Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzykosia

Dermatolog Warszawa

Polecane posty

Gość Krzykosia

Szukam dobrego dermatologa w Warszawie Moim problemem jest trądzik młodzieńczy Czy w czasie wizyty będą robione jakieś wizyty? Czego należy się spodziewać? Ile przeciętnie kosztuje taka wizyta? B proszę o informacje bo nie mam żadnego doświadczenia z dermatologiem, a boję się, że trafię na jakiegoś niedoświadczonego, który tylko pogorszy mój stan skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikopol
a ja szukam we wrocławiu!!!!!!!!!!!! moze tos zna dobrego der.. we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Kamila Padlewska
Byłam u niej raz bo wyczytałam gdzieś, że jest dobra. Bardzo miła, rozmawiała ze mną dosyć długo, tłumaczyła jak dbać o skórę itp. Żadnych badań nie zleciła, przepisała tylko kolejną maść. Wizyta 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NFZ na Pl.Hallera(Praga Północ),zapisy ok.2 tygodni ,dr.Rakowska ,super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzykosia
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogłabyś podać nr tel
do dr Rakowskiej i napisać coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzykosia
dobre pytanie :) też jestem ciekawa:)) a i ile za wizytkę? i ile kosztują mniej więcej maści, które dermatolodzy przepisują? Chodzi mi o przedział z grubsza, czy poniżej stówy, czy powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogłabyś podać nr tel
napisane jest, ze na NFZ więc za darmo. A maści to wiesz od 3 zł (metronidazol) do 40 zł (differin) jak nie więcej, więc nie ma co podawać orientacyjnej ceny. Leczyłam się u różnych dermatologów i oni często mówią ile co kosztuje i pytają czy może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tel.do przychodni na Hallera 0-22-619-34-81 wewn. nie mam bo dawno tam nie bylam wiec sie spytaj.....moj syn leczyl 3 lata ciezki tradzik ,pozostalo mu troche dziur i blizn ale nowe juz sie nie tworzyly odkad go zaczela leczyc i dzis ma bardzo dobre efekty ,leczyl antybiotykiem i mascia, polecam kilku znajomym pomogla..... jakby co to jutro wpadne ,dzis zmykam ,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogłabyś podać nr tel
dzięki, jutro dzwonię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ja raczej
tez sprobuje... bo chodze na strucia do dermatologa i niby widze poprawe.. no ale... hmm jakby to ustalo:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to są strucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki chodzilo mi
o ul. strusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to są strucia
hihi, myślałam, ze to może jakiś rodzaj terapii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki chodzilo mi
heehehe nie nie... to ja tak napislaam niezrozumiale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermatolog w wawie
ja chodziłam z tradzikiem do Lecznicy Św. Pawła Ojców Barnabitów w warszawie, ul smoluchowskiego, pani nazywa sie gajewska, pomogla mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cepelek
ja wlasnie chodze na koszykowa do cepelka ale u tej pani dr. nie bylam. w kazdym razie mam problem z wypadajacymi wlosami. nie wiem co sie dzieje, ale w ciagu niecalych 2 miesiecy stracilam DOSLOWNIE polowe wlosow... nak sciagam gumke z wlosow to czuje jak mnie bola cebulki i nie wiem czym to jest spowodowane. czy z takim problemem mam sie zglosic wlasnie do dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniun
W Warszawie serdecznie polecam zespół dermatologów przyjmujących w przychodni ALFA-LEK na ul. Nowy Świat! Zawsze są przyjaźnie nastawieni do pacjenta, a przy tym bardzo profesjonalni. Przy pierwszej wizycie przeprowadzają długi wywiad dzięki czemu nie powtarzają leczenia, które było dla nas nieskuteczne. Metodę leczenia zawsze dokładnie omawiają i konsultują z pacjentem. Więcej informacji o lekarzach można znaleźć tutaj: http://www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/8_dermatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryna99
W Warszawie jest również WellDerm, przyjmuje tam dr Bliżanowska, a co zdecydowanie można o niej powiedzieć to profesjonalistka w swoim fachu. Co ważne przed każdym zabiegiem jest konsultacja lekarska, to ważna pod każdym względem zarówno komfortu zabiegu jak i przekonania o jego wartości. Traktują pacjentów jak pacjentów, a nie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwos
Mogę wam polecić bo jest naprawdę bardzo dobra - dr Końca z Demeter, ma głęboką wiedzę i na szczęście nie przepisuje od razu sterydów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopesz
o! znam ją nawet :) miła babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantarejka
Polecam Panią Bacz-Malinowską. To dobry dermatolog przyjmujący w klinice Dermedicus (Warszawa Bemowo): http://dermedicus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzanna_b
Polecam Pana Udayę (nazwiska nie pamiętam). Przyjmuje w Sep-medzie na Hożej. Super specjalista. Wcześniej byłam chyba u 5 innych i dopiero od poradził sobie z moim trądzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia,,,,
marzanna_b jakie metody stosuje ten lekarz, maści, antybiotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy któraś z was była pacjentką dr Barbary Bojar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wlasnie zadzwonilam na Halera i umowilam sie do wspomnianej przez rrenke037 , Dr.Rakowskiej , terminy faktycznie krotkie .Zobaczymy jak wizyta :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iz4
Oczywiście, że trądzik można wyleczyć, tylko trzeba wiedzieć, jakie preparaty stosować na twoją skórę. Ja byłam u doktor Elżbiety Grabowskiej z lecznicy Alfa przy Nowym Świecie. Prawda jest taka, że bez wizyty u specjalisty, który doradzi ci w kwestii leków/kremów, które masz stosować, działanie może polegać tylko na zasadzie chybił trafił, bo akurat to pomogło koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)nie trzeba sie tym w ogole przejmowac wszytsko sie ulozy na spoko 888 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×