Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja1230

DERMABRAZJA TO CHYBA JEDYNY SPOSÓB NA GŁADKĄ SKÓRĘ

Polecane posty

JEŚLI KTOŚ ROBIŁ ZABIEG DERMABRAZJI TO BARDZO PROSZĘ ZEBYnapisał mi o efektach. mam blizny potradzikowe i dermatolog powoiedziała mi że tylko w ten sposob mogę pozbyć się tych dziurek, mam 23 lata i boję się bo wiem że to jest poważna spawa. boję się bo czytałam że moga powstać blizny jeszcze gorsze jakieś nawracjaące infekcje, problemy, bardzo proszę o odpowiedz to dla mnie bardzo wazne. napisz mi czy skora naprawde jest gładka i nie ma blizn jak długo sie goi, gdzie robiłas u kogo, ile kosztowało? i wogóle czy warto robić, czy jets efekt? proszę bardzzo mio zalezy!!! niestety d lekarza nie otrzymam obiektywnych informacji na ten temat, ptrzecież mi ie powie że komuś spieprzył twarz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam kwasami u kosmetyczki. Chyba z 10 zabiegów po 80 zł każdy. Efekt - żaden. Szkoda kasy. Zastanawiam się nad głębokim złuszczaniem; ale takim po którym przez pierwsze dni to się wygląda paskudnie. Skóra płatami schodzi i nie wolno na dwór wychodzić. Nie wiem jeszcze co to jest i jak to dokładnie działa - ale czytałam że efekty powalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze jesli ktos robil niech odpowie na moje pytania to dla mnie wazne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam dermabrazje
widze, ze juz tego tematu nie ma (pisalam o tym 2 lata temu) chodzi Ci o blue peel czyli o dermabrazje kolorowa? Bo ja wlasnie mialam to robione. Mialo byc pieknie, jest...prawie tak samo jak bylo. Sam zabieg bolal jak cholera, nigdy czegos takiego nie przezylam. Buzia byla spuchnieta jak pilka przez tydzien. Potem ropiejaca obrrzydliwie skora schodzila mi przez 3 tygodnie. Ogolnie siedzialam w mieszkaniu przez miesiac. Potem trzeba bylo uzywac kremow z filtrem przez pare miesiecy 100 i 60 Ogolnie nie polecam. Na takie rzeczy juz nic nie pomoze. Niestety. Mozesz odrobine wygladzic i rozjasnic. Ale cudow nie bedzie. Zejdzie jakies 10-20 proc z tego co jest. Kolezance ktora jest blondynka i ma bardzo jasna skore porobily sie jeszczse wieksze blizny. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MI CHODZXI O KLASYCZNA DERMABRAZJE. MECHANICZNĄ TA O KTÓREJ MÓWOISZ TO DERMABRAZJA CHEMICZNA TAKA ZA POMOCĄKRYSZTAŁKOW KORUNDU, WIRUJĄCEGO NARZĘDZIA ŚCIERAJĄCEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam dermbrazje
aha, rozumiem, no to nie wiem jakie sa rezultaty. Ale wiem o co ci chodiz. KOlo mnie slyszalam, jak mialam to robione, jak kogos tym katowali. Pewnie lekarz bedzie Ci mowil, ze efekty beda rewelacyjne, nie wierz w to. Ale zrob, mysle ze nie bedzie gorzej a na pewno troche lepiej. Zawsze to cos do przodu. Pozdrawiam Ania z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie robilam tego zabiegu,ale jestem \"poczatkujaca\" kosmetyczka wiec cos wiem na ten temat i napisze cos,moze akutrat cos sie przyda. mikrodermabrazja to mecahniczne zluszczanie wierzchniej warstwy naskorka ,nie mozna absolutnie wykonywac jej na skorze ze zmianami ropnymi bo bedzie jeszcze gorzej,moze dojsc do jakiejs infekcji,polepsza wchlanianie kosmetykow przez skore to napewno,skora moze byc lekko podrazniona przez jakis czas i zaczerwieniona,ale efekt skora gladsza i bez przebarwien zabieg kosztuje ok 200zl.jest tez \"lepsza\" odmiana mikroderma...to OXYBRAZJA to taka mikroderma...tylko na mokro wykonywana za pomoca tlenu pod cisnieniem i rozproszonych kropli soli fizjologicznej.rozjasnie skore,wygladza,a przy glebszym dzialaniu usuwa przebarwienia potradzikowe i blizny.nie zostawia podraznien ani zaczerwienien,zabieg kosztuje ok 150 zl,ale w niewielu miejscach mozna ja wykonac ,wiem ,ze mozna w warszawie w centrum medycznym MEDI-SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska83
