Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Depresja z powodu wygladu.

Polecane posty

Gość gość

Cześć, mam 30 lat i jestem mężczyzną któremu zaraz siądzie psycha, o ile juz nie siadła ; D jestem niski, ale mi to nie przeszkadza, mam krzywe nogi ale no trudno za to dobrze grałem w piłke, mam krzywe i chore zęby ale wiem ze aparat na ktory mnie nie stac zalatwil by sprawe, problemy psychiczne? Cala moja rodzina je i biorą jakies tabletki widac poprawe wiec i mi by pomogly. Ale problem jest w kształcie twarzy chuda jak szczur chociaż stosowalem rozne diety, poprostu taka budowa twarzy i wiem to, przez wszystkie lata staralem sie przytyc zeby nie wygladac jak cpun, bo i oczy mam małe a cera sino zielona. Cera hm solarium by zalatwilo sprawe... Moje usta wyglądają jak dziub dzięcioła. Krzywe kosci twarzy mam. Najgorsze jest to. Ze kazdego kogo mijam na ulicy to odrazu gryzie wargi sprawdzając czy tez mają taki dziubek, 3/6 osób to robi, . A pozostałe 3/6 głaszczą się po policzkach sprawdzając czy tez mają takie doły. Te usta plus doły wyglądają mega dziwnie, nie uwazam sie za jakiegos mega szpetnego tylko mega dziwnego, nikt nie ma takiej twarzy, najgorzej jak z kims rozmawiam to dotyka swoich ust, i policzkow, sprawdzajac czy tak nie mają. Ostatnio w autobusie siedzialem na przeciwko 2 osob, jedna sprawdzala policzki druga usta. Pracuje na budowie bo nigdzie indziej mnie nie przyjma, a z budowy wyganiają, bo skupiam wszystkich wzrok. Ludzie zawieszają sie na mnie, choc ja juz przywyklem do tego i sie usmiecham albo nie reaguje (gdy mam dobry dzien i inne problemy sie nie komulują ) albo poprostu łapie mega dół tak jak od paru dni bo jest gorąco i moja twarz jest jeszcze chudsza i bardziej koscista... Wyglada to dziwnie. Spodziewam się dziecka, ( mialem dziewczyne ktora jakos mnie zaakceptowala, ale tylko dlatego ze nikt jej nie chciał, lubiła pić itp teraz stała dojrzała atrakcyjna przyszła matką. I chce odemnie tylko pieniedzy. Generalnie Postanowiłem więc odejść zeby mogli sobie ułożyć normalne życie bez dziwnego czlowieka w domu, jezeli nie popelnie samobojstwa to bede z ukrycia wspierał dzidziusa i matke, albo ubezpiecze się i upozoruje wypadek, cos po sobie zostawie dla nich bo nie jestem egoistą, wrecz przeciwnie. Dzis znalazlem resztke sił i szukam pomocy na forum, chociaz wiem ze nie ma na to szans, co mam robić? Ktoś moze mi podpowie? Dodam ze jestem inteligentym pracowitym chlopakiem i przebojowym o ile przebywam w towarzystwie ktore przywyklo do mojej twarzy, choc i tak wiem ze patrza z gory, jakos sobie czasami radze, ale nie potrafie chyba dluzej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się rozpisałeś, sorki ale całości nie czytałem. Powiem Ci jednak że bedzie czas, kiedy zaczniesz być zadowolony ze swojej szczupłej twarzy. W wieku średnim i dalszym nie będziesz miał tłustej gęby i obwisłych polików. Niektórzy tak mają, że w młodym wieku wyglądają nieciekawie, a w wieku dojrzałym bardzo się zmieniają. Zresztą to mniej ważne. Najważniejsze to zaakceptować siębie i mieć to wypisane w oczach. To bardzo dużo zmienia. Mówi Ci to facet starszy od Ciebie, który miał kompleksy przez dużą nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja dluzej nie dam rady. Doczytaj do konca, prosze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, wygląd wyglądem, ale skoro jesteś jak sam piszesz, inteligentnym i przebojowym chłopakiem, nie powinien on odgrywać kluczowej roli. Wartościowe osoby nie zwracają uwagi na wygląd tylko na wnętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorrrrrrrrrr
