Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

depresja a akupunktura czy to pomaga

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, czy któraś z was stosowała zabiegi akupunktury przy depresji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,akupunktóre czy akupresure,przezeganie,mozna stosowac przy depresji równiez,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psycholog mojej znajomej polecił leczenie depresji poprzez serię zabiegów akupunktury. Ona się zdecydowała i podobna czuje się o wiele lepiej. Monika była tu: http://www.qi-med.com/ więc pewnie warto się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mozesz w domu zrobic sobie akupresure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczywiscie ze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga to mało powiedziane. Ja miałam depresje migreny i bóle szyjne i w tym mi pomogła całkowicie. Polecam poczytać artykuły znanej Pani Lek.Ewy Łączkowskiej dotyczące dolegliwości na które pomogła akupunktura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_81On
Byłam u akupunkturzysty w Holandii gdzie mieszkam i nauczyłam się jednego, że są akupunkturzyści i ci co chcą nimi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinakan
Ważne jest aby sprawdzić jakie ma dana osoba kompetencje przed zdecydowaniem się na zabiegi. Najlepiej jeśli jest to lek. med. z kwalifikacjami szkoły akupunktury. Ważne są też członkostwa takie jak np. Worsley Institute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_81On
Akupunktura to wspaniała metoda na różne dolegliwości tylko trzeba przełamać mentalność społeczną bo wydaje mi się , że jest zbyt mała akceptacja tej formy leczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lobby farmaceutyczne nie pozwala aby ludzie mysleli inaczej i gani wszystko co od nich nie pochodzi,a ludzie jak te osiołki wierza we wszystko co im pan doktor powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja po raz pierwszy byłam wczoraj na zabiegu akupunkturą. Od roku choruję na depresję. Jestem pełna nadziei, że mi pomoże. Musze przyznać, że dziś czuje się jakoś inaczej, Chyba lepiej. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i Panie doktory bardzo ppotrzebuja takich osiołków im wiecej tym lepiej,dlatego gania co nie medyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że pomaga, wszystko zależy jednak gdzie zabiegi są robione. Chodzę jak wielu do doktor Łączkowskiej, ale wiem że jest też ogromna ilość pseudo gabinetów, radzę dokładnie sprawdzić dany gabinet zanim zrobimy tam zabieg. U mnie bóle migrenowe oczne prawie zupełnie zniknęły a było bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja :) I nic tak mile nie wspominam jak akupunkturę, która zniwelowała również bóle głowy. Super sprawa. Ja chodziłam do Gabinetu Siergieja w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zdecydowanie ja chodziłam do Gabinetu VERDE na Wierzbowej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona w ciężkiej depresji poporodowej z nawrotem dała się namówić na akupunkturę i jakieś chińskie roślinne specyfiki. W takim stanie człowiek chwyta się wszystkiego, a rodzina też już nie wie co robić, więc "a może?" i trudno odmówić, by nie być posądzonym "a nie chcesz pomóc". Powiem prawdę: Nie dało to NIC, tylko dodatkowe nerwy (a przy okazji wyciąganie kasy). I ryzyko zarażenia żółtaczką, HIV czy innym syfem. Masz prawdziwą depresję (albo ktoś bliski ma) - idź od razu do dobrego psychiatry, bierz SSRI, z czasem jeśli charakter na to pozwala spróbuj psychoterapii (bo nie każdy chce, aby mu mówili, że coś w życiu trzeba zmienić). Depresja to poważna choroba, może skończyć się śmiercią, tu nie ma co eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s. 90% komentarzy piszą szarlatani lub zagonieni przez nich spamerzy, weźcie to pod uwagę. Ja opisałem prawdziwą sytuację z życia. Dwa razy po kilka miesięcy depresji mojej żony to był najczarniejszy okres naszego życia. Codzienny lęk czy przeżyje następny dzień, problemy z sercem, trawieniem, niejedzenie, myśli samobójcze, płacz lub zupełny brak komunikacji. Ale trzymaliśmy