Cześć! na obu policzkach mam blizny po trądziku, nie wiem jaki jest efekt po dermabrazji ale też wybieraz się na ten zabieg. Miałam juz dwa głębokie peelingi (minidermabrazje) i nie polecam! Cena jest tak samo wysoka ok. 800zł a efekt mizerny. Byłam u wielu lekarzy i dermabrazja mechaniczna, chociaż jest nieco drastyczna, to jednak przynosi najlepszy efekt. Jeśli jednak nie jestes przekonana co do tego zabiegu to polecam krem Perła Inków (No scar)!!! Stosuje krem rano i wieczorem juz ponad pół roku i blizny znacznie się wygładziły, jednak trzeba być cierpliwym i nie rezygnować po miesiącu stosowania! Efekty widziałam po 4miesiącach. Krem nie jest tani ale naprawde warto go kupić! To sprawdzone!!! Jeśli narazie nie zdecydujesz się na dermabrazje to dam Ci znać po zabiegu jaki jest efekt. W pon. idę na konsultacje i mam nadzieję że za dwa tyg. będe już po.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asiunia
Asiunia Maja pisze nie o mikrodermabrazji tylko o dermabrazji. To ścieranie wirującą sztancą wartsw naskórka i skóry właściwej. Maju, nie mialam ale podobno to skuteczny sposób choć nieco krwawy. Ze 3 tygodnie sie ludziom nie pokazesz na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asiunia
cd mojego postu. Podobno pomaga na dziurki ale licz sie z pólrocznym zaczerwienieniem , filtrami itp, bólem i narkozą chyba - nie wiem czy to w znieczuleniu miesjcowym wykonują, chyba tylko pod narkoza. W każdym razie podobno dermabrazja jest skuteczna ale też obarczona ryzykiem - także dokladnie to przemysl. PS A Blue Peel to nie dermabrazja tylko chemabrazja kolorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzenie, na twoim linku jest prawdopodobnie strona lekarza,który sam siebie wychwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniami
to wszystko jakies sciemy!!! ja mialam mikrodermabrazje 3 razy i efekt jest super, blizny znikaja zauwazalnie a skora robi sie bardziej gladka, pory sie zamykaja, naprawde widoczny efekt !!! ja polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniami
a do tego od razu po wyjsciu z gabinetu mozna sie pokazac ludziom bez zadnego pudru bo wyglada sie ladnie, nie ma zaczerwien chyba ze leciutkie tak jak po opalaniu :) naprawde wszystkim polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyy
ja tez mialam mikrodermabrazje. raz do tej pory, ale własnie zamierzam w najblizszym czasie isc na serie 3, 4 zabiegów. Juz z tego pierwszego byłam bardzo zadowolona i dziwię się, że piszecie takie dziwne rzeczy...:) ja rowniez polecam!! dodam, ze teraz mam zamiar dzieki niej pozbyc sie przebarwien po wykonywanych na buzi masakrach;) i rozjasnic ogolnie cere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longina
Bardzo proszę o podanie adresów sprawdzonych kosmetyczek lub dermatologów wykonujących zabiegi mikrodermabrazji z terenu śląska. Mam na twarzy plamy od słońca. Zrobiły się, bo biorąc tabletki hormonalne bardzo dużo się opalałam. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
moja kolezanka miala 7 serji mikrodermabrazji i co? zadnego efektu. owsze,zaskorniki zniknely ale blizny potradzikowe jak byly tak sa. sama zastanawiam sie nad kwasami ale u dermatologa a nie u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY WYDAJE MI SIE ZE WASZE NIEUDANE ZABIEGI I ZWIAZANE Z NIMI WSZELKIE DODATKOWE PLAMY I TYM PODOBNE TO BRAK UMIEJETNOSCI ROBIENIA GO PRZED LEKARZA CZY TEZ INNA OSOBE.POPROSTU NIE CHODZCIE ROBIC TEGO DO NIESPRAWDZONEJ OSOBY PRZENIGDY. SAMA TERAZ CHODZE I SZUKAM ODPOWIEDNIEJ OSOBY DO TEGO ZABIEGU I LICZE ZE BEDE Z TEGO ZADOWOLONA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja nl