Dlatego czesto daje rade, ale nie macie pojecia jak dolujace sa spojrzenia przechodniow, a najgorsze jest te macanie po ustach i policzkach, w pracy tez wszyscy sie macaja, i na mnie patrza, dlatego mnie zwalniaja, poprostu skupiam wszystkich wzrok na sobie.... Ja potrafie to czesto znosic, ale jak pomysle ze tak ma byc do konca zycia, albo ide z kobieta i ona widzi jak kazdy przygryza usta oblizuje albo dotyka policzkow w sposob badawczy...... To nie jest dobre ani dla mnie ani dla ludzi z ktorymi wychodze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze pomóżcie mi ja nie wytrzymam dluzej...... Dzis znowu to samo, moj szef zaczal glaskac sie po policzkach i ustach, i teraz zakazdym razem jak spojrzy na mnie to to robi... Jeden z pracownikow usmiechnal sie do niego podejrzewam ze tak z sympati a on myslal ze ze mnie polewa i odrazu zaczal byc hamski.... Zamykam sie w sobie i nie odzywam sie. Poprostu nie dam rady pomozcie mi, blagam o pomoc, popelnie chyba samobojstwo, i dopiero ludzie dostrzega jak mocno blagalem o pomoc, czy to jedyne wyjscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze pomóżcie mi ja nie wytrzymam dluzej...... Dzis znowu to samo, moj szef zaczal glaskac sie po policzkach i ustach, i teraz zakazdym razem jak spojrzy na mnie to to robi... Jeden z pracownikow usmiechnal sie do niego podejrzewam ze tak z sympati a on myslal ze ze mnie polewa i odrazu zaczal byc hamski.... Zamykam sie w sobie i nie odzywam sie. Poprostu nie dam rady pomozcie mi, blagam o pomoc, popelnie chyba samobojstwo, i dopiero ludzie dostrzega jak mocno blagalem o pomoc, czy to jedyne wyjscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze przesadzasz i nie wyglądasz aż tak złe Myśle ze masz obsesje swojego wyglądu i ubzdurales sobie ze wszyscy sie gapią na ciebie i sprawdzają swoje policzki i usta Jeśli faktycznie masaż takie kompleksy napisz to co nam do np TVN style albo innego programu moze zasponsoruja ci jakieś rozwiązania medyczne, korektę twarzy, zgryzu itp I jeszcze jedno, masz po co żyć, będziesz ojcem, zawalcz o swoją rodzine i o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklej zdjęcie swojej twarzy i sylwetki jeżeli chcesz zostać anonimowy to zasłoń oczy albo odetnij zdjęcie tak, żeby widać było tylko dolną część twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja nie przesadzam. To nie obsesja bo nie musze byc przystojny, poprostu mam dziwna twarz. Kazdy mi to daje do zrozumienia, nie chodzi juz o spojrzenia tylko o te macanie sie i glaskanie. Mysle ze nadawal bym sie do operacji plastycznej.... Walcze dlatego szukam rozwiazania... Ciagle znajduje poklady energi ale one sie koncza.... Poczytam o tym tvn, chociaz i tak by to pewnie zbyt dlugo trwalo..... Nie wie ktos ile czeka sie na odpowiedz itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wkleje bo kazdy mnie rozpozna mieszkam w sopocie i napewno ktos ze znajomych moze trafic na tego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że powinieneś się wybrać do psychiatry, masz obsesję, leczenie Ci pomoże powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego powodzenia??psychiatra zaraz mu zaaplikuje psychotropy i bedzie chodził jak walniety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, psychotropy tylko pozwola mi zapomniec o problemie, a to nie o to chodzi. Chcialbym zlikwidowac problem od korzeni... Dzis wstalem do pracy i oczywiscie moj wspolokator pierwsze co spojrzal na moje usta, szybko podniosl wzrok na oczy (rozmawialismy) ale oczywiscie gryzl usta.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj widzialem panią ktora tez miala podobne usta do moich, i wygladala rowniez na mocno zeschizowana..... Tak jakby tez czula te spojrzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze zapusc kawalek brody i wasa?? jak ktos wyzej napisal z wiekiem bedzie lepiej ......wiem co czujesz bo ja mam podobnie,przez kilka lat nigdzie nie wychodzilam,pracuje na sprzataniu bo nigdzie by mnie nie przyjeli,maz odszedl po 17 latch i wcale nie mam mu za zle ,mam dwoch synow i tylko to mnie trzyma przy zyciu,choc przyznam ze obecnie mam 39 lat i coraz bardziej mi to zwisa jak wygladam......mielismy siasiadke ktora byla naprawde szpetna ( w moich oczach raczej zwyuczajna) ale sasiedzi gadali,miala duza twarz,wielki nos i jakies grudy jej rosly na tej twarzy, wiedziala ze nie ma szans na faceta to tylko jakims cudem jakiegos sprowokowala zeby tylko zajsc w ciaze,zaszla i byla szczesliwa bo mialal dla kogo zyc,faceta nie poinformowala o dziecku......a ja teraz mam modna fryzure,odslonieta twarz a nie jak przez wiele lat zaslanialam twarz co przynosilo odwrotny