysk wiazek swiatla!!! nie czytajcie opinii na stronach salonow kosmetycznych tylko na niezaleznych stronach ktore fachowo wystawiaja opinie i porownania: kazdy salon bedzie pisal ze jego usluga jest lepsza ale na pewno nie metoda laserem:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam już 3 lata laser rio na 20 włosków oraz i-light firmy remington. Używam je regularnie na jednej części ciała rio na drugiej remington efektów żadnych pieniądze wyrzucone w błoto. W komplecie remingtona były 3 lampy i dwie zostały już zużyte i została ostatnia a włosy jak były tak są fakt odrastały troszeczkę później ale odrastały. Zdarzało się często że jedno miejsce skanowałam kilka razy żeby wiązka lasera trafiła w mieszek włosa bo to miała być podstawa efektu. I jak czytam te opinie że po 2 czy 3 tygodniach widać efekt to teraz wiem kto napędza koniunkturę sprzedaży tych domowych BUBLI. Dziewczyny jak chcecie zobaczyć prawdziwy efekt to napiszcie opinie po co najmiej jednym roku stosowania. Macie internet i jak znacie angielski wejdźcie na forum w UK 98% są to opinie negatywne nie tak jak w Polsce 30% opinie osób które używały i przekonały się co to za buble a 70% zachwalające to są sprzedawcy. Tu w UK jest sklep Argos właśnie teraz na dniach wyszedł nowy katalog z produktami i jaki efekt firmy RIO brak w ofercie dlaczego bo to BUBEL. To teraz policzcie firma Rio sprzedała ponad 4milony swoich urządzeń takim naiwnym jak wy czy ja na każdym miała zysk netto 45 $ ile zarobiła na naiwności naszej i jak teraz ktoś oferuje to do sprzedaży to chce się tego jak najszybciej pozbyć a jak wiadomo reklama to naj... . I inne firmy też pomyślały dlaczego nie można zarobić na naiwności ludzkiej. Dlatego dziewczyny nie wierzcie w te cudowne urządzenia ja sama miałam taką nadzieję i szybko zostałam sprowadzona boleśnie na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam IPL Rio Pro, jednak nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja alicja
witam, proszę o radę jaki depilator wybrać tylko do wąsika. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneoczta
chcesz depilatorem usuwać wąsik? to chyba nie jest dobry pomysł, ale wiesz ja myślę, że zamiast wydawać pieniądze na taki sprzęt lepiej zrobisz jak się wybierzesz na depilację laserową. W studio Laser zrobią ci to dobrze a nie zpałacisz też fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w zeszłym roku kupiłąm Rio laser salon ( do pojedyńczych włosków) może 4 podejścia i w zasadzie nie mam wąsika. Dzisiaj zdecydowałam na zakup Rio 8000 lub Rio Pro aby szybciej usuwać owłosienie. Dla szatynek polecam w zasadzie bez problemu można sie pozbyć owłosienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2014
ja mam od 1,5 roku rio pro i jestem bardzo zadowolona! Skonczyly sie problemy z owlosieniem na bikini, brzuchu i brodzie. Do tej pory nie wymienialam jeszcze lampy. Producent zapewnia 40 tys. blyskow przy stosowaniu naswietlen na pierwszym poziomie (ja uzywam tylko na piatym, wiec automatycznie zmniejsza to zywotnosc lampy) - byc moze jest to ilosc troszke zawyzona, ale poki co odkad mam rio pro jeszcze nie wymienialam lampy. Wlosy wprawdzie odrastaja, ale po baaardzo dlugim czasie i sa miekkie. Obecnie wystarczy, ze co 2 tygodnie pstrykne z 3-5 razy na kazda pachwine i mam spokoj. A ze sa to czesto doslownie pojedyncze wloski, nie marnuje nawet zarowki na nie i gole je na sucho po czym czekam kolejne 2 tygodnie.. Miejsca, ktore kiedys byly obrzydliwie owlosione, dzis sa gladkie jakby nigdy tam wlosy nie rosly! Polecam wszystkim RIO PRO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna92
No wlasnie też słyszałam, że te domowe urządzenia IPL są całkiem spoko. Siostra przyjaciółki ma Lumee i wydaje mi się że w niej w ogole lamp nie trzeba wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2014
Te urządzenia, w których nie wymienia się lampy, zużywają się tak samo, tyle ze wtedy wyrzucasz caly sprzet "do kosza", no może nie po przyslowiowych 40 tys. błysków, ale zawsze po wypaleniu sie lampy! Lepiej więc wymieniać lampy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2014
Właśnie przeczytałam post z 1.strony z dnia 2.08.2013. Nie wiem jak mam przekonać takie osoby, ze ani nie jestem producentem rio pro ani handlowcem :-) Zdjęć mojego bikini nie będę zamieszczać :-) sama zaufałam dziewczynom z forów i kupiłam rio pro bo mam jasna karnację i czarne włosy. Wcześniej zrobiłam 7 zabiegów ipl w salonie kosmetycznym i działało - włosy wypadały i nie odrastaly przez długi czas. Postanowilam więc zainwestować we własny sprzęt. Jednak nie u wszystkich ipl daje dobre efekty! NIE MYLCIE TEŻ, JAK JUŻ PISANO, RIO IPL Z RIO SCANNING x 20! Jeśli macie wątpliwości, zróbcie sobie próbę ipl u kosmetyczki - różnica jest taka ze włoski po zabiegu w salonie wypadają szybciej, bo moc tych urządzeń jest wyższa, po zabiegu domowym ipl trzeba czekać 10-12 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna92
Co do "próby" w gabinecie to nie wiem, czy to dobra opcja, bo w końcu trzeba całą serię zrobić a to są koszta:( to już lepiej chyba kupić sobie właśnie te Lumee bo jest jakiś tam czas na przetestowanie, a jak się nie sprawdzi można oddać PS.na stronie philipsa podają ponad 80tys błysków, wiec mysle ze wystarczy na dłuuugo bez dodatkowych kosztów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×