Przeszlam 12 zabiegow mikrodermabrazji i 3 zabiegi chemabrazji kolorowej (BLUE PEEL) zastanawiam sie nad dermabrazja.... jesli ktos to przeszedl to prosze o kontakt. Po mikrodermabrazji -efekt poza oczyszczeniem skory -zaden. Chemabrazja-20 moze 30% poprawy! Pozdrawiam wszystkie desperatki-glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ricco
ja polecilbym peeling kwasem pirogronowym sam robilem i sa efekty stosuje colagen i chce sprobowac terapi ozonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja nl
Rico co to za zabieg? rozszesz ten temat prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka galka
Jesli chodzi o zabieg mikrodermablazji polecam go kaZDEMU KTO MIAL PROBLEMY Z CERA I POZOSTALY MU NA SKORZE BLIZNY LUB PRZEBARWIENIA GDYZ JEST ON SKUTECZNY W ODBUDOWIE SKORY .POPRAWIA KOLOR SKORY SPLYCA GLEBOKIE BLIZNY A NAWET JUZ PO KILKU ZABIEGACH JE LIKWIDUJE .GLEBOKOSC SCIERANIA NASKORKA JEST KONSULTOWANA ZE SPECJALISTA .I NIE JEST PRAWDA ZE TO NIC NIE DAJE!SAMA ZAUWAZYLAM EFEKTY SA NAPRAWDE WIDOSCZNE NAWET ZNAJOMI TAK TWIERDZA .POZA TYM ZMIEJSZA LOJOTOK I NIE ROBIA SIE ZASKORNIKI .ZABIEG TRZEBA POWTARZAC AZ DO OSIAGNIECIA ZADAWALAJACEGO EFEKTU >TRZEBA BYC CIERPLIWYM .DZIS MAM KOLEJNY ZABIEG W CENTRUM DERMATOLODI TAM SA SPECJALISCI LEKARZE KTORZY ZNAJA SIE ZA SKORZE I POTRAFIA CI POMOC SKUTECZNIE .POZDRAWIAM;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka galka
POZA TYM DUZO CZYTAM NA TEMAT SKORY I MAM PEWNOSC TEGO CO ROBIE. KAZDY ZABIEG JEST PRZEMYSLANY I SKONSULTOWANY Z DERMATOLOGIEM DLATEGO NIE MAM SIE CZEGO OBAWIAC.POZA TYM JEST SPECJALNA STRONA GDZIE DOWIESZ SIE WIECEJ JAK ZADBAC O SWOJA SKORE.TAM JEST WIELE INFORMACJ KTORE MOGA CI POMOC WYJASNIC WIELE WATKOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania nl
PALKA GALKA - napisz cos wiecej odnosnie dermabrazji. Jesli znajdziesz chwile po zabiegu to prosze o kontakt ania.trzeciak@gmail.com zycze powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma_24
Aha! zapomnialam dodać że raz skusiłam się na mikrodermabrazje czyli złuszczanie takimi drobinkami kordunu czy czegoś tam. Kosmetyczka robi to takim specjalnym aparatem. Zabieg fajny, bezbolesny ale niestety ja miałam zbyt duże problemy by mi pomógł. Na mniejsze problemy na pewno pomaga, np na rozszerzone pory skóre zanieczyszczona z drobnymi blizenkami, przebarwieniami. Ale też potrzeba kilku zabiegów. Fajnie bo skóra sie nie złuszcza i od razu wracasz do normalnego życia. Na głębsze blizny polecam jednak bardziej inwazyjne metody czyli złuszczanie kwasami, najlepeij tymi silniejszymi bądź średnimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuvv
dwa dni temu wykonalam zabieg mikrodermabrazji. ale wczoraj pojawily mi sie na dolnej partii policzkow swedzone czerwone krosty (nie pryszcze). doradzcie mi cos, akurat w tych miejscach skora byla gladka przed zabiegiem. juz w czasie zabiegu czulam ze pani kosmetyczka za czesto sciera te wlasnie miejsca, ale nic nie mowilam, bo wiadomo, to ona ma byc expertem a nie ja. mam tez zdjecia twarzy po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ze 2 lata temu usunelam blizny po tradziku preparatem do mikrodermabrazji (robisz to w domu), w sumie to wychodzi tez taniej niz kosmetyczka i nie ma zadnego ryzyka infekcji-bo nie zdziera skory tak gleboko,po 3miesiacach juz praktycznie nic nie widac (ale to zalezy od glebokosci blizn-maks do 6 mies), skora jest po tym naprawde ekstra gladka, ja uzywalam zestawu TRU FACE firmy NU SKIN za jakies 100zl ale slyszalam ze sa tansze innych firm-za jakies 60zl ale firmy nie pamietam, dodatkowa zaleta jest to ze kiedy zaczelam tego uzywac nie wychodzily mi juz zadne pryszcze, ps uzywa sie tego 2-3 razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×