się razem. Od 6 lat żona leczy się u tego samego psychiatry (przez kilka miesięcy jego urlopu był inny, niestety właśnie w okresie tego nawrotu choroby), bierze leki, po kilku latach przerwy wróciła do pracy, normalnie żyjemy. Piszę to z nadzieją, że jeśli jakaś naprawdę potrzebująca osoba to przeczyta, to dowie się: idź do psychiatry, nie bój się tego słowa/zabierz żonę/córkę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akupunktura jest najlepszym sposobem na depresje, nawet psycholog tak nie pomaga jak akupunktura, polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze akupunktura i akupresura czy jak to tam :) wszystko moze byc dobre , rozne cwiczenia moga pomoc wazne aby sprobowac dla ciala i umyslu czyms sie zajac dobrym aby zatroszczyc sie co siebie . A to ty masz depresje czy pytasz dla kogos innego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Chorowałam na depresję ponad rok i to był koszmar. To straszna choroba , otarłam się o śmierć (próba samobójcza). Pomogły mi leki antydepresyjne i lekarz psychiatra. Teraz jest już dobrze , jestem zdrowa i cieszę się życiem . Dbam o siebie , chodzę na psychoterapię aby poukładać sobie pewne rzeczy. Tylko profesjonalna opieka lekarska oraz psychoterapia mogą pomóc. Z tej choroby można wyjść i żyć normalnie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry psychiatra. terapia. jak jest tragicznie to leki. najważniejsze wsparcie i pomoc najbliższych, inaczej tylko się powiesić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak umarłemu kadzidło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akupunktura czy joga na pewno pomogą, warto też wybrac się do lekarza i pomyśleć o suplementacji witaminą D. Mnie na jesień lekarz przepisał d-vitum forte w dawce 4000 j.m. to spora dawka, ale jak tylko przychodzą jesienne chłody i smutki od razu sięgam po d vitum. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an312
Akupunktura dużo może - leczy nie tylko psychikę, ale też może się przyczynić do poprawy kondycji naszego ciała. To prawda, że akupunktura pomaga w depresji, ponieważ porusza i działa na te partie naszego ciała, które są odpowiedzialne między innym za samopoczucie. Samym dotykiem, masażem stóp, uciskaniem odpowiednich nerwów można wyleczyć kręgosłup czy zniwelować bóle głowy, a co dopiero wbijaniem igiełek w całe ciało. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogła. Ja akupunkturę miałam robioną u Pana Stanisława Pikulskiego w Łowiczu. Wg świetny specjalista, który wie co robi i robi to naprawdę dobrze. Depresja zwalczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akupunktura jest bardzo złożonym procesem, która według lekarzy medycyny naturalnej pomaga. Sam zdecydowałem się na zabieg akupunktury w www.activummed.com, za tydzień mam wizytę, opowiem jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy patrzyłem na innych ludzi, miałem wrażenie, że oni nie są świadomi tego, co im samym dolega. Że te nerwice i depresje to nie jest ich zwykły charakter – oni tego nie wiedzą. Mam pewną zdolność polegającą na tym, że czuję drugiego człowieka, jakie ma problemy i dolegliwości. To jest jak kompas osobowości. Dlatego wiedziałem, że ze mną nie jest w porządku, muszę się leczyć. Gdybym o tym nie wiedział, zaczynałbym każdy kolejny dzień w ten sam sposób, aż zostałbym podłogą. Szukałem sposobu na swe problemy. Wtedy trafiłem na stronę http://moc-energii.pl , a jako że zawsze interesowałem się magią zamówiłem rytuał oczyszczenia aury. I rzeczywiście pomogło. Przestałem czuć anhedonię i znalazłem sens życia. Mam hobby, rodzinę, przyjaciół i co wazne w końcu nauczyłem cieszyć się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, że tak naprawdę mało kto jest faktycznie rzeczywiście ocenić w jakim stanie depresji jest i czy w ogóle na to choruje. Ja akupunktury na tę przypadłość nie stosowałam, ale według uczonych może ona pomagać, dlatego każdy kto chce spróbować, oczywiście ma taką możliwość i dla samego zabiegu zachęcam. Dobrą akupunkturę można otrzymać w centrum medycyny naturalnej www.activummed.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×