Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

depresja, myśli samobójcze

Polecane posty

Gość gość

Moze to co napisze bedzie dziwne i ktos mnie potraktuje jak idiotkę..trudno musze się komuś wyżalic a nie mam komu. Mam 16 lat pochodzę z małej miejscowosci. Pół roku temu wyszłam samodzielnie z depresji. Mam ogólnie bardzo słabą psychike. Pomógł mi w tym mój były ( zachowalismy dobre stosunki kontaktowe). Jednak jak to młoda osoba nieszczęśliwie sie zakochałam ? Nie wiem jak to nazwać. Po prostu mi sie ktos bardzo podoba znam go troche itp. Koleś ma dziewczyne niestety i nie bede nikomu zwiazku niszczyc. Chodzę do szkoły ktora jest chyba ponad moje mozliwosci tzn. nie wyrabiam z materiałem a mam i tak same 5 i 6. Nie mam nic od zycia, ciagle dostaje po d***e :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz doła, może to jesienne przygnębienie, a może Cię zycie przywaliło. Szukaj jasnych punktów i swoich silnych stron - np. te dobre oceny, czyli potrafisz sobie poradzić takze tam, gdzie jest trudno. Piszesz, ze nie masz do kogo się wyżalić, czyli rozumiem, ze nie masz przyjaciół. Człowiekowi samotnemu wszystko sie wydaje trudniejsze. Idź w strone ludzi z takim samym samozaparciem, jakie masz w nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to nie przepadam za ludźmi, doświadczyłam w gimnazjum gnębienia, szykanowania możliwe ze z zazdrosci ? Gimnazjum to najgorszy okres w zyciu co trzeciego ucznia. Wolę napisać anonimowo niż mówić o swoim problemie "koleżance" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami się zastanawiam czy sobie nie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie schodzmy na tematy religii, jestem realistką ;) nie obrazajac nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak sam miałem kilka razy w życiu, rozwód choroba, zagrożenie utratą pracy....ale to nie jest żadne rozwiązanie...trzeba się cieszyć, że człowiek ma dwie ręce dwie nogi, może posłuchać muzyki, potańczyć, iść do kina książkę przeczytać...trzeba się z małych rzeczy cieszyć i walczyć...masz 16 lat i całe życie przed sobą, uwierz mi jeszcze dużo szczęśliwych dni przed Tobą tylko zawalcz o nie postaraj się je spełnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, staram sie ale ciezko jest jak sie nie ma wsparcia od najblizszych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami tak banalna sprawa jak niedobory magnezu w organizmie mogą powodować depresyjne stany. Skoro dużo się uczysz, jesteś przemęczona i zestresowana, to możesz potrzebować magnezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszedł mi brak żelaza ale to długa historia. Leki nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anemia również odbiera chęci do życia życia, wiem, ponieważ sama zmagam się z tym problemem. Leki lekami, ale trzeba dbać o odpowiednie odżywianie, no i ******* świeżym powietrzu też jest potrzebny, żeby się dotlenić. Jeśli masz możliwość to super sprawą jest posiadanie psa, :-) on zabierałby ciebie codziennie na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
R/u/ch na świeżym powietrzu ;-) ach ta cenzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz klapsa, to mogę dać tego klapsa :-P no problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryteria mocno wyśrubowane:-D zwłaszcza to z kanibalem :-) toż to jawna dyskryminacja. Masz coś do kanibali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zatem szczęście:-D tylko, że ja lubię pikantnie, :-P no i apetyt u mnie nieposkromiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, dobra. Chyba pójdę coś przekąsić:-) co powiesz na kiełbaskę na gorąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zdrowo :-D Dla mnie kiełbaska(mniam mniam) :-D Tobie przypadną arbuzy:-D Żegnajcie smutkiprecz jesienna depresjo:-P Grunt to zbilansowana dieta i duuużo r/u/ch/u:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ostrożnie :-D bo może się przytrafić kinder niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam psa i to chyba dla niego tu sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mało sie modlisz do komuni nie przystępujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zycie dzisiaj leglo w gruzach do konca. Nie mam sily juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś chuj zajebał mi psiaka, moją perełkę najkochańszą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×