skutek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ze jestes przewrazliwiony,ty nie lubisz swoich ust i tylko to widzisz w swojej twarzy,zwroc uwage na innych ludzi,jeden nie ma zebow,drugi lysieje w wieku dwudziestu lat,jeszcze inny ma odstajace uszy albo nos jak u swini,baby z wikeim kazda ma nadwage i cycki do pasa faceci czesza sie na bok probujac zakryc lysine a w rezultacie skutek odwrotny.... "nikt nie ma takiej twarzy"......hahahha,no baaa bo kazdy jest inny ,,sorry ale rozbawilo mnie to ,tylko blizniacy maja podobne twarze i to tez nie zawsze.....trzymja sie i zapusc kawalek brody :) poogladaj zdiecie w interneci na pomysly napewno cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprowadz sie do duzego miasta to znikniesz w tlumie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do lekarza, masz problem z psychiką, lekarz Ci pomoże to jest mit, że dostaniesz od razu ogłupiający psychotrop a problem pozostanie zobaczysz, że leczenie Ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje tym co wniesli cos do tematu, troche mnie to naladowalo, moze ktos jeszcze ma jakies porady wskazowki? Juz nie blagam ale nadal proszę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ty jestes mitem ,oczywiscie ze dostanie ogłupiajacew psychotropy bo takie tylko istnieja:) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. fajne ubrania, okiem kobiety mogę z całą pewnością powiedzieć, że dobre ubrania (nie chodzi mi o drogie) mogą dodać sporo uroku, pomyśl o tym 2. ktoś wyżej wspomniał o brodzie - też niewydaje się to głupim pomysłem, zwłaszcza że broda pomoże zakryć usta, których nie lubisz i część policzków 3. fryzura - pomyśl nad jakąś ciekawą fryzurą Na pewno można wiele zdziałać i nie powiem, że "przesadzasz", ale powiem że nie szukasz sposobów na rozwiązanie problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja.....jak z twarza cos nie tak to ciuchem nadrob,masz juz 30 lat zaczna sie problemy z brzyszkiem,,,,,utrzymaj szczupla sylwetke i za pare latek porownaj sie z kumplami ze szkoly......twarz to nie wszystko chlopie,no co ty... ..a te pi*z*dy stare baby sie wpatruja bo nie maj nic innego do roboty tylko komus du*pe obrabiaja...... ps nie pal,dbaj o diete i za pare lat bedziesz widzial rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie! 4. pracuj nad fajną sylwetką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze to niz bycie rudym bo tu mozna zawsze cos wymyslec zeby troche zakryc brzydote albo zeby sie choc az tak nie rzucalo w oczy.....a ludzie gadac gadali zwasze bede ....najlepsze rozwiazanie to zaakceptowac siebie,mi jak mowi ze wygladam na zmeczona albo chora to odpowiadam no to co,tak wygladam i nic na to nie poradze i zmienic temat,w pracy raz gadali jak to mam spsprana fryzure i mimo ze nie prosilam o rady dawali mi adresy swoich fryzjerow,szew w pracy tez cos zaczal pi*er*dolic a ja jemu ,no to co to tylko wlosy ,przeciez sie nie zabije z tego powodu,,,,,i zyc dalej,zaakceptowac siebie bo co innego nam pozostalo ludzie maja gorsze problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuchy ubieram modne, ludziom podoba się moj styl, brode probowałem zapuścić ale z jednej strony twarzy i drugiej w inną strone rosną, wyglądam na bardziej zapuszczonego, wlosy nosze krotkie bo rzadna fryzura mi nie pasowała, pozatym wydaje się być bardziej chudszym. Udalo mi sie przytyc pare kilo ale kosci twarzy nie zmienie to nic nie dało, a sylwetka szczupła ale wysportowana..... Nic nie zmieni mojej twarzy, chyba że omadren ;P cięzko...... Ale wciąż dziekuje za wskazówki bo dodają otuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z twojej wypowiedzi wynika, ze powinines zdecydowac sie na leczenie ortodontyczne. To nie tylko przesuwanie zębów do równej linii, ale i poprawa kształtu twarzy przez właściwe ustawienie kości szczęk. Widziałam taki przypadek w materialach reklamowych/dokumentacyjnych mojego ortodonty. Zbierz kase i idz do specjalisty. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko do jakiego specjalisty????bo teraz specjalistów ze swieca szukac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×